Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

ena
9. jan 2008

kattum: no, z vlastnych skusenosti, do 160 cm sirokej postele sa zmestite vsetci 4.. este aj plysovy zajac 🙂
A do postele ku vam bude krpec behat, len co zo svojej izby zbada, ze sa pri vas svieti a babo mrnci ...🙂

tessa
9. jan 2008

Sue, aj ja gratulujem k chlapciatku! 😉

tilly
9. jan 2008

kattum, aj ja vždy domča prechválim a potom je ako divý 😠

barunka
9. jan 2008

tak ja chvalabohu som Simi vychválila a zatiaľ stále viac menej poslúcha. Akurát dnes na prechádzke, keď zbadala, že maminka telefonuje si to namiesto na poštu namierila na ihrisko... 😀 😀

sue, gratulujem k bábenku. Prajem vám obom veľa zdravia, hlavne aby sa malinkému vyhýbali všetky choroby a problémy.

aktak
9. jan 2008

sue gratulujeme a prajeme vela zdravia, mliecka a spanku 😉

verulka
9. jan 2008

kattum, neboj to prejde, brunko uz citi, ze sa mu krati jeho vysostne postavenie 😉 ...co povedat, aj ku nam chodi v noci radko- on je uz velky a vsetko chape..naplno si uvedomuje o co pride, tak sa to snazi si vsetko uzit- stale ma prosi o pomoc pri obliekani, nevieme si pofukat horucu polievocku...a pod, ale my to berieme ako hru, spravime okolo toho srandu a ide to...Brunko je este maly, tak to nevie tak prejavit...on to citi..
Eni, a ako filip, ziarli alebo ako?

verulka
9. jan 2008

aktak, aj tebe gratulujem 😵 a uz aj pisem slubenu IP 😉

verulka
9. jan 2008

babulky, hen co som nasla...
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
macko je uplne rozkosny 😵 😵 😵

aktak
9. jan 2008

verulka dakujem 😉

ena
10. jan 2008

Verulka: Filip zatial OK 🙂 Boli sme dnes v herni hned vedla nasho domu, tak sa v pohode hral, len par krat prisiel skontrolovat maleho 🙂 A kradne mu cumel.. 🙂

emjee
10. jan 2008

jej aktak tak aj ty uz druhe kolo? gratulujem 🙂

kattum
10. jan 2008

Aktak, to su krasne novinky, gratulujeme, tak snad vam vyjde sestricka, ked my sme tu skoro vsetky uchlapcekovane! Ale hlavne nech je vsetko v poriadku a babenko je zdrave! Akos a citis? Co nevolnosti, unava?

ena
10. jan 2008

jaj a ja som to prehliadla, Aktak, gratulujeme ;)

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
verulka
11. jan 2008

wow, dalsia tehulka 😵 ziza, gratulujeme 😵

kattum
11. jan 2008

Jeej, tu sa pekne roztaca druhe kolo! Ziza gratulujeme!

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aktak
11. jan 2008

dakujeme za gratulacie 😉
no uz mam po obhajobach tak ma hned menej picha v podbrusku 😒 trosku mi byva zle, pri adamkovi som ani nevedela ze som tehotna, teraz je to trosku horsie ale stale dobre a nestazujem sa 🙂
a tiez by sme prijali sestricku k malemu, aj sa mi zda ze to bude dievcatko ale nechame sa prekvapit 😵

tilly
11. jan 2008

teda, samé tehule, idem ja radšej preč, aby som sa nenakazila nejakým vírusom 😀

tilly
11. jan 2008

ale samozrejme všetkým gratulujem 😉

kattum
12. jan 2008

Tilly, ja ta odhadujem na to, ze na Vianoce rodis. Uvidis, ani nebudes vediet ako sa do toho dostanes. Dnes v noci som bola sama, manzel prespal s Brunkom u svokry, to bola parada, konecne som sa vyspala. Idem pokutrat v spajzi, chyta ma nejaka mlsna, nejaka coko by bodla...

certica
12. jan 2008

kattum, ja som sa tiez vyspala - viki u mojich rodicov, muz zaspal v obyvke (az do rana bieleho) 😀
ja ine, ako sladke tusim ani nejem 😅

certica
12. jan 2008

az na to, ze som sa nad ranom zobudila, nasledovala podvedoma kontrola, v akom stave a polohe sa nachadza viki a jeho nikde 😲 ... nejakych 10 sekund trvalo, nez som si uvedomila, ze je u babky

kattum
12. jan 2008

Certi, to poznam, to podvedome budeneie a kontrola, no i tak to bola parada. Uz mi volali, ze idu domov, musim sa dat trosku do poriadku.
Ena krasne foto! Ako sa dari kojenie? Mas dost mlieka? Co robi Filip, ked ty kojis? Nechce i on? Ja som zvykla kojit Brunka i 40 minut, tak si neviem predstavit, co bude Brunko robit a krtka mu nechcem kazde 3 hodiny pustat.

certica
12. jan 2008

kattum 😀 ja som inak tiez vikiho kojila okolo 45min. a to cely cas tahal jak divy, takze ziadne cuckanie a vymyslanie...

verulka
12. jan 2008

baby, to nehrozi 😉 druhe rychlo pochopi, ze papt treba rychlo 😉 ja sa tesim, ja si mozem kojit aj cleych 8 hodin, kym budu krpci mimo barak 😀

certica
13. jan 2008

ena, krasne fotky 🙂

janetka
13. jan 2008

ena: uz si bola s malym vonku? dnes je krasne pocasie, rozmyslam, ze zoberieme krpcov von, dufam, ze neni este skoro?

ena
13. jan 2008

janetka: my sme boli po tyzdni vonku trocha ked sme sli do poradne, a potom hned na dalsi den a aj v piatok v technopole pre karticku poistenca, uz som aj nakup potravin s obidvoma zvladla, takze my uz chodime.. len trocha blbe s tym naobliekanim, fusak, overal, tak ked vojdeme do vnutra, tak hned vsetko rozopinat, cez kocik plienku .. ale maly mimo bytu zatial jak andilek, vsetko prespi.. a filip sa aspon trocha unavi...
A dnes sme 1detni, lebo filip spal u babky a manzel pre neho pojde az vecer...

kattum
13. jan 2008

ena a mate uz ten board?