Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

tilly
29. dec 2007

ja si asi musím začať zapisovať tie hlášky, čo malý vypúšťa, tak sa na ňom smejeme, ale hlavne na tom mozočku, čo nevymyslí, toto je asi to najkrajšie obdobie zatiaľ, strašne je zlatý, síce neposlúcha, ale ako to on všetko odôvodní...

ena
30. dec 2007

no kde ste vsetky ? 🙂

kattum
30. dec 2007

Veru, kde ste? Ena ako sa citis, este ziadne priznaky? Ja sa prave vychystavam manzela s malym von a ja sa trsoku natiahnem. Uz sa tesim, len aby som to volno nepresedela pri nete...

tilly
30. dec 2007

eni, tebe sa to kráti 😀 nesklam ma zajtra 😀
prečo tam máš 41tt?? 😲

janetka ťa čaká na antolskej 😀 😀 😀 😀
chudiatko jej tam ukradli notebook, tak si tam dávaj pozor na veci a očernejších spoluobčanov 😠

kattum
31. dec 2007

Ena to ma za sebou, dnes v noci 2:34, 4300g, 52 cm, chlapcek Marek! Gratulujeme!

mixka
31. dec 2007

jeeej super gratulujeeem 😵 !!! to je nadherna spravicka hned rano, dufam, ze su ok... 😉

nera
31. dec 2007

Blahoželám a prajem obom všeeetko dobré a skoré zotavenie 😵

mixka
31. dec 2007

...krasneho silvestra vam vsetkym zelam 😵

ikke
31. dec 2007

jeej, krasna spravicka! gratulujem 😵
tilly, dobry tusak tvoj posledny prispevok 😀
akurat som sa chcela spytat, ci nam naozaj nezakyva zo zajtrajsich sprav 😅 tak, sue, je to na tebe... 😅 😉

verulka
31. dec 2007

Eni, riadny macek 😉 ked som nasla sms, normalne sa mi vygulala slzicka 😵 strasne moc gratulujem.
sue, ikke ma pravdu- zajtra mavas zo sprav 😀

verulka
31. dec 2007

Kocky z celeho srdiecka vam zelam nadherneho silvestra a nech rok 2008 vyjde co najblizsie vasim predstavam 😵

barunka
31. dec 2007

ena, gratulujem...
a tiež prajem krásneho silvestra a aby bol ten nový rok lepší, ako tento 🙂 😀

geegee
31. dec 2007

Eni gratulujeme.... 🙂
Sue by veru mala Macka ponahanat, nech je slavna 😀

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tilly
31. dec 2007

jeeeej, eniiiii, to je teda riadny macek 😀 a neviete, či to vytlačila? alebo ju rezali? 😀 môže sa tam na antolskej stretnúť s janetkou, vraj jej teraz dávajú na izbu babu z pôrodnice, tak možno budú silvestrovať spolu 😀

sue, tak aspoň ty ma nesklam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

barunka
31. dec 2007

ozaj ziza, vyzerá to tak, že pre mňa sa asi staneš "bosorkou"... 😀 😀 😀

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barunka
31. dec 2007

samozrejme nie v zlom 😀

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sranda
31. dec 2007

Dievčatá, dobre oslávte Nový rok a všetkým prajem zdravie, šťastie, lásku a spokojnosť v rodine.
No a hneď 2 dobré správy:
eni, gratulujem, pekná váha!!! Marek sa mal u teba fajn a bude mu ešte lepšie, ešte to tam vydrž a doma si coby-dub.
Petrina krstná je tehu, tak sa vytešujeme od včera...... čakali na to 100 rokov.
Tilly, brať si do pôrodnice notebook, to je už len nápad...

eta
31. dec 2007

eni mooc gratulujeme,tak nech ste obaja zdravucki a co najskor domka 🙂

vsetkym krasneho silvestra 😀

emjee
31. dec 2007

jeej silvestrovske babo 🙂 ena gratulujeme

a vsetkym vsetko naj, plodne bruska a posluchajuce deti a manzelov 😀 a nemrznuceho konika 😀

tilly
31. dec 2007

srandi, ona nie je v pôrodnici, je v nemocnici, ešte neporodila

zuz11
31. dec 2007

ena sa Nam akosi poponahlala 😀 ale maly Marek je krasny, tak vela zdravia 😉 gratulujeme uz 4 clennej rodinke 😉 este mozno v roku 2008 zamiesat na dievcatko 😉

certica
1. jan 2008

ena, maly je krasavec 😎 a ty zena činu 😀 . vela zdravicka a gratulujem moc 🙂

tilly
1. jan 2008

baby, ona ho vytlačila 😲 4300g dieťa vytlačila 😲 klobúk dolu 😉

inak PF 2008

kattum
1. jan 2008

Dobre ranko v Novom roku! Vsetkym vela stasticka i zdravicka! Nas mlady pan si aj dnes privstal, od 6:10 sme hore, ja sa zblaznim, chcem spaaaat!

arabeska
1. jan 2008

ahojte 🙂
uspesny krok do novehu roku maminky 😵 😵

ena,maly je nadherny strasne moc ti gratulujem 😵

tilly
1. jan 2008

kattum, si ľahni, keď bude cez obed spať, alebo ho vyhoď s mužom von a ty oddychuj 😉

sranda
1. jan 2008

tilly, o.k. som nevedela prepáč. No tieto veci si treba strážiť ako oko v hlave. A som v šoku, že ena fyziologicky porodila, fakt všetká česť. Veď viem že Domi mal okolo 4,5 kg a Petra 4,2 kg a to je ako vyšité na sekciu.

No a samoška do Nového roka len to naj, zadravíčko pre naše deti a rodiny. To je najdôležitejšie.