• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vydaté / nevydaté maminky II.

10. júla 2015 
autor
snilko to fakt?? bože veď mi všetky vlasy z neho vypadajú, ja sa ozaj snažím ovládať ale niekedy..je naozaj hnusný, denne sa xy krát bachne o zem alebo sa na mňa zaženie a dokonca už ma 2x pohrýzol od jedu keď som mu niečo nedovolila :cry:
2. aug 2007 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat kuk ip. a nevesaj hlavu.
Snilko, ide patko do skolky?
Tilly, Barun, no len keby ste videli jej spoluziacky- od 145-152cm a boty velkosti 36-39...ale kamosky ma zlate- volaju ju fifipierko :wink: ja si s toho hlavu nerobim, len pocuvam stale :rolling_eyes:
tessa, trochu som tu brazdila a gratulujem :wink:
2. aug 2007 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojkajte mozem sa k vam pridat?:slight_smile: :slight_smile:
2. aug 2007 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sweet, jaska ze mozes :wink:
2. aug 2007 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mrenka, asi áno, bohužial, zatial okukávam pozemky, uvidíme, ale nevieme čo s peniazmi :grinning: :grinning: :grinning: (samozrejme si robím sradnu)
2. aug 2007 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj verulka tak diik :stuck_out_tongue_closed_eyes: ako sa mas mamulka :slight_smile: ?
2. aug 2007 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat, to je tomáško až taký? :astonished: mne sa domčo hodil o zem asi dva krát, nechala som ho tak a odišla som... potom to ešte taký týždeň skúšal a keď som si ho nevšímala, tak sklapol, teraz si zas pre zmenu stále, ale stále chytá a omakáva pipíka, ale stále, to je strašné, on to ale nerobí z nudy, nerobí to tak, že keď nie je nič iné, tak si ho budem chytať, on robí niečo iné, až keď si ho nemôže chytať... hrúza, už sme skúšali skoro všetko a on si ho stále mága, otras, niekedy vyzerá ako úchyl...

verul, ona to dorastie a možno aj priberie (to už bude bohužial, stretneme sa potom v téme chudneme :grinning: )
2. aug 2007 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sweet, mam sa fajn :grinning: mas pekne foto v pase
tilly, no ja na tom az tak netrvam- ak by si mohla usetrit stavy zo svojej postavy, bola by som happy. Aj preto sa ja doma nestazujem, ze som tucna pod, aby som sla prikladom ,ze na tom nezalezi :grinning: :grinning:
k maganiu pipika, vtom ta moc nepotesim, aj moji to radi robia. Podvedome, vedome vselijako. Nereagujem na to vobec. Teraz maju novu maniu- neuveritelne sa im paci pojepoprsie...nejako ich to fascinuje (teda hlavne Radka). Neboj, on pochopi, ze si ho proste nemoze zmolit v nevhodnu dobu :wink: ale toho sa asi nezbavia este zopar rockov :sweat_smile:
2. aug 2007 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to má tiež rád, zakriťí cecok a už mága, ale našťastie, len keď ho vídí vo výstrihu alebo úplne na ostro, našťastie vonku to nerobí a z toho pipíka som na nervy :astonished: :angry:
2. aug 2007 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly a preco???
3. aug 2007 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly, nas viki si ho tiez vkuse zmoli a osahava a keby len to :sweat_smile: . podla mna je to v pohode :wink:
3. aug 2007 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej certi,gratulacioooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. aug 2007 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mreni vdaka, snad to nezakriknem, ale uz to tam necham :grinning:
3. aug 2007 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko mamulky,
Tilly aj nas Oli si chyta pindika, hlavne ked ho prebalujem a nema plienku a keby chodil holy, tak si ho vytaha asi po zem :grinning: :grinning:

Cat, podla mna to je sucastnou takmer kazdeho ditka, taketo spravanie. On z toho vyrastie, ved musi vsetko predsa poskusat :slight_smile: Nas to zarucene tiez caka, no ale co nezblaznim sa preto? ...tu hanbu kdesi vonku prezijem:sweat_smile: ...len aby horsie nebolo.
3. aug 2007 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sucastou nie sucastnou... :angry: pardon ..po ranu mi to nepise :grinning:
3. aug 2007 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim si dat kavu aby som nezaspala...nejake fujko pocko k nam zavitalo :unamused:
3. aug 2007 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamus ideme dnes do cicmian,zajtra sa vratime,tak ti potom este poslem nejake linky,cmuki olimu :dizzy_face:
3. aug 2007 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee, čerti, gratulujem, no vidím, že sa to tu množí, len my stále nič... :cry:
megg, tak domi si ho stále ťahá, nemá plienku, tak si ho stále vyťahuje z nohavíc, no ako úchylák vyzerá, už sa normálne za neho hanbím...

