Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

mrenka
7. dec 2007

caute kocky,akosi to tu viazne... 😕

sranda
7. dec 2007

mreni, ...neviazne 😉 .

tilly
7. dec 2007

pekný víkendík prajem, ak by ste nevedeli, čo zajtra dopoludnia, tak z múzea dopravy ide parovláčik s mikulášom 😉

kala
7. dec 2007

kočky chcem sa spýtať ako mám postupovať ak idem do práce od januára a mám na doma opatrovateľku myslím ako neprísť o materskú kde to mám nahlásiť a čo k tomu treba ďakujem

megg
8. dec 2007

Halo, maminy, kde ste sa podeli? co vianocne upratovanie a pecenie??? 😀

mrenka
8. dec 2007

mamuliik,ja som tu mala dnes svokrovcov,spravili sme konecne malej izbicku a ja som spravila vianocnu vyzdobu..dala som foto do albumu,tak snad mi to tam chvilu nechaju..

megg
8. dec 2007

jeej,tak to je super. A aka krasna postielka, a ides ju tam aj ucit buvat? Vyzdoba supeeer 😉

mrenka
8. dec 2007

no to este asi nie,nemame zabrany a keby som mala 6 krat v noci vstavat a chodit tam za nou,to by som sa moc nevyspala..ked zacne trochen lepsie spavat,tak to skusime.. 😅

a co ty uz vypekas o 106??

megg
8. dec 2007

ja a vypekat? 😅 nastastie mi to tu nema kto pojest, takze tento problem nemusim ani riesit 😅 😅 😔
No jasne, sak podrastie do nej, ved teraz by sa v nej stratila 🙂

mrenka
8. dec 2007

boze,ten tvoj mangel vobec neje sladke,to je hruuza,my zase tolko toho sladkeho pojeme,ach jo..aj dnes som piekla pernik,samozrejme si svokra nedala 😒

megg
8. dec 2007

preco, drzi liniu? 😀

megg
8. dec 2007

no veru, on veru sladke vooobec nemusi. Sem tam u nasich aby neurazil 😀

mrenka
8. dec 2007

teda,vsak ona je chudsia ako ja,akurat hore je na tom lepsie 😔
co kupujete olimu pod strom?ja som vcera kupila lili kuchynku,to som zvedava,kolko vydrzi v stave-nova,pekna,zlozena..

megg
8. dec 2007

Jeej, tak prideme k Lili na caj do kuchynky 😀
My zatial nekupujeme nic velke, len take drobnosti na potesenie. Nemame to tu kam davat, potom v dome sa dostatocne vyblaznime z jeho "potrebnostami" 😅

mrenka
8. dec 2007

no mozte,ale cim skor,kym este bude funkcna 😀
inak som si kupovala v DMke ten adventny kalendar cajov,perfektny je.je tam ak moj oblubeny kakaovy cajik,fakt su super,chod kuk ak budes mat cas..

megg
8. dec 2007

Akurat dnes som naneho pozerala 😵 Inak konecne aj nejaky iny kalendar ako ten plny sladkosti, to sa mi paci 🙂 Dnes sme boli kupovat darceky, celkom sa nam zadarilo, este par veci a hura hotovo 🙂

geegee
8. dec 2007

ahojte, mam len taku malu otazku od vasej momentalnej temy, ale...ma tu niekto deti s rozdielom 2,2 roka? Rada by som vedela na co sa pripravit. Je to v pohode zvladnutelne? maly je zlaty, kludny, ale aj tak 😅

mrenka
8. dec 2007

no teda,my este nemame skoro nic,nasla som super tasku pre mamu,tak ju idem objednat,a inak neviem absolutne co...vy ste si vybrali navzajom,ci bude prekvapko?

megg
8. dec 2007

Gee podla mna v pohode, ked mas prve dietatko kludne 🙂

megg
8. dec 2007

prve vianky si dame darceky co sme si vybrali navzajom po dohode a kupili 🙂

megg
8. dec 2007

boze, nam sa dnes pokazila telka, mna asi drbne...to je des byt bez tv 😅

mrenka
8. dec 2007

jeziiis,to fakt?to ja by som tiez bez tv mala tazke dni..aspon,ze net ti funguje..

geegee,cakate babatko?

geegee
8. dec 2007

mrenka, vyzera to tak 😵 Raz sa nam nechcelo dvihnut prdel pre Pharmatex do kupelne 😀 Tak asi to tak malo byt 🙂

mrenka
8. dec 2007

tak super,gratulujeme 😵 😵 😵

megg
8. dec 2007

Gee, taktiez gratulujeme 😵

geegee
8. dec 2007

dakujeme, este sa spamatavame 😀 A nemam to potvrdene doktorom, len testom 🙂 Tak verim, ze neklame 😀

mrenka
8. dec 2007

no baby,ja uz pomaly pojdem,muz mi tu frfle,ze som zavislak 😠 😠

megg
8. dec 2007

mrenka, mne to isteeee 😵 tak papa a pekny vecer este

mrenka
8. dec 2007

oni to nechapu 😖 😖 😖