Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

ena
17. dec 2007

kattum: ja som teda bola prekvapena, lebo mam pocit, ze krpec stale kope na rovnake miesta...
a som dnes mala nahodne minimini MK stretka, najprv na antolskej verulku a potom v trolejbuse mercy 🙂

a inak vy snazilky, by ste sa mohli o baby posnazit, sak nebudu mat chalani frajerky..

kattum
17. dec 2007

Ena ved nase tretie deticky budu dcerky...

Co mam robit, Brunko sa nam stale budi v noci okolo stvrtej. Mlieko mu uz v noci konecne nedavame, ale zato chce k nam do postele, ako ho oducit? Ja sa s nim nevyspim a hlavne, ked budem v noci kojit, co ja budem robit v posteli, tak sa tam 4 nezmestime.

tessa
17. dec 2007

ahojte baby,
aj ja chcem tretiu uz konecne dcerku 😀

kattum
17. dec 2007

jasne tessa, potom nam daj recept ako na to. Ako sa inak citis?

tessa
17. dec 2007

kattum, tak na to recept neviem...moj muz vravi, ze aj keby sme ich mali desat, vsetci budu chlapci...a zatial mu to vychadza... 😀

Ja som dnes bola na glukoze, ta bola ok...mam nejake problemy s tlakom,ako aj pri Matovi a po tehu sa mi upravi...ale inak ok.. 😉

Co ty kattum?

kattum
17. dec 2007

dobre, uz sa nam to krati, trosku mi tvrdne brucho, to som pri prvom tehu nemala, ale inak to bezi strasne rychlo. A uz to tak neprezivam a co ma stve ani moj mangel.

tessa
17. dec 2007

No s tym bruskom som na tom podobne, tiez ho mam dnes dost tvrde, a neprechadza to moc...a pri Matovi som to tiez necitila... 😖
Ja to tusim prezivam viac ako prve tehu, mozno to je aj tym, ze uz mam viac info...a tym padom aj vacsi strach... 😖

zuz11
17. dec 2007

ja budem chciet chlapca 😀

tessa
17. dec 2007

zuz, tak mne si mala poslat babu 😀

tilly
18. dec 2007

aj ja chcem babizňu, ale je mi to v podstate jedno, ak niekedy budem mať druhého chalana, tak na nich budem kričať "banda jedna strelená" ku mne 😀

barunka
18. dec 2007

no baby, ja mám prvýkrát chorú Simonku... Včera jej vyšli dva zuby a dnes ráno sa zobudila zachrípnutá. Tak som s ňou išla k lekárke, ktorá mi oznámila, že za očkovanie v dvoch rokoch budem platiť 800 sk a skonštatovala, že Simi má hlas, lebo vie kričať (kto by už nekričal, keď ju vidí) Tak mi pre ňu dala calciový sirup a kvapky Ditustat. Som jej to s odhodlaním na obed dala a efekt je, že nemá ani toľko hlasu koľko mala a mám ovracané už všetko, čo sa dalo... No a plus samozrejme si dnes nezdriemla ani na 5 minút a len chodí, slintá, vracá. Ani jesť, ani piť len hopa...

verulka
18. dec 2007

kattum, kolky humor, ze piate 😀 mne je sudena iba jedna princezna...ostatny su nasi ochrancovia. 😉
tretie vam snad vyjde ta baba.I ked z vlastnej skusenosti musim povedat, ze s chalanmi je vacsia prca 😀
inak ja mam doma cely lazaret- hnusna viroza brutal sklatila vsetkych troch 😒

tilly
18. dec 2007

barunka a nemá laryngitídu? lebo toto bol prvý príznak u domča... zobudil sa a bol strašne zachrípnutý a hneď začal plakať...

a očkovanie v dvoch rokoch? my sme nemali...

kala
19. dec 2007

tilly to je povinné očkovanie po 2 rokoch, ozaj sa sa chcem spýtať chcem dať očkovať malá proti hepatidíde A dávali ste niektorá a čo stála vakcína ´dakujem
ja idem dnes na nákupky s manželíčkom malinkú ma mamina tak sa strašne tešííííím 😵

barunka
19. dec 2007

tilly, neviem, podľa dr. je Simi zdravá...Ale je fakt, že včera som s ňou už chcela ísť na pohotovosť, lebo v noci neutíšiteľne plakala, nevedeli sme čo s ňou robiť, ale nakoniec sa upokojila a zaspala, tak sme ju už nechali pri nás, nechceli sme ju budiť... Spinkať nechce vôbec, soplíky nemá žiadne, ani teplotu ale stále plače, že ju niečo bolí a kade chodí, tade fňuká... a spať nechce vôbec...

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barunka
19. dec 2007

ziza, ja som aj na to myslela, lebo teraz sa Simi tlačia von tiež tie stoličky, jednu už má vonku... Len neviem, či by z toho stratila hlas...
Ale však neva, aspoň ju môžem mať v noci pri sebe a Roli mi do toho nemôže brblať 😀 😀

tilly
19. dec 2007

a čo sa očkuje? my sme nemali žiadne očkovanie po dvoch rokoch 😲

ena
19. dec 2007

tilly: my tiez mame ist na ockovanie niekedy v marci, ze je to uz akoze ockovanie v tretom roku, ze nevadi, ze bude mat len 2 roky a mesiac.. a tusim nieco na styl ako bolo to hexa...

expertka8
19. dec 2007

..pre vsetky maminky 😵 😵 😵
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

tilly
19. dec 2007

ex, ďakujeme

barunka
21. dec 2007

tilly, aj nám v správe z nemocnice písali, že ďalšie očkovanie v troch rokoch, ale táto naša trvá na tom, že v dvoch. Zasa by to mala byť nejaká hexavakcína či čo ja viem čo.

ena
21. dec 2007

barunka: no vasa dr. asi tiez berie ako nasa, ze 2 roky a + 1 den sa uz rata ako treti rok zivota a podme ockovat... 🙂

zuz11
21. dec 2007

babule, vy ste tu raz preberali neaku pohotovostnu sluzbu, teda lekara na telefone co pride domov, help 😔

certica
21. dec 2007

baby, s tym ockovanim - nasa lekarka hovorila, ze kedysi sa robilo v 3 rokoch, ale vraj na zapade uz v 2r. a u nas sa pomaly upusta a skor sa to zvykne medzi 2-3 rokom. my sme boli v novembri

kattum
21. dec 2007

zuz, tu sluzbu ma zaplatenu Cat a Babulka

certica
21. dec 2007

http://www.prevasedieta.sk/
zuz, tento link dala kedysi cat 😉

certica
21. dec 2007

jej, kattum, jaka fotoska 😎 si ma normalne zmiatla 😀

zuz11
21. dec 2007

dik baby 😉 hanka ma vysoke teploty 😔 aj po podani cipku ma nad 38 😔

verulka
21. dec 2007

zuz, potuluje sa tu fakt neprijemna viroza- 3dni nestiahnutelne teploty...my sme s nou prave z velkej prevahy prehrali- jediny komu to neslo dalej je risko, ajka aj radko su na atb...ale do vcera sme mali nad 39 a zabalovali sme ako sialeni...riskovi to zacalo v nedelu a prestal teplotovat v ut, kedy zacali ajka s radkom. Tvoja pediatricka nema moznost dojst za platbu ku vam?
kazdopadne drzim palce..