mrenka, muž sa nudí, tak si vymyslel zábavku, ale to sa dalo čakať, on je ako môj otec...
3. aug 2007 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky :wink:

Certica gratulujem, pripoj sa k aprilovkam 2008 :wink: Je tam viac takych, ktore si nie su este iste, ci budu maminkami v aprili :slight_smile:
3. aug 2007 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly, pod blizsie, nech ta "oplujem" tym virusom, aby si bola aj ty tehu :grinning:
3. aug 2007 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka,
az teraz som citala spatne vasu debatu, dakujem! :slight_smile:
3. aug 2007 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už chytám bruško každý deň susede a stále nič, ja viem, že to tak ľahké nebude, ani pri domčovi nebolo, musím sa dať hlavne psychicky do pohody, lebo momentálne som hotová
3. aug 2007 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tilly, aj nas Simon si "honi vtacika" :slight_smile: . Nastastie len doma v kupelni vo vani atd. a ked sa mu postavi, tak vyska od radosti a je na seba strasne pysny. Ozaj, uvidime sa v nedelu? Dufam, ze budete moct prist k Silvinke.
Cat, aj u mna to Simi sem tam skusi, ze sa zlosti. Ja to odignorujem a on rezigunuje. Ale vacsinou si necha dohovorit bez placu a zlosti.
3. aug 2007 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Certica, gratulujem k fazulke v brušku, no pekne sa to tu rozrastá :slight_smile:

Babinky, ja som zvolila taktiku úplnej ale úplnej ignorácie a už dva dni sme v pohode, keď sa aj o zem hodí, len pozerá či si ho niekto všíma, aj muža som poučila a Tomík keď nemá publikum, tak to vzdá a kolieska v gebulke mu zas zacvaknú na režim Normál :sunglasses:

Tilly, vidím že nás ešte čakajú veselé veci.. :grinning: no my sme ešte na plienkach tak nemá vela šancí chytať pipíka, hoci pri prebalovaní to robí, ale čo už, to sú chlapi, v jednej ruke vtáka, v druhej ovládačku od TV :grinning: :grinning:
3. aug 2007 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis cat, ignoracia podla mna casom vzdy zaberie :wink: len je treba absolutne sa vyprdnut na okolie :wink:
tess, no nakukla som k aprilovkam a nasla som ta tam- to budes mat cca taky vek. rozdiel ako mam ja medzi chalanmi :wink:
certica, no teeeeeda, konecne :grinning: moje nervy, toto neviem ako ustojim, ked uz vas bude tolko pupkatyhc :dizzy_face: no nic, musim sa sustredit na karieru :grinning: :grinning: pa
3. aug 2007 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem babizne :grinning: , ani sa mi to nezda, akosi prilis lahko sme k tomu dosli :sweat_smile: .... ale ved vas to tilly, cat, verul este caka vsak ano? :sunglasses: :grinning:

tessa ja viem uz su aprilovky :wink: , pridam sa, ale az ked mi to gyn. potvrdi
cat, inac toto bolo fakt vystizne s tym vtakom a dialkacom :grinning:
3. aug 2007 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tessa, certica, gratulujem :slight_smile: vedela som, že tu určite nájdem nejaké dobré správy.

Cat, aj Simi má tieto zúrivostné záchvaty, hlavne vtedy, ak ona niečo chce a ja nechcem aby to robila, dostala. Ja tomu hovorím, že svoju vôľu prejavuje trošku hlasnejšie a surovšie akoby mala, ale nevšímam si ju, ďalej robím to čo dovtedy a ona prestane. Niekedy to skúša a chodí za mnou a huláka aj dve hodiny vkuse, ale to je fakt len málokedy...
3. aug 2007 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulka, byvame priamo v senci...ale ak nam kus stastia pan boh da, tak buduci rok do vianoc v ivanke pri dunaji :slight_smile:
3. aug 2007 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, zmizol mi prispevok :angry: :angry: :angry:

januli, tak drzim palce, nech ste skoro a uspesne v novom. Aj ja uz dufam, ze sa skoro prestahujeme, termin mame najneskor k 1.9., ale ta baba, co od nas kupuje byt, bere uver a este jej nevystavili zmluvy, tak som zvedava, kam to povedie :confounded: Ale kupnu s nami podpisala :unamused:

Gratulujem novym tehulkam, tessa, cerrtica, davajte na seba a mrnousov poor, a hlavne vela zdravicka :slight_smile: Vyhlasujem tipovaciu sutaz, kto bude dalsi? Kto sa trafi, vyhra co ja viem - sampano?
3. aug 2007 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boze, ze poor - pozor som myslela :dizzy_face:
3. aug 2007 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok