Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

cat
autor
21. jan 2008

dakujem barunka, este som ti ani nestihla odpisat na mail,prepac, nejako nic nestiham..
a snilko sa ma ako? mne vsetci "dobraci" len hovoria ake je to tazke s 2 detmi..

barunka
21. jan 2008

cat, no možno ťažké, ale zato máš z nich dvojnásobné potešenie. Ja mám kamarátku, ktorá má teraz dve malé detičky, jedno má čerstvé dva rôčky a druhý drobec má dva mesiace a nevie si to vynachváliť 🙂
ja som v poslednej dobe tiež málinko na nete, ako som spomínala, simi nechce spať, roli večne nie je doma a ak je, tak pracuje, takže tak či tak Simi visí len na mne.
Ale ty tie dve detičky určite zvládne, veď si šikovná

cat
autor
21. jan 2008

dik, vidim to tak ze si aspon vyliecim zavislost na PC uplne 😀

mercy
21. jan 2008

čaute, babuľky, jéééj cat, gratulujem, bude Riško?🙂Barun, my sme na tom úplne rovnako, Rišino si tiež v noci spieva a vykrikuj na nás.Dvakrát ho mali v noci svokrovci a podľa mň ho už nikdy chcieť nebudú 😎

geegee
21. jan 2008

mercy, mozem ti poslat IP? Budes tu chvilku?

mercy
21. jan 2008

Jéj, geege,aj tebe gratulujem🙂Mám meškanie ☹ ,aj ja by som chcela bábo,ale rozhodli sme sa inak.počkáme a budeme skúšať,aby som otehotnela tak nabudúci rok na jeseň

geegee
21. jan 2008

dakujem, mercy 🙂 Aj my sme to tak nejako planovali...ale babo sa rozhodlo, ze teraz je ten spravny cas 😵

verulka
22. jan 2008

cat, take mile povzbudenie od okolia vzdy potesi 🙄 nechapem, vsak tolko ludi ma dve male deti a ziju a su stastni ( i ked asi zo zaciatku unaveni) ...pekne si uzivaj brusko a tehu 😉

cat
autor
22. jan 2008

ahoj mercy dakujem 🙂 neviem ci Risko alebo Filip, mame veela alternativ no ja tusim skor babu 😵

Verulka, ty si sa ani nepochvalila ze si v casaku Dieta finalistka sutaze Miss mamicka!! teraz som ta pekne nabonzovala 😀 rovno si idem zistit ako sa da hlasovat 😉 😎

zuz11
22. jan 2008

cat a potom daj aj nam vediet ako za verulku zahlasovat 😉

verulka
22. jan 2008

cat 😅 no akosi som sa nepochvalila 😅 ale uz sa nehlasuje tento mesiac..ak postupim tak potom vo februari 😉 inak mna tam prihlasila neznama dobra dusa 😉

cat
autor
22. jan 2008

to fakt? 😲 akoze ani netusis kto??

barunka
22. jan 2008

mercy, tak odteraz budem každú prebdenú noc myslieť na teba... 😀 😀 Ja už pomaly padám na čumák, ešte dobre, že nepotrebujem čumieť na klávesnicu keď píšem, inak by som už ani ťuknúť nevidela.

a bábo by chcel aj Roli, lenže sme sa dohodli, že najprv vybavíme bývanie a bábenko potom...

aktak
22. jan 2008

cat zvladneme to aj s dvomi 😉 😀 ja by som k sa chcela s oboma drobcami dopracovat este aj k promocii, ale potom si lahnem a nic nebudem robit ak to vyjde 😎

tilly
22. jan 2008

baby, šak tu už máte všetky dve čísla pri pase 😀

sweetienka
22. jan 2008

tilly, verim tomu, ze coskoro si dalsia tehula prave ty
verulka, potom daj vediet ako treba zahlasovat, mas aj u nas hlas 😉
barunka, aj Dianka mala obdobie, ked poobede nechcela spat, ale v noci to dohanala, drzim palce, nech sa Vam to upravi cim skor
ena, krasne fotky Filipka s Marekom 😵

verulka
22. jan 2008

cat, no netusim 😉 ...ale ta osoba ma odbre pozna, nakolko to spravne odhadla, ze ja by som sa sama neprihlasila. Teraz sa uz tesim, lebo aj za ucast vyhram pekne ceny 😉
aktak, jasne ze zvladnete...ja som zatim tu ziva, zdrava a relativne aj normalna 😀

krasulka
22. jan 2008

Caute baby?Poradte. Som polroka vydata a mam 23 rokov. S muzom uvazujeme o tom, ze uz by sme pomalicky zacali s miesenim babatka. Ale...Moje okolie ma akosi nepochopilo. stretavam sa s nazormi, ze nebud hlupa, bud rada, ze si este bezdeti a mozete si chodit kam chcete atd. Ze ked pride dieta, tak uz ostanem priviazana doma atd. Ale ja si myslim, ze 23 rokov a akuratny vek na pocatie prveho dietatka a ze aj s detmi sa da krasne zit. Preco to maju ludia takto zafixovane?

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tilly
22. jan 2008

krasulka, ja som mala 23 keď som otehotnela 😉
a tiež som sa stretávala s takýmito názormi

arabeska
22. jan 2008

ja man 23 a 2 deti 😀 😀 a ked to xcete vy dvaja tak vam moze byt suma fuk co si kto o tom mysli 😉 😎

cat
autor
22. jan 2008

ziza napisem ti radsej IP.. 😉

zuzkafuny
22. jan 2008

CAT ja som zo štyroch detí a sme narodené takmer zaradom... a moja mama by ti povedala. Choď do toho. Nikdy to neoľutuješ 😀
Inak rusi stále nič... 😀

verulka
22. jan 2008

zuzka a ty ako? budete sa rozrastat?
krasulka, moj nazor je jednoduchy- s.. na okolie 😉 ja som mala 21 a troch drobcov a ako vidis nestacilo mi 😅 😀

barunka
22. jan 2008

krasulka, ja mám 22 a takmer dvojročnú dcérku. Otehotnela som v 20-tke a tiež si všetci klopkali po čele a vyhlasovali, že si ničím život. Priznávam, niekedy som si to myslela aj ja. Ale teraz viem, že len vďaka Simonke som zistila, čo je pre mňa v živote dôležité.
Ak si myslíš, že si na dieťatko aj s manželom pripravená, tak si nevšímaj, čo vraví okolie a rob podľa toho čo chceš ty. Život je to tvoj, žiješ ho len raz...

mrenka
22. jan 2008

barunka,kraasne napisane 😵 😵 😵

aktak
22. jan 2008

ja som sa v 21 vydavala, 22 rodila, 23 urobila Bc, 24 budem zase rodit a 25 dufam promovat 😀 stretla som sa aj s pozitivnymi aj negativnymi nazormi ale hlavne ze sme my spokojni 😵

zuzkafuny
22. jan 2008

VERULKA to ty si tak chcela aby vás bolo toľko? Či ako sa stalo, tak je a stalo sa dobre?

kattum
22. jan 2008

Krasulka, jasne robte co vam srdce kaze. Ja sa priznam, ze v 23 rokoch som na dieta ani manzelstvo absolutne nemyslela, bolo to nieco ako z inej planety. V 27 ma to zacalo chytat, v 28 som rodila a teraz v 30 bude druhe. Mne to naprosto vyhovuje, no myslim, ze je to tak na hrane, neskor uz by mi asi zacalo hrabat.

Inak vsimla som si, ze sme tu v tejto teme bud tridsiatnicky alebo babule okolo 22-25. To je zaujmave, no sme maminy a rozumieme si.

susika
22. jan 2008

Krasulka - jasné.chod do toho. kašli na názor ľudí.ja v 23-jke som detváky ešte nechcela a teraz som rodila tesne pred 30-tkou. a normálne mi je ľúto, už som tu mohla mať aj troch drobcov.takto to už asi nepojde 🙂 a tioež som sa napočúvala, že ešte nie, že do 35-ťky.deťúrence sú naša budúcnosť