Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

cat
autor
25. jan 2008

a kattum, ty si este cela? 😎

verulka
25. jan 2008

cat, ja som mala pri ajke krasnu plet, ale pri risovi a radovi uplny des 😠 takze u mna to bolo naopak 😉 mne celkovo chalani krasu brali a ajka pridavala...teraz je to fakt divne- plet sa zhorsi iba v obdobi kramov, inak je pekna...Ale toto tehu je cele pomotane- ziadny feeeling ani nic...Takze tak
No ak si mala pri tomovi plet peknu a teraz nie, tak to je nadej na babu...ja som mlaa prve dve tehu od seba uplne odlisne a o d zaciatku som vedela, ze risko je chalan 😉

cat
autor
25. jan 2008

verulka, ja ma odlisnu len tu plet a hrozne chute, co som ja schopna pokombinavat, to by si neverila 😀 ale som rada aspon ze mi nebyva zle a hadam zvladnem v maji aj vylet do Rima co planujeme 🙂

arabeska
25. jan 2008

tak ja som pri tehu s brankom mala strasne ryxlo brusko a aj na konci som mala brusisko obrovske.a prve tehu som mala uplne bez jedinej vyrazky a vobec mi nebolo zkle a pri druhom som pregrcala prve 3 mesiace vyhadzana som bola ako pubiska a aha je to xalan 😀 ale ja som bola u obox mojix tehotiek presvedcena o tom ze su to xlapci 😵

tilly
25. jan 2008

jeeej, barunka, to ja viem, presne na čo myslíš, toto som používala ja na svojho tatka 😀 bohužiaľ, teraz to už neplatí, vlastne odkedy som sa od našich odsťahovala, tak to neplatí 😀

ja sa hlásim, že ďalšia tehulka určite nebudem, keďže som zistila, že nemám ovu 😖

arabeska
25. jan 2008

tilly☹ a co teraz?budes mat nejaku liecbu alebo tak?

geegee
25. jan 2008

my si nechame povedat, co cakame...ale asi ostatnym nepovieme 😀 Ale ja neviem, ci to vydrzim, ja som strasna hlasna truba..nepoviem len co neviem 😅

verulka
25. jan 2008

tilly, to ako ti zistili? Neboj, da sa to do poriadku...musi... 😉

tilly
25. jan 2008

robila som si ovutest a ani nič necítim, predtým som mala ten taký výtok, či čo to je, ten ovulačný hlien, teraz nič...
určite pôjdem hneď po ms k doktorke a k endokrinologičke pôjdem ešte počas ms, tam sa tak nejak chodí na odbery...

cat
autor
25. jan 2008

tilly ☹ ale neboj, hlavne neodkladaj navstevu doktorov, urcite ti pomozu.. 😉

verulka
25. jan 2008

tilly, pekne sup k dr...neboj, budes este riadna gula 😉

kattum
25. jan 2008

ahojte babulky, 2 dne sme boli bez netu, lebo sme stahovali PC do inej miestnosti a tam nebola zasuvka na net, no uz je to v poriadku. Tak mi to tu chybalo, uz som zavisla. Hlasim, ze som este stale 2 v 1, na kontrole povedali, ze to este ani tak skoro nevyzera. To mi vyhovuje, este tyzden by som veru chcela pockat.
Cat, nechce sa ti doplnit nasu staru tabulku, ked je vacsina kociek znova tehu?

babulka
26. jan 2008

Barun - Peppa pig satocky, sice 2-3 roky ale Simi je vysoka, ze?

http://attr-search.ebay.co.uk/search/search.dll...

Fuha, nejaky dlhy link...skus si dat cez ebay do vyhaldavca, aj na kitty je tam toho dost

geegee
26. jan 2008

ahojte...moje dieta sa zacalo rano, ked uvarim obcas parky, na ne vrhat...nijako sa neda odohnat, tak som to vzdala a polku viedenskeho parku som mu pokrajala. Zmizlo to za chvilu v nom...mozu jest take male deti parky? Je mi jasne, ze je tam kopu sajrajtu, ale Matuskovi evidentne chutia 😀 😅

cat
autor
26. jan 2008

Kati, rada spravim novu tabulku len mam este nejake ine resty.. 😉 a vecer sa mi pravidelne stava ze zaspim s Tomim a zobudim sa az rano 😅 ale spravim ju, minimalne aby sme vedeli kto ma kedy narodky 😉

