• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vydaté / nevydaté maminky II.

10. júla 2015 
autor
dakujem barunka, este som ti ani nestihla odpisat na mail,prepac, nejako nic nestiham..
a snilko sa ma ako? mne vsetci "dobraci" len hovoria ake je to tazke s 2 detmi..
21. jan 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat, no možno ťažké, ale zato máš z nich dvojnásobné potešenie. Ja mám kamarátku, ktorá má teraz dve malé detičky, jedno má čerstvé dva rôčky a druhý drobec má dva mesiace a nevie si to vynachváliť :slight_smile:
ja som v poslednej dobe tiež málinko na nete, ako som spomínala, simi nechce spať, roli večne nie je doma a ak je, tak pracuje, takže tak či tak Simi visí len na mne.
Ale ty tie dve detičky určite zvládne, veď si šikovná
21. jan 2008 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dik, vidim to tak ze si aspon vyliecim zavislost na PC uplne :grinning:
21. jan 2008 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, babuľky, jéééj cat, gratulujem, bude Riško?:slight_smile:Barun, my sme na tom úplne rovnako, Rišino si tiež v noci spieva a vykrikuj na nás.Dvakrát ho mali v noci svokrovci a podľa mň ho už nikdy chcieť nebudú :sunglasses:
21. jan 2008 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mercy, mozem ti poslat IP? Budes tu chvilku?
21. jan 2008 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéj, geege,aj tebe gratulujem:slight_smile:Mám meškanie :frowning2: ,aj ja by som chcela bábo,ale rozhodli sme sa inak.počkáme a budeme skúšať,aby som otehotnela tak nabudúci rok na jeseň
21. jan 2008 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, mercy :slight_smile: Aj my sme to tak nejako planovali...ale babo sa rozhodlo, ze teraz je ten spravny cas :dizzy_face:
21. jan 2008 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat, take mile povzbudenie od okolia vzdy potesi :rolling_eyes: nechapem, vsak tolko ludi ma dve male deti a ziju a su stastni ( i ked asi zo zaciatku unaveni) ...pekne si uzivaj brusko a tehu :wink:
22. jan 2008 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj mercy dakujem :slight_smile: neviem ci Risko alebo Filip, mame veela alternativ no ja tusim skor babu :dizzy_face:

Verulka, ty si sa ani nepochvalila ze si v casaku Dieta finalistka sutaze Miss mamicka!! teraz som ta pekne nabonzovala :grinning: rovno si idem zistit ako sa da hlasovat :wink: :sunglasses:
22. jan 2008 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat a potom daj aj nam vediet ako za verulku zahlasovat :wink:
22. jan 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat :sweat_smile: no akosi som sa nepochvalila :sweat_smile: ale uz sa nehlasuje tento mesiac..ak postupim tak potom vo februari :wink: inak mna tam prihlasila neznama dobra dusa :wink:
22. jan 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to fakt? :astonished: akoze ani netusis kto??
22. jan 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mercy, tak odteraz budem každú prebdenú noc myslieť na teba... :grinning: :grinning: Ja už pomaly padám na čumák, ešte dobre, že nepotrebujem čumieť na klávesnicu keď píšem, inak by som už ani ťuknúť nevidela.

