• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vydaté / nevydaté maminky II.

10. júla 2015 
kattum: ja som teda bola prekvapena, lebo mam pocit, ze krpec stale kope na rovnake miesta...
a som dnes mala nahodne minimini MK stretka, najprv na antolskej verulku a potom v trolejbuse mercy :slight_smile:

a inak vy snazilky, by ste sa mohli o baby posnazit, sak nebudu mat chalani frajerky..
17. dec 2007 o 15:30  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ena ved nase tretie deticky budu dcerky...

Co mam robit, Brunko sa nam stale budi v noci okolo stvrtej. Mlieko mu uz v noci konecne nedavame, ale zato chce k nam do postele, ako ho oducit? Ja sa s nim nevyspim a hlavne, ked budem v noci kojit, co ja budem robit v posteli, tak sa tam 4 nezmestime.
17. dec 2007 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,
aj ja chcem tretiu uz konecne dcerku :grinning:
17. dec 2007 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne tessa, potom nam daj recept ako na to. Ako sa inak citis?
17. dec 2007 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kattum, tak na to recept neviem...moj muz vravi, ze aj keby sme ich mali desat, vsetci budu chlapci...a zatial mu to vychadza... :grinning:

Ja som dnes bola na glukoze, ta bola ok...mam nejake problemy s tlakom,ako aj pri Matovi a po tehu sa mi upravi...ale inak ok.. :wink:

Co ty kattum?
17. dec 2007 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre, uz sa nam to krati, trosku mi tvrdne brucho, to som pri prvom tehu nemala, ale inak to bezi strasne rychlo. A uz to tak neprezivam a co ma stve ani moj mangel.
17. dec 2007 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No s tym bruskom som na tom podobne, tiez ho mam dnes dost tvrde, a neprechadza to moc...a pri Matovi som to tiez necitila... :confounded:
Ja to tusim prezivam viac ako prve tehu, mozno to je aj tym, ze uz mam viac info...a tym padom aj vacsi strach... :confounded:
17. dec 2007 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja budem chciet chlapca :grinning:
17. dec 2007 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz, tak mne si mala poslat babu :grinning:
17. dec 2007 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem babizňu, ale je mi to v podstate jedno, ak niekedy budem mať druhého chalana, tak na nich budem kričať "banda jedna strelená" ku mne :grinning:
18. dec 2007 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby, ja mám prvýkrát chorú Simonku... Včera jej vyšli dva zuby a dnes ráno sa zobudila zachrípnutá. Tak som s ňou išla k lekárke, ktorá mi oznámila, že za očkovanie v dvoch rokoch budem platiť 800 sk a skonštatovala, že Simi má hlas, lebo vie kričať (kto by už nekričal, keď ju vidí) Tak mi pre ňu dala calciový sirup a kvapky Ditustat. Som jej to s odhodlaním na obed dala a efekt je, že nemá ani toľko hlasu koľko mala a mám ovracané už všetko, čo sa dalo... No a plus samozrejme si dnes nezdriemla ani na 5 minút a len chodí, slintá, vracá. Ani jesť, ani piť len hopa...
18. dec 2007 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kattum, kolky humor, ze piate :grinning: mne je sudena iba jedna princezna...ostatny su nasi ochrancovia. :wink:
tretie vam snad vyjde ta baba.I ked z vlastnej skusenosti musim povedat, ze s chalanmi je vacsia prca :grinning:
inak ja mam doma cely lazaret- hnusna viroza brutal sklatila vsetkych troch :unamused:
18. dec 2007 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barunka a nemá laryngitídu? lebo toto bol prvý príznak u domča... zobudil sa a bol strašne zachrípnutý a hneď začal plakať...

a očkovanie v dvoch rokoch? my sme nemali...
18. dec 2007 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly to je povinné očkovanie po 2 rokoch, ozaj sa sa chcem spýtať chcem dať očkovať malá proti hepatidíde A dávali ste niektorá a čo stála vakcína ´dakujem
ja idem dnes na nákupky s manželíčkom malinkú ma mamina tak sa strašne tešííííím :dizzy_face:
19. dec 2007 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly, neviem, podľa dr. je Simi zdravá...Ale je fakt, že včera som s ňou už chcela ísť na pohotovosť, lebo v noci neutíšiteľne plakala, nevedeli sme čo s ňou robiť, ale nakoniec sa upokojila a zaspala, tak sme ju už nechali pri nás, nechceli sme ju budiť... Spinkať nechce vôbec, soplíky nemá žiadne, ani teplotu ale stále plače, že ju niečo bolí a kade chodí, tade fňuká... a spať nechce vôbec...
19. dec 2007 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ziza, ja som aj na to myslela, lebo teraz sa Simi tlačia von tiež tie stoličky, jednu už má vonku... Len neviem, či by z toho stratila hlas...
Ale však neva, aspoň ju môžem mať v noci pri sebe a Roli mi do toho nemôže brblať :grinning: :grinning:
19. dec 2007 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo sa očkuje? my sme nemali žiadne očkovanie po dvoch rokoch :astonished:
19. dec 2007 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly: my tiez mame ist na ockovanie niekedy v marci, ze je to uz akoze ockovanie v tretom roku, ze nevadi, ze bude mat len 2 roky a mesiac.. a tusim nieco na styl ako bolo to hexa...
19. dec 2007 o 14:39  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. dec 2007 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ex, ďakujeme
19. dec 2007 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly, aj nám v správe z nemocnice písali, že ďalšie očkovanie v troch rokoch, ale táto naša trvá na tom, že v dvoch. Zasa by to mala byť nejaká hexavakcína či čo ja viem čo.
21. dec 2007 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barunka: no vasa dr. asi tiez berie ako nasa, ze 2 roky a + 1 den sa uz rata ako treti rok zivota a podme ockovat... :slight_smile:
21. dec 2007 o 15:00  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, vy ste tu raz preberali neaku pohotovostnu sluzbu, teda lekara na telefone co pride domov, help :pensive:
21. dec 2007 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, s tym ockovanim - nasa lekarka hovorila, ze kedysi sa robilo v 3 rokoch, ale vraj na zapade uz v 2r. a u nas sa pomaly upusta a skor sa to zvykne medzi 2-3 rokom. my sme boli v novembri
21. dec 2007 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz, tu sluzbu ma zaplatenu Cat a Babulka
21. dec 2007 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.prevasedieta.sk/
zuz, tento link dala kedysi cat :wink:
21. dec 2007 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, kattum, jaka fotoska :sunglasses: si ma normalne zmiatla :grinning:
21. dec 2007 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik baby :wink: hanka ma vysoke teploty :pensive: aj po podani cipku ma nad 38 :pensive:
21. dec 2007 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz, potuluje sa tu fakt neprijemna viroza- 3dni nestiahnutelne teploty...my sme s nou prave z velkej prevahy prehrali- jediny komu to neslo dalej je risko, ajka aj radko su na atb...ale do vcera sme mali nad 39 a zabalovali sme ako sialeni...riskovi to zacalo v nedelu a prestal teplotovat v ut, kedy zacali ajka s radkom. Tvoja pediatricka nema moznost dojst za platbu ku vam?
kazdopadne drzim palce..
21. dec 2007 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok