• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vydaté / nevydaté maminky II.

10. júla 2015 
tilly: mala som na nedelu moznost dvoch VIP listkov... na superstar, som ich odmietla, mohli sme ist, vidis?? :grinning:
3. dec 2007 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teeeeda, mohli sme ísť, nabudúce to neodmietni!!! :grinning:
3. dec 2007 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po veceroch si urobime plagatiky.... :grinning: a v prvej rade kriciiime
3. dec 2007 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a koho budeme kričať??? robka?
3. dec 2007 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne ty by si s bruškom vyzerala fantasticky keby si kričala robko šimkoooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ten robko mi napadol, lebo minule dávali z toho tboxu, takí chalani tam boli a hovorili, že robkovi drží palce celý šamorín :grinning:
3. dec 2007 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sranda, sue je v RK v nemocnici, otvarala sa, ale uz je to ok, tak ak ju este nepustili, tak hadam sa tak rychlo stane :slight_smile:
3. dec 2007 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, takze plagat mame ROBKO do toho, SAMORIN :grinning:
3. dec 2007 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
počkaj, ale keď tam chceš šupnúť ten šamorín, tak tam dajme aspoň ropko, nech to má úroveň :grinning:
3. dec 2007 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
geegee, no chvalabohu, že je o.k., kedy má vlastne termín? V januári však. Pozdravuj ju ak s ňou budeš jo?
3. dec 2007 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok... srandi, ma so sebou notebook, tak nakukni obcas do temy Ruzomberok, tam byva :slight_smile: Termin ma tusim 4.1. :slight_smile:
3. dec 2007 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue písala aj sem, že jej zastavili kontrakcie, ale už je v 35 tt, podľa mňa, keby aj teraz porodila, tak je to OK :wink: ale držím palce, nech jej zostane macko v brušku čo najdlhšie
3. dec 2007 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kattum, ja by radsej lieky ako babske recepty :astonished: Teda v tehotenstve urcite, chod k lekarovi, vsak ak mas dobreho, tak nebude pchat do teba antibiotika. Ale bez navstevy lekara by som to neriskla. Este mas pred sebou dost tyzdnov, tak neriskovat komplikacie z neliecenej choroby. Neboj, bude dobre.

Mrenka, fiha, tie cizmicky su mnam, take asi u nas ani nezozenies, ze? Vsak su spicate, tak mozno aj 8 bude dobra, ved to je len pol cisla :wink:

Janetka, ako ebayujes?
3. dec 2007 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, aké číslo topánok má vaše dieťa? mne sa zdá 27/28, čo má domčo strašne veľa...
3. dec 2007 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusko nosi zimnu 26ku Sante topanocku
3. dec 2007 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly, tak to si žije na veľkej nohe :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ja mám 5,5-ročnú kočku a nosí veľkosť 28-29

ale chlapci zvyknú mávať väčšie nôžky
3. dec 2007 o 11:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminy, práve som volala so Sue, nechali si ju v nemocke a chúďa - strašne sa nudí, tak ju pôjdem dnes navštíviť, nech jej čas ujde rýchlejšie a ak sa vám sama naozve, podám správy ja?
môžem? :sweat_smile: :wink:
3. dec 2007 o 11:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulka: sak jakasi som mantava v tom, dnes som prihodila na jeden balicek, ta posiela aj na SK, a zas mit o vyhodila, ze nemam v tom paypal ten kredit... tak uz neviem. :astonished:
3. dec 2007 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly: baby maju mensie nozicky.. a zas podla topanky vies co sa meria?? xixix
Petra začala teraz 22, ale je takmer o 7 mes. od Domiho mladšia.
a mne sa nepacia na chlapoch male nozky...
3. dec 2007 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuco, musíš :slight_smile: :wink: :grinning: . A ty sa ako cítiš, tehukondička ako lusk ako tak pozerám.
3. dec 2007 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
srandi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ako vieš??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
už by som chcela byť rozdvojená, začínam si liezť na nervy, čo som taká nemotorná :angry:
moja chôdza pripomína tanček Medveďku daj labku :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2007 o 11:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem presne o čom hovoríš, ja som rodila v 41 tt., bola som prvorodička a raz na poradni keď sa už chodí každý týždeň sa ma Dr. spýtal, ako sa mám a ja mu na to: "No pán doktor, už by som aj išla, lebo sa doma nudím". Ten spustil taký smiech........ Keď som potom prišla z pôrodnice domov a začala tá diskotéka kým som sa nerozkojila a tak, som pochopila prečo sa tak smial.
3. dec 2007 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak presne takýto rozdiel cca 5 - 6 rokov by som chcela medzi deťmi aj ja. Druhá vec je, že budem mať pred 40, ale medicína ide dopredu, tak budú zase nové testy, na to sa spolieham :wink: :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Aby som predišla príp. komplikáciám.
3. dec 2007 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly, Simi má 25 a sú jej len tak tak :grinning: :grinning:
3. dec 2007 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barun, dobrý rozdiel, takmer 4 čísla a rovnako staré sú tie naše mršky.
3. dec 2007 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potom ti napíšem, či ten vekový rozdiel je ok :wink:
malá sa nám narodila trocha skôr ako sme mali v pláne, takže preto nám to teraz tak vyskočilo
ale každý vekový rozdiel má svoje pre a proti
3. dec 2007 o 11:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
srandi, vieš ako sa vraví, dobrého veľa nanarastie, asi preto má Simi laby ako slon :grinning: :grinning: :grinning: už dýcha na krk aj Paťkovi :grinning:
3. dec 2007 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je určite vysoká, ozaj na stretko prídete?

bzuco, napíš, budem rada, zatiaľ sa pekne opatruj.
3. dec 2007 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sranda, ďakujem :dizzy_face:
3. dec 2007 o 12:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok