Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

ena
13. jan 2008

kattum este nie, mozno koncom januara si spravime vylet do SCSka...zatial filip ide popri kociku a odbieha a chvilu za ruku, chvilu chce tlacit kocik...

tilly
13. jan 2008

eni a kojíš?

ozaj, baby, dnes je čanaky a podhradská v petržke, nejdete? my ideme

tilly
13. jan 2008

tak dnes nič, mária je chorá, presunulo sa to na 9.3.

ena
13. jan 2008

tilly: to ste tam prisli a nic nebolo?NO, tak toho 9. marca uz hadam pojdeme aj my 🙂

kili
14. jan 2008

eni, jéééj, som sa išla kuknúť, že v ktorom si týždni a ono si už porodila 😵 . Tak gratulujem a prajem všetko naj

tilly
14. jan 2008

eni, nebolo, len veľa blázniacich sa detí a strašný hluk, potom prišiel taký jeden pán, asi nejaký farárko, lebo tak strašne kludne a vyrovnane rozprával a ten nám povedal, že mária je chorá, že sa to presunulo na 9.3. o 16.00

ena
15. jan 2008

kili: 😉

certica
15. jan 2008

ena, teraz sa filip na teba este viac podoba, ako je ostrihany 😎

sue
15. jan 2008

Ahojte maminy 🙂
Ďakujeme všetkým za gratulácie, na album sme sa zmohli až dnes 😔 😅

verulka
15. jan 2008

sue, krasa 😵

kattum
15. jan 2008

Sue, macko je nadherny!
Ena, Filip je fesak, aj nas caka strihanie buduci tyzden. Dnes sme boli pozriet skolky, tu v Brne je o tyzden zapis, tak hladame vhodnu, ale asi rozhodne vzdialenost. Len je taky natresk, ze nie je iste ci nas vobec vezmu a to sa hlasime rok dopredu!
A pre zmenu ideme zase robit zmeny v byte, izbu ktoru sme zrekonstruovali na decak menime na nasu spalnu a v nasej spalni bude decka. Proste vymyslame a to sme architekti obaja a ja mam pocit, ze musim do porodu vsetko stihnut i toto.

tilly
15. jan 2008

kattum, u nás je to tiež zúfalé, budem rada, keď mi ho vezmú do maďarskej škôlky ☹

už sa ti to kráti, že?

sue, krásny je ten tvoj macko, pripomína mi domča, keď bol malilinký

verulka
15. jan 2008

kattum, no akurat skujem, ze o chvilku tu uz budem najpokrocilejsia tehulka 😀 vsak ty uz mozes rodit hocikedy 😉
joj, dnes ma skolil nizky tlak- normalne ako opita som, tackam sa, hlava sa toci a aj zaludok je ako na vode 😝 a to ma v piatok cak ten cukr. test 😝

verulka
15. jan 2008

jaaaj, a nas caka zapis tiez- ale do ZS 😀

tilly
16. jan 2008

ale o prváčikov sa vraj bijú, škôlkarov nechcú 😖

sa stavím, že keď pôjdeme do školy, budeme dávať úplatky, aby nám tam malého zobrali, včera som pozerala na ČT, že pred nejakou školou v Prahe stáli rodičia od pol tretej v noci, aby mohli svoje deti zapísať... tak som sa smiala, že takto dopadneme so škôlkou ☹

ena
16. jan 2008

Tilly: ja som to tiez vcera v spravach videla, tych rodicov a pol tretej v noci 😉 ty si ako na tom s tym hladanim skolky pre Dominika, uz ste neico vybrali?

Kattum: no to strihanie, nazivo to dost srandovne vyzera, len tak amatersky je ocvajkany, no, poslieham ze sa mu zas vselijako potocia a nebude vidno tie schody a pod.. alebo ho uplne nakratko este skosime ;)
A este si neukazala fotky z prvej rekonstrukcie a uz idete dalsie smeny robit 🙂

tilly
16. jan 2008

eni, budem rada, ak sa dostaneme do maďarskej škôlky... ☹

barunka
16. jan 2008

no baby, tak aj ja čakám, kedy tu u nás vyhlásia zápis do škôlky, hneď tam nabehnem, keďže potrebujem Simi dostať do Slovenskej a je tam veľký nátresk...

tessa
16. jan 2008

ahojte maminky,

Sue, najprv tebe chcem zagratulovat ku krasnemu syncekovi, nech je len zdravy a ty tiez! 😉

Verulka,
este ja som tu najpokrocilejsia v tehu... 😀

tilly
16. jan 2008

samé tehulky, hrozné 😀

verulka
17. jan 2008

jasne, tess, sorry, na teba som zabudla 😅 aj certica sem zabludi...i ked aj u nas to vyzera stale viac a viac na april 😉 no ale kedze u nas nemala byt ovulacia vobec, tak nikto netusi, kedy sme to spachali 😅

cat
autor
17. jan 2008

ahojte po dlhej dobe, ja len ze cakame 2.mimi aj my 😎

verulka
17. jan 2008

Cat, Gratulujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! drzkajte sa 😉 velmi sa tesim...
kto je dalsi na rade???? 😉

certica
17. jan 2008

cat super, mna to tak aj napadlo cez vikend, ze co ked... 😀 gratulujem 🙂

cat
autor
17. jan 2008

dakujem baby, idem rozdychavat sok este, lebo 1.test mi vysiel negativny pred par dnami, na dnesnom su vsak jasne 2 ciarky.

mixka
17. jan 2008

jeeej cat, nadherna spravicka, tesim sa s tebou a gratulujeeem 😵

zuzkafuny
17. jan 2008

VERULKA dúfam nebudem ja na rade... meškajú mi rusi 😖

emjee
17. jan 2008

cat gratulujem 🙂

cat
autor
17. jan 2008

dakujemmm 😎

tilly
17. jan 2008

gratulujem, som to tu aj písala, že budeš určite skôr ako ja 😀 týmto upadám do hlbokej depresie 😀