Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sue
11. dec 2007

Ziza, vystihla si to a bodaj by sa to podarilo zrealizovať 🤐 ak už teda admini nemajú z nejakých dôvodov silu uzvarieť témy tohto typu.

ena
11. dec 2007

ziza: a ako by si ich uzamkla, ze nabehne okienko, kde uzivatel odklikne ze ma 18 rokov ?🙂

inak, jedine pozitivum na tom, ze sa to viac hada je v tom, ze aspon ja osobne mam viacej volneho casu 🙂 Napriklad vcera som stihla robit vianocne pohladnice a aj window color obrazky 🙂

Takze hadajte sa dalej, a ja to tu este viacej obmedzim a hadam sa dostanem aj k umyvaniu okien 😀

sue
11. dec 2007

Ena, umývaš okná aj v tehu? 😕 lebo ja som sa rozhodla, že umyjem až na jar 😀 😀 😀

ena
11. dec 2007

sue: obyvackove som tak prebehla, aby bolo cez sklo vidno .. a malemu budem musiet tiez pretriet v izbe.. ked tam chcem vianocneho macka pooh obrazky polepit 🙂
Ale v kuchyni nam menili okno a dvere balkonove a to v jednej slabej chvili slubil manzel spravit.. tak cakam, cakam 🙂)

Ale inak sa nepretrhnem 🙂 Ale mozno by krpcovi pohyb neuskodil, lebo je stale KP.. tak neviem na co caka.. 🙄

sue
11. dec 2007

Ena, no už by si mal pocvičiť... však za chvíľku už môže ísť von, nie? 😅

verulka
11. dec 2007

eni, uz som na teba myslela 😉 (akoze opat neprispievas, ked je to takto)ako utz, este ste KP?

ena
11. dec 2007

sue: ved to, ale to vies, chlapi su chlapi.. tak si povedal, ze bude tvrdohlavy od zaciatku 🙂 a nie a nie spravit kotrmelec.. ale zatial neriesim nejako, az 17. 12. uzv, tak uvidime, kolko vazi a tak..

sue
11. dec 2007

Jááj a potom sa to ako rieši? Keď by ostal KP?
My sme hlávkou dole už vyše dvoch mesiacov, takže tak už asi aj ostaneme 😵 a u nás majú teraz v sobotu rozhodnúť či CR alebo prirodzený pôrod... tak som zvedavá...

sweetienka
11. dec 2007

ena, skusila si baterku? 😉

mixka
11. dec 2007

sue a co by si radsej ???

verulka
11. dec 2007

eni, 17.12. sa stretneme 😉

mixka
11. dec 2007

sweetienka, baterka pomaha 😕 ??? to pocujem prvykrat...

sweetienka
11. dec 2007

mixka, hovorla som to aj eni a ona sa mi smiala, ale vazne, ked je babo otocene KP tak mu treba svietit baterkou cez brusko,a ukazat mu smer, aby sa otocilo za svetielkom, aj dianka bola otocena KP a nakoniec si dala povedat 🙂

ena
11. dec 2007

sweetienka; este nie, al eked budem zufala, tak zozeniem rovnmo tu discolampu gulatu a spravime krpcovi dicko 🙂

sue: no, zalezi od vela veci, toto bude uz druhe babo, filip mal 3750g a v poho prirodzeny porod.. on bol spravne otoceny tiez uz nejako od 30 tt. .. teraz som sa s dr. este nejako nebavila ci CR alebo klasicky, akurat vravel, ze babo by nemalo mat na naormalny porod viac ako tych 3.7 kg.. v knizke som nasla ze by malo mat mediz 2.5-3.5 kg..

mixka: sa este pytaj, ze co radsej, no ja osobne po CR netuzim 🙂 Ale ved uvidime podla krpca..

verulka: 17.12. mas tiez UZV ?
No, dnes tam bol dobry dav ludi (lietala som po chodbe za Filipom, tak som sa tam mrkla).. sa mi strasne "paci: ako sa tam objednava, predpokladam, ze vsetkym objednanym povedia, ze dojdite medzi 9.00-10.00 ...
ty ides na ktoru, lebo ja som objednana tiez n ten cas 9.00-10.00 🙂

ena
11. dec 2007

sweetienka: ale ked neviem, ako presne je otoceny, tak moze pobludit, ked ho zle navigujem, niee ? 🙂 Ja nejako furt dufam, ze sa este spamata..toz vecna optimistka..

sue
11. dec 2007

Sweetienka, to vážne? 😕 to som ani ja ešte nepočula 😵
Babulky a dieťatko má byť otočené tváričkou dopredu alebo dozadu pri pôrode?
Mixka, neviem... osobne som vždy bola presvedčená, že prirodzený je lepší, preto že je "prirodzený" a nie je to operácia - pre dieťatko je to určite prirodzenejšie, aj mliečko sa asi ľahšie rozbehne, len neviem ako pri mojej diagnóze 😖

ena
11. dec 2007

sue: tak ty radsej nesviet, aby nevyliezlo zas naspat hore hlavou za svetlom baterky 🙂)

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tilly
11. dec 2007

srandi, ten si môžeš pozrieť aj v dráčiku, v pallace ho určite majú 😉
vlastne tá baba, čo ho ponúka na mmb je zástupkyňa dráčiku

sweetienka
11. dec 2007

eni 🙂 myslim, ze nema kde pobludit, svetielko bude vzdy koncit dolu, tak trafi 🙂
ja som o tom citala na nejakej stranke, ked som riesila tento problem, tiez ma to pobavilo, ale skusila som a pomohlo 🙂

ena
11. dec 2007

tilly: co si nakoniec spravila Dominikovi na obed? Lebo sa mi krpec zobudil.. a my kym sme dorazili z poradne a obchodov domov, maly zaspal v kociku a uz je hore, sice akoze on jest nepyta, ale ved obed sme presvihli 🙂

Inak, ja vase deti oblubuje knizky bez obrazkov, akoze FIlip si teraz listuje Krstneho otca, minule schmatol nieco od tolkiena.. 🙂a listuje a listuje, cumel v puse ... 🙂))

tilly
11. dec 2007

u nás vždy zaberú cestoviny s bešamelovou syrovou omáčkou, to mi zje aj s tanierom, alebo všetky možné prívarky a omáčky, on je omáčkový, len muž mi tie cestoviny nezje...

verulka
11. dec 2007

eni, ja mam rano odbery, o 10,45 poradnu a potom o tej 11-11,30(dufam, ze to dr stihne) mam utz. Ale ako to poznam, ked tam na tu 10,45pridem, asi este budes sediet pred utz 😉 Za mnou by mal dojst aj Duro a krpci, nech vidime vsetci ten nas zazrak 😀

mixka
11. dec 2007

tilly, na cestoviny mozes zavolat mna... ja rada pomozem... 😀

mixka
11. dec 2007

eni & sue, dufam, ze vam tie porody vyjdu prirodzene... 🙂
sue a tebe drzim velmi velmi palce, nech si rychlo zdravucka... 😉

sranda
11. dec 2007

tilly, je tam číslo aj na predajňu, mala si pravdu, zavolám jej hneď ako sa malá zobudí, nech viem, lebo právo na odpoveď si vyhradzuje 3 dni. Aj Petra je omáčková, polievky od výmyslu sveta, najviac má rada vodičku v tej polievke to musí ísť ako prvé, až potom zelenina. A miluje pečené kura s ryžou a k tomu kompót. Celkovo má mäsko rada.

verul, a už ti povedia aj pohlavie však? či necháte sa prekvapiť? Nieeeeeee...

sranda
11. dec 2007

mixka, aaaaaaaaale na farbe nezáleží, mne sa páči čierna, len v lete sa upečie. Asi červená....

verulka
11. dec 2007

prekvapko sa kona jedine v pripade, ze sa moj muz nedostavi...ja som povedala, ze ja sa pytat nebudem (chcem ho dokopat, aby si to zariadil a konecne videl, co splodil 😉 )