Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

dupin
2. dec 2007

babulka lebo mimibazar je daco ine,pozri sa prosim na tuto stranku a povedz mi ci mas s nou nejake skusenosti dik

mrenka
2. dec 2007

mamusi uz nepouzivas MK?

babulka
2. dec 2007

Megg, vsak ja neviem, kto u nas nastavuje tie ceny, ved to vobec nekopiruje ani zblizka ceny, za ktore to kupis vonku. Ja som kupvala napr. Dramatically different... v Anglicku za 12 libier, cely set tusim za 20 a tu len to DDML (alebo DDMG) nezozenies pod 1000 korun. Kto to potom kupuje?

babulka
2. dec 2007

Dupin, nie nepoznam.

boska
2. dec 2007

babulka k tej bezlplienkovej teme : v tomto pripade si myslim teda dufam ze sa nenahnevas za moj nazor ale myslim ze 100 ludi 100 nazorov a tak moj znie: ze podla mna po dovrseni dvoch rokov dietatka kedy je predpoklad ze zacina vnimat svoje potreby teda aspon trosku, tak im v tom treba pomoct a ukazat im ako by to malo fungovat. Je jasne ze dietatku sa to nebodari vzdy vcas najma ked je napr. zaujaty nejakou hrou, ale prave o tom to je.Je to zvyk ktoremu sa musi naucit.Napr. vidim na Denisovi pokrok ze ako mne sa to stalo samozrejmostou ze sa pyta na nocnik hoci niekedy s malymi havariami ( mimo nocnika ) tak aj pre neho to zacina byt samozrejmost a uz si to uvedomuje a ked sa vratime z vonku plienka mu vadi a pyta si ju dole a ide pekne na nocnik. A co sa tyka hygieny tak mam pocit, ze ked ma zena zmysel pre cistotu tak si ju udrzi za kazdych podmienok aj za tychto. Akurat co odcudzujem je trestanie za to ked to detom ujde tie deti naozaj mozu byt mesuge. No myslim si ze kazde jedno dieta prejde tym, ze proste nestihne odhadnut pravy cas ist na wc. Preto si myslim ze oducanie v kolektive typu jasle je jednoduchsie a pre dieta prijemnejsie lebo to robia deticky spolu . Ale v dnesnej dobe jasle nefunguju ako volakedy.

tilly,, vdaka stresovemu parkovaniu na dlhacoch mi aspon neprekaza stres v meste. chicic to je taka autoterapia pre zaciatocnikov... bojite sa parkovat pridte na D. Diely ak to prezijete ste profici. 😀

megg
2. dec 2007

mamus, pouzivam, ale uz s mierou. Teraz mi ma jezisko priniest ten super peeling odtial 😉, ktory je podla mna uuuuzasnyyy! 😵

megg
2. dec 2007

boli sme dnes na prechadzke na Kolibe, no tak tam normalne modna prehliadka vsakovakych kociarov 😀

megg
2. dec 2007

babul, ja tiez nechapem, preco je to u nas tak drahe. A este asi potrva, kym pojdu ceny dolu 😒

cat
autor
2. dec 2007

Boska: v tej bezplienkovej ide ale o to, ze ony tie deti nutia sediet na nocniku, resp. ich drzia nad nocnikom od narodenia, akoze uplne male babatka, nie 2 rocne deti. V tomto sa zhodneme vsetky co tu sme ze s 2 r. uz je to o inom. Tam sa riesia male deti co este nevedia same sediet!!

babulka, od prveho vyskusania Tomi mlieko zboznuje este viac ako Sunar, chvalabohu aspon s tymto nemame problemy..Kupujeme z Tesca Tatranske plnotucne 😉

idem lebo vykypim aka som rozculena, ten moj chlap ma sere!!!! jeho ani 2tisicova pokuta minuly tyzden nedonuti jazdit podla predpisov,prisambohu poviem to jeho matke aby mu vycistila zaludok, ja uz nevladzem 😠

boska
2. dec 2007

achááá tak sorry babulka,,, nechodim sem tak casto takze nedostatok info.. oki prispevok z casti beriem spat. Robco 😎 teda katika inak aj minci mi spominal ze robco jazdi ako superman... 😝 a to minci rad jazdi rychlo len sa to nevyplaca..idem kuknut tu diskusiu aby som bola objektivna.

mrenka
2. dec 2007

babulka,pls ako zodpovedaju tie US velkost topanok na nasu velkost?lebo tam smirujem na ebay,ale nevyznam sa v tych cislach...

cat
autor
2. dec 2007

Natali, ani tam nechod, len sa rozculis 😝
babulka, oprava, nie Tatranske ale Horske mlieko,zle som si zapamatala nazov 😅

certica
2. dec 2007

aj my kupujeme to horske 😎 , akurat ze viki mi mlieko nepije vobec od tych 2r.
inak, pekny vecer

mrenka
2. dec 2007

pekny vecer vsetkym 😵 😵
pripravene na superstar?ked nevypadne ta prispata brzda zajtra,tak ja uz neviem 😖 😖

mrenka
2. dec 2007

cat a co sa stalo,ze ta tak nasral??

babulka
2. dec 2007

Boska - cat to napisala presne, nejde o 2rocne deti, ale o mesacne babatka, ktore sedia na nocnikoch alebo su drzane nad umyvadlom, aby sa vycikali a vykakali. To je to mesuge, ved take novorodeniatko ani nevie cie je, nieto este ze sa mu chce cikat ci kakat. To potrebuje v prvom rade spat, papat a tulkat sa a nie sediet nad nocnikom. Inac som si vsimla, ze je to aj spolahlive vypalne - ved ta firma, ci co to je, predava kraviny ako cinske nocniky, kadejake pletene nohavice s otvormi na cikanie a pod. za dost pozoruhodne ceny, cize nie je to ani o usetreni...

Mrenka, kukala si ebay.com alebo ebay.co.uk? Lebo americke velkosti topanok velmi neovladam, ale mozno ssa to tam bude dat porovnat s britskymi, ja mam v SR 37-38 a z Anglicka som si doniesla c. 5. myslim, ze 38 je 5. Ja nakupujem cez ebay.co.uk.

cat
autor
2. dec 2007

mrenka, v Krasnanoch skoro vzdy meraju rychlost a on ani tam nie je ochotny spomalit,este mi povie ze to sa neda, ist 60tkou 😠 2 litre pokuty je polka mojho "prijmu",kua😠 😠

Ahojky certica 😉 takze viki je taky tvrdohlavy? mne zas vypije ale iba z tej matonkovej flasky, inak by nevypil 😒

mrenka, ja dnes odidem ked bude spievat Ivana, al. prepnem, ja nepotrebujem pocut ako mi spizdi moju milovanu pesnicku It must have been love, to bude iny trapas.

cat
autor
2. dec 2007

boze pozerate markizu, to chore dievcatko? to je strasne 😢 😢

mrenka
2. dec 2007

babulka,uz som na to prisla,uk je to 5 a us 7,5 😉

babulka
2. dec 2007

Mreni, mame rovnaku labku 🙂 ?

mrenka
2. dec 2007

babuli,nooo 😉 😉 som nasla take cizmy,ze asi ani nezaspim..po takych tuzim uz davno...aaach joo..su sice us 8..no ale keby som narvala hrubu ponozku...🙂
cat,ja ivanu prepinam,domi teraz fajn zaspievala a o tych detickach radsej nepozeram,mala som stisenu zvuk a radsej smirujem na ebay,lebo by som sa asi rozplakala...

mrenka
2. dec 2007

cat,to je to chlapske plemeno...vzdy budu o krok pozadu za zenami 😀
ja si mam momentalne vybrat,ci chcem PC alebo superstar,no nezabijem ho??

cat
autor
2. dec 2007

vsak to pozeraj na PC a vybabres s nim 😀

mrenka
2. dec 2007

nie,to je len vydieranie,lebo on chce net,tak mi povedal,ze mu to mam dat,inak si prepne futbal,haha

cat
autor
2. dec 2007

juj aktak, toto ma pobavilo 😀 😀 zurujuce prababky 😀
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
este raz vsetko naj Adamkovi aj takto verejne 😉

babulka
2. dec 2007

Mrenka, to poznam, mam to doma. Ked chcem Superstae, musim ist od PC. 😝
Daj link na tie cizmy, nech sa pokochame. Inac je to hrozne, ked tam nieco objavim, a nemozem sa na to vyspat, lebo je to v aukcii 😀

babulka
2. dec 2007

Jeeej, aktak - vsetko naj, naj k Adamkovym prvym narodeninkam 😵

tilly
2. dec 2007

boska, mne ani dva roky tvrdého výcviku nestačili, stále neviem poriadne zaparkovať, ale už sa zas trénujem pri robote, tak možno ešte dva roky a budem OK...

baby, ja ten anglický ebay radšej ani neotvorím, na rakúskom som vydražila už tri kočíky, ale už pre istotu neotváram ani ten, mám odvykačku 😀

stačil mi dnešný výlet do palace, bola som tam vyše hodinky a kúpila som si dve blúzky, dva svetríky, bundu a domčovi topánky (samozrejme o číslo menšie, tak ich idem zajtra vymeniť), moji chlapi boli na mikulášovi v cirkuse, tak som mala hodinku čas...

inak myslíte, že je normálne, že robia predstavenie pre deti a robia tam bubuláka??? normálne, že chlapík mal na sebe plachtu a masku z vreskotu a strašil šaša od zadu??? 😲 som mierne nasraná, lebo domčo pri zaspávaní hovoril, že sa bojí bubuláka 😠

babulka
2. dec 2007

Tilly, mierne? Ja by som bola statocne nas.ana 😲 😠

megg
2. dec 2007

Aktak, tak to je super fotecka prababiek 🙂 🙂 A tiez blahozelame k narodeninkam! (to ale rychlo leti 😉