Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

tilly
22. nov 2007

ja som lenivááá, ako voška, hrúza, som bola pešo tu v meste, normálne ma bolia nohy, strašné, niekedy sme chodili, ale pomaly klusom každý deň, keď decká revali v kočíkoch, tak sme sa ponáhľali a nič a teraz...

tilly
22. nov 2007

ozaj, našli ste toho macka uška?

sue
22. nov 2007

Kto hľadal Macka uška? Ja akurát odušu sťahujem z youtube a už mám takmer všetko... takže ak chcete poskytnúť postup, kľudne...

zuz11
22. nov 2007

ja mam macka uska na dvd ale nahravaneho z telky 😀

emjee
22. nov 2007

sue co s tym cin cinom? pisala som ti do tej druhej temy, ze je to brutalne dlhe 😉 napisala som ti tam prvych niekolko versikov

sue
22. nov 2007

Emjee, však som ti tam poďakovala 😲 😀 stačí to čo si napísala 😉 ďakujem...

emjee
22. nov 2007

aha, sorry nevsimla som si 🙂

tilly
22. nov 2007

zuz, to nevadí, veď oni na mmb to tiež nahrávali z tv...

zuz11
22. nov 2007

tak ti mozem napalit 😉

geegee
22. nov 2007

sueeeee....napalis nam Macka Uskaaaaaa? prosiiiim 😵
A este nemate niekto rozpravku s Krtkom? Idem haji, ak sa niekto najde,prosim IP, pozriem zajtra.

sue
22. nov 2007

Geegee, napálim, a Krtka máme tiež pár dielov 😉

tilly
22. nov 2007

idem ešte niečo objednať, tak si to priobjednám, ak to nebude komplet, tak ťa potom poprosím 😉

zuz11
22. nov 2007

tiez mame asi 3 dvd original krtka 😀 a mozno aj 4 neako to neratam 🤐

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sue
23. nov 2007

Zizka, z youtube 😉

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sue
23. nov 2007

Zizka, áno 😉

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cat
autor
23. nov 2007

ahojte, sue ale stiahnute subory z youtube idu pustit len v pocitaci, nie? Ja by som chcela macka na dvd, staci mi ak by to mal niekto nahrate z telky na videokazetu a ja uz z toho viem porobit dvd-cka..

Mali sme inak hroznu noc, nejaky samovrah nam tu zrovna pod nasim domom skocil pod vlak a do polnoci tu bol cirkus, ludia z vlaku nadavali, zelezniciari a policajti toho magora zoskrabovali z kolaji a my sme nemohli spat 😠 😠 no humus.

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cat
autor
23. nov 2007

jeej ziza tak to je super 🙂 🙂 vsak nech nie su chalani jedinacikovia, ja uz teraz na malom vidim ako by sa rad hral s nejakym rovesnikom, no..musi pockat 😀

zuz11
23. nov 2007

cat ja ho ma na dvd z telky nahravaneho 😉

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
geegee
23. nov 2007

cat....byvate pri zeleznicnej trati? Nevadi vam to?
Mozme sa dostat k jednej nehnutelnosti a dali by sa z toho porobit byty, no je to rovno pri kolajniciach, tak vahame 😒

sue
23. nov 2007

...nie Ziza, z youtube sa dajú stiahnuť súbory (videá a hudba),... nie len prehrať 😉

tilly
23. nov 2007

cati, to je strašné...

je sue, 35tt, to je úžasné a to si sa bála, že porodíš predčasne, to už aj teraz keby sa macko narodil, tak by to bolo OK...

deti okolo dvoch rôčkov už potrebujú aj rovesníkov, my sme chodili do MC, teraz chodí do škôlky a vidím, aký je spokojný...

babulka
23. nov 2007

Len ono je to tak, ze zo surodenca malokedy byva rovesnik 😀 Rovesnici su skor v jaslickach alebo skolkach. 🙂

ena
23. nov 2007

my sme dnes boli vonku a stretli skolkarov na prechadzke, maly sa medzi nich skoro zaplietol, len potom strajkoval, ked deti sli do dvora 🙂 Boli tam aj dvojrocne, ale bez plienok, takze tam by nemohol aj keby neviem ako chcel, zatial 🙂)

ena
23. nov 2007

babulka: da sa aj skoro rovesnik, u susedov mame dve girls , jedna november 2006 a druha november 2007 🙂

cat
autor
23. nov 2007

Ja viem babulka, blbo som sa vyjadrila 😀 Tomi sa hrozne rad hra aj s detmi ci uz mensimi al. vacsimi od neho, to obdobie ked ich mlatil sa nastastie skoncilo..

Zuz, pozicajjjj,prosim prosim. Ja inak planujem prist na to mikulasske stretko,keby si mi to priniesla, kludne porobim dvd-cka aj tuto vsetkym maminkam co budu chciet 😉

geegee, byvame rovno pri trati a poviem ti je to o nervy ☹ esteze uz staviame a toto predame..