maryem
26. jan 2008

ahojte🙂
ja len par slov..Este k verulke, missis 😉 ..no da sa halsovat, cez sms, ale skoda, ze som prepasla termin. Verulka, ja si aj tak myslim, ze to tromfnes. Verim, ze budes aj v buducom cisle, takze potom tam mas jeden hlas navyse🙂
A k tej pleti...Ked som cakala Barborku, tiez som ju mala otrasnu, nielenze tvar, ale aj po chrbate...Takze som viacmenej cakala,ze to je dievca.Ale teraz,ked vas citam, ze to nie je zaruka..🙂 jednoducho som mala asi dobreho tusaka🙂

verulka
26. jan 2008

basbulka, ja som netusila o com barunka pise- o tych satockach...takze zase som o neco mudrejsia 😀
cat, to bude super 😉
maryem, dakujem, vsak uvidime ako dopadnem 😀

barunka
27. jan 2008

babulka, tie som našla aj ja, len simi potrebuje 104, lebo 98 sú krátke...
kitty som už splašila na mmb, keď príde výpis z účtu, tak ma roli asi zastrelí, lebo som neodolala a hneď šaty, šiltovka, čelenka, okuliare...
a teraz nám práve volali, že 12-teho apríla sme pozvaní na svadbu... takže ďalšie šaty môžem zháňať. horšie je, že aj pre mňa

kattum
28. jan 2008

Ahojte, prave som pozrel z okna, krasne slniecko, tak ma to pozitivne navnadilo, hned ideme von! Trosku ma zacali boliet krize, tak uvidime, zeby uz? Miminko ma podla odhadov 3300g, uvidime, ake bude naozaj.

ena
28. jan 2008

kattum: ja uz na udaje z uzv velmi neverim, 18.12. malo babo podla uzv mat 3000g a 31.12. malo naozaj 4300g 🙂

verulka
28. jan 2008

ena, my taky mame podobnu skusenost- 2t pred porodom 2700 a pri porode 3700g...kattum ,tak si pekne uzite prchadzku a klido ju mozes zakoncit v porodnici 😀

ena
28. jan 2008

no, kattum, si by si mala ist na prechadzku tym smerom, ktorym je porodnica, pre istotu 🙂 🙂 🙂

cat
autor
28. jan 2008

ahojte, sranda, nam povedali takmer presne den pred cisar.,ze 3300 a bolo 3370.

Baby kde ste boli na 3D? Citala som ze to to maju kupene viacere zariadenia...

tilly
28. jan 2008

cat, niekde som si prečítala, že máš stepper, pomáha to? využívaš ho? ja uvažujem, že by som si ho kúpila namiesto chipsov k telke 😀 ale neviem, či ho využijem, lebo ja chcem hlavne brucho, ruky a riť dole, nohy mám celkom OK

snilko7
28. jan 2008

ahojky, cat ja som bola v Hlohovci a môžem len odporúčať 😉

tilly
28. jan 2008

jeeej, snilko ahoj, ako?

k utz:
v 35tt mal vraj domčo 3400 g
ráno v deň pôrodu 3580 g a o nejakých 10 hodín sa narodil 4440g...

jeee kattum, no len sa pekne chďte poprechádzať, to pôrod ešte trošku urýchli 😀 len potom niekoho na ulici stiahni, aby ťa odviezol do pôrodnice 😀 😀 😀 😀

tilly
28. jan 2008

jeeej, eni, perfišný boardík, vieš mi poradiť do koľko je kíl a koľko stál? kupovali ste ho v babyone? hľadám pre janetku... resp. pre jakubka

verulka
28. jan 2008

cat, my sme nakoniec neboli, kedze mam dost nestastne placentu a viaceri dr mi povedali, ze je vysoka sanca, ze nebudu pekne fotky...tak som sa na to vybodla. Ale objednani sme boli do hlohovca 😉
tilly, cat asi teraz stepper nepouziva, ci hej?

ena
28. jan 2008

tilly, hej v baby one

cat
autor
28. jan 2008

tilly, verulka, stepper som vyuzivala dost v posilke, tilly, odporucam,,no odkedy som tehu tak tam jasne ze nechodim, ale teraz mali aj maju v Carrefoure akciu -stepper za 1699,-, vcera som ho kupila a chystam sa spytat Dr. ci to tehule mozu alebo nie, ved je to nakoniec len slapanie...a ak aj nie, do buducna mi posluzi 😉

Hlohovec?? Verulka ved ty si z BA..ja som myslela niekde tu.preco zrovna Hlohovec?