a bábo by chcel aj Roli, lenže sme sa dohodli, že najprv vybavíme bývanie a bábenko potom...
22. jan 2008 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat zvladneme to aj s dvomi :wink: :grinning: ja by som k sa chcela s oboma drobcami dopracovat este aj k promocii, ale potom si lahnem a nic nebudem robit ak to vyjde :sunglasses:
22. jan 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, šak tu už máte všetky dve čísla pri pase :grinning:
22. jan 2008 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly, verim tomu, ze coskoro si dalsia tehula prave ty
verulka, potom daj vediet ako treba zahlasovat, mas aj u nas hlas :wink:
barunka, aj Dianka mala obdobie, ked poobede nechcela spat, ale v noci to dohanala, drzim palce, nech sa Vam to upravi cim skor
ena, krasne fotky Filipka s Marekom :dizzy_face:
22. jan 2008 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat, no netusim :wink: ...ale ta osoba ma odbre pozna, nakolko to spravne odhadla, ze ja by som sa sama neprihlasila. Teraz sa uz tesim, lebo aj za ucast vyhram pekne ceny :wink:
aktak, jasne ze zvladnete...ja som zatim tu ziva, zdrava a relativne aj normalna :grinning:
22. jan 2008 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby?Poradte. Som polroka vydata a mam 23 rokov. S muzom uvazujeme o tom, ze uz by sme pomalicky zacali s miesenim babatka. Ale...Moje okolie ma akosi nepochopilo. stretavam sa s nazormi, ze nebud hlupa, bud rada, ze si este bezdeti a mozete si chodit kam chcete atd. Ze ked pride dieta, tak uz ostanem priviazana doma atd. Ale ja si myslim, ze 23 rokov a akuratny vek na pocatie prveho dietatka a ze aj s detmi sa da krasne zit. Preco to maju ludia takto zafixovane?
22. jan 2008 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasulka, ja som mala 23 keď som otehotnela :wink:
a tiež som sa stretávala s takýmito názormi
22. jan 2008 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja man 23 a 2 deti :grinning: :grinning: a ked to xcete vy dvaja tak vam moze byt suma fuk co si kto o tom mysli :wink: :sunglasses:
22. jan 2008 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ziza napisem ti radsej IP.. :wink:
22. jan 2008 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
CAT ja som zo štyroch detí a sme narodené takmer zaradom... a moja mama by ti povedala. Choď do toho. Nikdy to neoľutuješ :grinning:
Inak rusi stále nič... :grinning:
22. jan 2008 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka a ty ako? budete sa rozrastat?
krasulka, moj nazor je jednoduchy- s.. na okolie :wink: ja som mala 21 a troch drobcov a ako vidis nestacilo mi :sweat_smile: :grinning:
22. jan 2008 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasulka, ja mám 22 a takmer dvojročnú dcérku. Otehotnela som v 20-tke a tiež si všetci klopkali po čele a vyhlasovali, že si ničím život. Priznávam, niekedy som si to myslela aj ja. Ale teraz viem, že len vďaka Simonke som zistila, čo je pre mňa v živote dôležité.
Ak si myslíš, že si na dieťatko aj s manželom pripravená, tak si nevšímaj, čo vraví okolie a rob podľa toho čo chceš ty. Život je to tvoj, žiješ ho len raz...
22. jan 2008 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barunka,kraasne napisane :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. jan 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa v 21 vydavala, 22 rodila, 23 urobila Bc, 24 budem zase rodit a 25 dufam promovat :grinning: stretla som sa aj s pozitivnymi aj negativnymi nazormi ale hlavne ze sme my spokojni :dizzy_face:
22. jan 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
VERULKA to ty si tak chcela aby vás bolo toľko? Či ako sa stalo, tak je a stalo sa dobre?
22. jan 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasulka, jasne robte co vam srdce kaze. Ja sa priznam, ze v 23 rokoch som na dieta ani manzelstvo absolutne nemyslela, bolo to nieco ako z inej planety. V 27 ma to zacalo chytat, v 28 som rodila a teraz v 30 bude druhe. Mne to naprosto vyhovuje, no myslim, ze je to tak na hrane, neskor uz by mi asi zacalo hrabat.

Inak vsimla som si, ze sme tu v tejto teme bud tridsiatnicky alebo babule okolo 22-25. To je zaujmave, no sme maminy a rozumieme si.
22. jan 2008 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasulka - jasné.chod do toho. kašli na názor ľudí.ja v 23-jke som detváky ešte nechcela a teraz som rodila tesne pred 30-tkou. a normálne mi je ľúto, už som tu mohla mať aj troch drobcov.takto to už asi nepojde :slight_smile: a tioež som sa napočúvala, že ešte nie, že do 35-ťky.deťúrence sú naša budúcnosť
22. jan 2008 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok