• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vydaté / nevydaté maminky II.

10. júla 2015 
miriam
lekar na diety je napr. dietolog (nemylit si s diABetologom!!! :wink: :sweat_smile: )
ale ci je nejaky v kosiciach...skus sa opytata tvojho vseobecneho lekara
5. dec 2007 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, babulka, dodatocne vsetko NAJ.. :sunglasses:
vcera mi vobec nesiel konik :cry:
tak vidime sa poobede, my dojdeme az neskor tak hadam vas stihnem :dizzy_face:
5. dec 2007 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a kto este pride?cat,babulka,ena a este?
5. dec 2007 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka anopre mna,pretoze ako pred tim ako som vseobecne otehotnela vazila som 50..a ked som otehotenla vaha my stuplaa az na 80.ale po porodia nie a nie aby isla dole a teraz vayim 87.a vyskku ma 170..a na moj vek 18 rokov je to dost take.... :frowning2:
5. dec 2007 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ked k dietologovi, tak aspon s 50 kilami nadvahy, ak nie viac. Miriam - ja viem len jeden zaruceny recept (opakujem si ho stale, ale nedari sa) - nezrat a cvicit. Tvrde, ale pravdive. Inac uz si nam tu chybala :grinning:

Baby moje zlate, vsetkym vam este raz dakujem za priania, dostala som kvetinku crepnikovu, kvetinky do vazy, sladke (v duchu vyssie uvedeneho to zozeriem a ani zadkom nepohnem :grinning: )
5. dec 2007 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ikke - motto mas kvoli Monty Python? ja ich mam velmi rada :grinning:
5. dec 2007 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miriam, mozno by si mala skusit endokrinologa a interne vysetrenie skor, ako sa obratis na dietloga. Lebo to moze mat rozne priciny a na to treba komplexne vysetrenie.
5. dec 2007 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BABULKA daj aj ty dáke motttttto... :wink:
5. dec 2007 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulka, ano :wink: na montyphytonov nie som nijako mimoriadne vysadena, ale tento film mozem a ta pesnicka je moooc chytlava :grinning:

miriam, tiez si myslim, ze sa najprv porozpravaj so svojim vseobecnym lekarom, mal by ti vediet povedat, co dalej (ci dietolog, alebo nejake ine vysetrenia)
5. dec 2007 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj katika/ cat, vau pekne moc pekne na to ze si ich zacala vyrabat prednedavnom myslim kochliky uz ma dobiehas hoci ja som ich vyrobila pocas celych 5 rokov len 8 heheh plus teda jeden obraz. A to visim este tebe jeden a jeden sa mu susi rozrobeny na parapete. :sunglasses: ale najviac sa mi paci ten biely vlastne prvy v piaty v poradi ten je krasny naozaj je to moj styl..tak kedy dnes idete s robcom ozi bude tam teda mikulas hej lebo malemu to hovorim cele doobedie..
5. dec 2007 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze tento posledny prispevok katika som ti napisala ako madar... no denis mi tu stale brnka do klavesnice hruza radsej uz koncim.
5. dec 2007 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Verulka, krásne fotky :dizzy_face: (mne osobne sa najviac páči tá prvá :dizzy_face: ) tatinko bude mať radosť istotne :dizzy_face:
5. dec 2007 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue, dakujem :wink: pls, ty si malovala postielku, sa mi zda...neves mi poradit, kde mam kupit vhodnu farbu- rozhodla som sa ozivit tu nasu staru :wink:
5. dec 2007 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Verulka, prekrásne fotečky...ste tam všetci kráásnunkí, tá prvá je "úplnežebomba" :dizzy_face:
5. dec 2007 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja také scéééééém :pensive:
5. dec 2007 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Verulka, my sme kupovali v Baumaxe - normálne farby určené na detský nábytok a teda zdravotne nezávadné...
(ale viem, že mávajú aj v Hornbachu a v Kike občas...)
5. dec 2007 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, chystate sa na to stretko dnes?
5. dec 2007 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriam: v kosiciach nie je to studio kompliment? nechcem robit reklamu, ale ja som tam chodila a to bolo jedine studium na cvicenie a stravu, kde ma kontrolovali,cvicili so mnu, kde sa mi podarilo fakt schudnut... odporucam! pozri na nete
5. dec 2007 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, uz ste dali svoje deti na normalne lyze s lyziarkami? ak ano, tak v akom veku? my sme dnes kupili lyziarsku vystroj, neviem,ci to neni skoro
5. dec 2007 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janet, tak optimalne su asi tri roky na zaciatok lyzovania.
5. dec 2007 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janetka a to kedy ste stihli? či števo kúpil?

inak je super počko, nepôjdeme sa trošku skôr prejsť? prezvoň ma, keď sa jakub zobudí, nachystáme sa a pôjdeme, OK?
5. dec 2007 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly: nasi v skalici zbehli do takeho obchodu, kde maju lyziarske veci a aj korculiarske, ale uz pouzite, ale tak topanky salomon c.28-31 pekne ciernocervene ako nove za 500 .. no nekup to, celkovo to vyslo na 3 litre komplet
5. dec 2007 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megg: no postavou je nas kubik ako 4rocny, tak snad to zvladne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dec 2007 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly: dosla ti mms? som ti poslala mna v tom mikulasskom oblecku
5. dec 2007 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som rozmyslala, ci nepojdeme do toho mesta peso s detmi ... ze by nas potom mohol stevo zobrat domov... okolo piatej, pol siestej
5. dec 2007 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janetka, nie :astonished: :angry:

išla by som aj pešo, ale vieš, jakub ťa bude držať za ruku, len mne domčo zdrhne, môžme ísť tak, že jakub pešo a domčo v kočíku...
5. dec 2007 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
boska :grinning: fakt jak Madar, vobec neviem ktory myslis :grinning:
megg, my sa chystame na stretko :wink: a vy?
5. dec 2007 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megg, aj my prideme na stretko :wink: a vy pekne dojdite tiez, dufam, ze aj mrenka s Lili pridu :dizzy_face: na vsetkych sa velmi velmi tesime :wink:
5. dec 2007 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a skor som zabudla, verulka, krasne fotecky :dizzy_face: tatino bude ucite prijemne prekvapeny
5. dec 2007 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok