Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

babulka
28. jan 2008

Cat, skus GynFiv, ja tam mam svoju Dr aj som tam chodila na UZV, je tam super pani sonograficka (pani s velkym P), zistila Matikovi uz v 20 tt ten problem s crievkom, hoci bezne sa to zisti az na tretom UZV v 30tt. takze ma aj dobre oko aj dobry stroj 🙂

sue
28. jan 2008

Cat, ja odporúčam súkr.ambulanciu Antona Čunderlíka na Horskom parku - my sme boli na 3D tam... objednaní, vzal nás presne, cenu si nepamätám, ale venoval sa nám niečo cez hodinu 😀

cat
autor
28. jan 2008

dik babulka 😉 lebo viem ze aj u Kocha kupili 3D aj 4D ultrazvuk ale tamtym lekarom co zostali po odchode starej gardy, ja jednoducho neverim 🤐

babulka
28. jan 2008

Ani sa necudujem 😝

cat
autor
28. jan 2008

jej ahoj sue, ako sa mate s Mackom? Pardon, s Martinkom, ja si od toho Macka neviem odvyknut 😀

boska
28. jan 2008

ajoj cat ty hladas sonograficku inak ja som chodila tiez do ginfivu k pani Majke ceske bola skvela len chybicka se vloudila ale to sa stane hocikde a hocikedy ale ta bola fakt fain.

boska
28. jan 2008

zevraj patri medzi najlepsie ..

boska
28. jan 2008

inak v stvrtok uz odchadzam potom sa ozvem..

sue
28. jan 2008

Cat, kľudne... ja mu tiež inak nepoviem 😀 ak chceš kontakt na Čunderlíka na mobil, kľudne napíš IP...

barunka
29. jan 2008

cati, ja som bola nedávno v euromedixe, sú tam fantastickí lekári, robia aj 3D uzv ... 😀 😀

no a pridala som nové fotky tej mojej parádnice, neviem čo mi z nej nakoniec vyrastie, vkuse stojí pred zrkadlom, obzerá sa z každej strany a už sa aj tatinko naučil robiť jej copíky, čo ho princeznička stále otravuje 😀 😀 😀
(a len tak mimochodom, tiež vás vie vytočiť keď vám dieťa od rána melie len nechaj ma, ja sama, čo je, nechcem, nedám, neurobím??? )

cat
autor
29. jan 2008

barunka, simi je rozkosna 🙂 dufam ze jej nechas dlhe vlasky ved je to take zlate 😎
mna nevytaca to co opisujes, to mi tomi nerobi, mna vytacaju tie jeho psycho-zachvaty jedu, ked sa milostivemu v niecom nevyhovie a on sa plesti o koberec za sedackou a kope do nabytku 😠

barunka
29. jan 2008

cat, či chceme či nie, musíme jej nechať dlhé vlásky... Naposledy sme ju strihali pred 4 mesiacmi, to sa ešte ako tak dalo, aj keď jej padali krokodílie slzy, ale teraz stačí, že jej poviem, že sa ideme strihať a už sa uteká skryť a cestou kričí, že nemôžem 😀 😀 Ona si na tie svoje vlasy potrpí 😅 😅
Simi našťastie nie je veľmi jedovitá, jedine asi ak ju chcem posadiť do kočíka, alebo ak má raz za čas zlú náladu. Ale ona zasa do všetkého mudruje... Ráno jej poviem, poď ideme sa obliecť a ona mi zahlási "nechaj ma, sama simi", poviem jej, daj mi pusu a ona mi na to "nedám, iba tato", zavolám na ňu Simi a ona mi naspäť "čo je"... niekedy ma z nej ide poraziť...

kattum
29. jan 2008

Barunka, Simi, je ale sibalaka a ako ukecena!

zuz11
29. jan 2008

ahojte, chcem sa vas opytat ako chodite niekam s takymi vacsimi detmi taxikom? 🤐 snad nemam brat aj tu opachu autosedacku alebo su taxi sluzby co maju sedacky? 😀

sue
29. jan 2008

Zuz, podľa toho zákona rámci mesta autosedačku mať nemusíš a pokiaľ sa chystáš na medzimeststkú cestu, je lepšie si obvolať taxislužby - myslím Tilly spomínala, že jej manžel autosedačku v aute má... a ja keď som išla vlani s Caribic taxi, objednala som sa vopred s Nikolkou a šofér prišiel s autosedačkou...

zuz11
29. jan 2008

sue, mimo mesta sa nechystam taxikom 😀 na to mam doma taxikara, ja len po BA 😀 len sa mi zda nebezpecne ju mat bez autosedacky 🤐

barunka
30. jan 2008

zuz, no ja som zasa počula, že musíš mať autosedačku aj v rámci mesta. Že ak voláš taxislužbu, treba povedať, že berieš dieťa a ako staré a pošlú taxík so sedačkou. Lenže vraj za príplatok 😅 😅

zuz11
30. jan 2008

barun ak nie ej priplatok vyssi ako jazda tak sa to da 😀 ja taxikom chodim tak cca raz do mesiaca vynimocne viac 😀

barunka
30. jan 2008

zuz, mne sa zdá že je to nejakých dvesto korún. aspoň tak mi tuším vravel manžel, keď mi zisťoval, či môžem aj taxíkom ísť so simi... ale istá som si neni...

arabeska
30. jan 2008

zuz,ja som xodila taxikom cely posledny mesiac tehu na antolsku a vzdy som povedala ze idem so 4 rocnym dietatom a oni miposlali vzdy taxik so sedackou,jeden mal dokonaca take sedadlo vzadu ze sa dalo prerobit na sedacku 😅 ale v niektoryx taxisluzbax t povedia ze to nemaju a ze to nevadi...teda mne to vadilo a radsej som zavolala inu 😉

mixka
30. jan 2008

ahojte 🙂 arabeska a ktora taxisluzba posiela so sedackami ???

zuz11
30. jan 2008

barun, tak to je vela 🤐 ja za jazdu platim do cca 150sk 🤐
arabeska a vies mi povedat nazov taxisluzby co ma toie sedacky? 😀

barunka
30. jan 2008

zuz, no preto som ani ja radšej nešla. Ale to závisí fakt od taxislužby, niektoré to majú v cene, iné si účtujú pomaly ešte aj za to čo je samozrejmé...

arabeska
30. jan 2008

zuz,niesom si ista,ale vzdy si volam taxi taxi,caribic taxi a helou takze jedna z nix to bola urcite ale ktora to uz si nepamatam...a nic som za to platit nemusela 😕

zuz11
30. jan 2008

dik, obvolam vsetky 😀

cat
autor
30. jan 2008

ena, tento tvoj album je uplne uzasny,pekne si sa pohrala s tymi fotkami, mas moj obdiv 😉 😎
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

ena
30. jan 2008

Cat dik, kolaze robim vtedy, ked naviem vybrat do albumu len jendu fotku 🙂

tilly
30. jan 2008

ozaj, takže som dostala o desať dní skôr ms, takže tak skoro tehu nebudem, keď sa mi až takto posr.. cyklus...
takže v pondelok alebo v piatok pôjdem k doktorke...

geegee
31. jan 2008

tilly, ja som 3 mesiace pred otehotnanim mala menzes kazdych 21 dni, predtym normalne 28-30, niekedy 36 😉

kattum
1. feb 2008

Prajeem Filipkovi od Eni vsetko najlepsie k 2.narodeninam!