• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vydaté / nevydaté maminky II.

10. júla 2015 
Babulka, teraz som vyprskla nad tvojou fotkou :grinning: fííha, tebe prospieva MK :dizzy_face: :grinning:
11. dec 2007 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emjee, urcite ano.
11. dec 2007 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim, ze ti viac pristane ruzova pani
11. dec 2007 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim, ze cervena. Komunisticka.
11. dec 2007 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emjee, ak sa smiem spýtať, podľa čoho mažete a upravujete fotky, albumy a témy? Lebo zjavne nestíhate všetko, ale ani "neadminujete" podľa toho čo najviac "horí" tak by ma čisto nezaujate zaujímal kľúč, podľa ktorého vyberáte čo aktuálne budete riešiť...
11. dec 2007 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emjee? Tomu teraz nerozumiem? Ako vies, ze to nebola moja fotka? Teda v niektorych pripadoch viete byt sakra rychli.
11. dec 2007 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulka, presne o tom som písala... a na to sa pýtala...
11. dec 2007 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue mas pocit, ze neadminujeme? podla coho sudis?

kluc je jednoduchy - prehrabem sa suhrnom tem a podla nazvu, poctu prispevkov, intuicie alebo cielene ich otvorim a skontrolujem
"co hori" bud svieti tema alebo ip, takze to kontrolujem vzdy

fotky v pase - podla toho, kedy ich zbadam
albumy - momentalne na ne nemam cas, riesi ich cielene ina adminka
11. dec 2007 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emjee, aha, ďakujem... nepovedala som, že neadminujete, len, že neadminujete podľa toho čo je najviac akútne :wink:
11. dec 2007 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulka minimalne dvakrat sme sa videli osobne a tento ksichtik sa na teba teda vobec nepodoba - a ano bola som rychla, co mam chodit okolo dva dni?
11. dec 2007 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tilly,List evidencneho dochodkoveho pistenia vyplnujes? To pre koho? Neviem, co to je, len viem, ze nam ich pravidlene zo soc. poistovne vracaju, ze su zle vyplnene :grinning:
Kocky, ja si ficim na babetku aj tu v presne vymedzenych temach, v kt. su ludia, kt su mi sympaticky, resp. s kt. mam nieco spolocne..zvysok vobec neriesim, lebo :zipper_mouth:
11. dec 2007 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emjee, bola som na plastike.
11. dec 2007 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulka a nebudem sa s tebou hadat ci to si alebo nie si ty - ak si to ty, ok, ak to nie si ty, si to laskavo zmaz - urazenostou nic nedosiahnes
11. dec 2007 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emjee, som to ja. A neurazam sa.
11. dec 2007 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue co podla teba hori a neadminujeme to?
11. dec 2007 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulka ok
11. dec 2007 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emjee, mozno by chcelo vyjadrenie na tie IP, co sme posielali. Aspon slovom. Nemyslim, ze by som emjee - uzivatelke niekedy napisala nieco skarede, zle. A vlastne ani adminke. ked mi niekto napsie IP, slusne odpoviem.
11. dec 2007 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emjee, treba poslať linky?
11. dec 2007 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...caute babule :slight_smile:
...ako mi to dnes "pristane"??? :grinning: :grinning: :grinning:
...babulka...DAKUJEM....uz davno som sa tak straaaaaaasne nenasmiala nad Tvojimi uvodnymi komentarmi v "steklivyx" temax :grinning: ..skoro som zubudila maleho :sweat_smile:

...baby...zmenila som si motto....a verte mi...kym budem vzdy "online" na MK...nezmenim ho...lebo je vystizne a trefne :grinning:

...hovori sa...ze "mudrejsi usutupi"...ale hla...kam potom /bohuzial/ spejeme :rolling_eyes: ..ale "štať proti vetru"...hm....baby...ved sa ocikame :grinning: ...nezabudajte IQ je dar...ktory nema kazdy..preto im odpustite :wink: :grinning: :grinning:
11. dec 2007 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...Zuzanka bleskovou ryxlostou svetla zmazala foto...tak ma nemozte xvalit :sweat_smile: :grinning:
11. dec 2007 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ex :grinning: :wink: :wink: :wink:
11. dec 2007 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
expi,si kocka :wink: :wink:
babulka,ty takisto,hotova hollywoodska hviezda :dizzy_face: :dizzy_face: a ten jemny usmev... :grinning:
11. dec 2007 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u kamosiek plati odtial potial - ak nemienite respektovat pravidla, ktore tu mame zavedene, tak sem nemusite vobec chodit
11. dec 2007 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emjee, akože keď nebudem mať svoju fotku pri nicku, tak mi zablokuješ prístup?
11. dec 2007 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulka,preco ti zamkli temy?cim sa odlisuju? :confused: :confused: :confused:
11. dec 2007 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
11. dec 2007 o 13:32 • expertka8
tak ale toto som nepochopila uz uplne,preco bol vymazany prispevok od expertky? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

babulka,po novom roku je neskoro!!!!!!
11. dec 2007 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...BRAVOOOOOOOOOOOOOOOO...tlieskam vam admini....... :pensive:
....vdaka vam si pripadam ako pred r. 1989 :pensive:
11. dec 2007 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
expi, ty dnes perlis... :grinning:
11. dec 2007 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...mixka....som humorista od kosti...ale ver mi...ze toto uz nie je na smiex :pensive:
11. dec 2007 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok