Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

tilly
11. dec 2007

zvykneme kupovať v penny markete gnochggi de patate a torteliny, tie sú výborné a za 69 centov je to žrádlo 😀 k tomu mám omáčku za 5 min.,takže je to super jedlo

mixka
11. dec 2007

srandi, moj manzel je zamilovany do cervenych kocikov... 😀

mixka
11. dec 2007

tilly, mnaaam... 😵

ena
11. dec 2007

mixka: my mame cerveny.. a neviem preco si dost vela ludi mysli, ze ked mame cerveny kocik, musi v nom sediet baba ;)

certica
11. dec 2007

ena, aj my mame cerveny, ale paradoxne, ked som mala modry (od narodenia), tak kazdy, ze: jee, ake pekne dievcatko 😅

mixka
11. dec 2007

eni neviem... 😀 ale podla mna je cervena univerzalna, aj ked ja by som ju tiez skor priradila k dievcatku... 😅

zuz11
11. dec 2007

aj my mame cerveny a hanka je vzdy za chlapca 🤐

sranda
11. dec 2007

eni, inak teraz máme tmavomodrý a mne sa červená na chlapcoch páči aj pri kočíkoch.

mixka
11. dec 2007

mne sa velmi paci svetlucko modra... 🙂

tilly
11. dec 2007

ja som mala jeden krásny svetlunkomodrý s bielou farbou, bola to pekná kombinácia

zappíka mám červeného, teutoniu limetkovozelenú...

a inak najkrajší kočík bol čierny

mixka
11. dec 2007

tilly a ten modry bol hlboky ci sportak ???

tilly
11. dec 2007

športiak hartan racer s

sue
11. dec 2007

My máme červeno-čierny...a neviem prečo som sa dala zblbnúť, keď som vždy chcela modrý 😕 😀

janula203
11. dec 2007

aaaahojky dievcata....zdravime vas...my tiez mame cervenosedy kocik.....a sedi v nom chlapina... 😀

kattum
12. dec 2007

Dobre ranko, vidim, ze som tu vcera zas onic neprisla...
Tilly, dnes varim cestovin,y inspirovala si ma a potom robim smotanovu tortu, dnes je den "D" a ja to prezivam az moc.
Ena, snad sa maly este otoci, drzim palce, ja bduem vediet buduci stvrtok, ci sa mu uz uracilo. Sweetienka, potom skusime baterku 🙂
Verulka, som zvedava na pohlavie vasho drobca, podla mna ani ty na UZV neodolas pokuseniu vediet to...
Skusili sme uz kravske mlieko, no zlakala som sa, potom Brunka bolelo brusko, tak sme zas pri Sunare, nastastie Sab Simplex pomohol. Mate podobne kusenosti?

mrenka
12. dec 2007

katka,vasetko naj naj brunkovi k dvom rocikom 😵 😵 😵

verulka
12. dec 2007

kattum, vsetko naj Brunkovi k narodkam 😉
Ak ho bolelo brusko, tak to este nemusi nic znamenat, ale je fajn, ze si sa vratila k sunaru...skus znovu o nejaky cas a uvidis 😉

kattum
12. dec 2007

dakujeme!

mixka
12. dec 2007

aj ja zelam brunkovi vsetko naj naj k dvom rocikom 😉

ena
12. dec 2007

Brunkovi vsetko najlepsie 🙂 A pozajtra tusim party aj u Cat a Babulky 🙂

sranda
12. dec 2007

kattum, Brunimu len to najlepšie prajeme k dnešným narodkám 😉 .

tilly
12. dec 2007

brunkovi všetko naj naj naj
a inak, aj my máme teraz smotanovú tortu, ale robili sme ju včera 😀

áno 14. je matík a tomík

cat
autor
12. dec 2007

Ahojte tu Robo, Catin muž. Aj my sa pripájame ku gratuláciam Brunkovi.
P.S. Cat Vás pozdravuje, niekoľko dní nemáme doma internet.

ena
12. dec 2007

hm, no vyzera to, ze u Cat-ovcom sa bude teraz bez netu len piect a piect, budu mat teda kooopu vianocnych kolacikov 🙂

sranda
12. dec 2007

eni, čo koláčikov, teda vlastne aj to, ale hlavne chystajú oslavu.

Robi tak pozdravuj rodinku, aj sa vám to celkom hodí, že ste bez netu nie? Veď kopec roboty pred vami: upratať, nachystať....... viem si predstaviť, že máte čo robiť veď oslava sa blíži 🙂 .

kattum
12. dec 2007

jeeej, dakujeme vsetkym za gratulacie, oslavili sme pekne, smotanova torta Brunkovi velmi chutila. Brunko nas dokonca tiez obdaroval, vydrzal bez plienky prechadzku von a konecne nam v noci spi celu noc. Trva to uz od soboty, vytesujem sa, ved bol najvyssi cas. Takze mesiac sa vyspim a potom to znovu zacne s dalsim...

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mixka
13. dec 2007

ahojte, ako riesite prechadzky kocikom s dvomi detmi vo veku 1r a 2r... vyuzivate surodenecky kocik, ci ako ??? dik 🙂

ena
13. dec 2007

mixka: u susedov maju male babo a 1r dieta a zatial to riesia tak ze na prechadzku chodia obaja s 2 kocikami. Ked bude mala lepsie chodit, tak prejdu na 1 kociky a kiddy board..
Ale pri jednorocnom rozdiele by som brala aj ten surodenecky kocik..
U nas bude rozdiel 2r, takze aj ked som nad surodeneckym kocikom tiez rozmyslala, tak to nakoniec chceme riesit kocikom s buggyboardom, pretoze Filip uz velmi casto z kocika vylieza a najradsej by behal a nie sedel priputany..

mixka
13. dec 2007

dik eni 😉