Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

janetka
8. feb 2008

siskatan:a ked som to nestihla?? 😲 tak co sa udeje???

ena
8. feb 2008

janetka: tak potom sa ti budu ratat tusim dni az od toho prihlasenia v SP.

janetka
8. feb 2008

ena: ty si tam uz tiez bola?

sue
8. feb 2008

Janetka, ja som tiež ešte nebola 😒 spojím to asi s poradňou budúci týždeň...

siskatan
8. feb 2008

janetka, tak ako ena napisala, budu Ti platit az od dna prihlasenia v SP... nic hrozne sa vsak nedeje, nejde zasa o miliony... i ked kazda koruna mozno potesi... preto sa to aj v telke riesilo, ze termin do 15dni pre rodicky je viac ako zly... 😠

a len tak na okraj... mne stat neposlal ani korunu na dochodkove sporenie odkedy sa mi narodil Matej, co je uz takmer dva roky a napriek tomu, ze som to uz v SP dvakrat reklamovala, nic sa neudialo... asi to budem riesit nejakou staznostou cez NBS, nech mi este aj penale za omeskanie poslu... ked ja mam nejake povinnosti do 15dni, tak oni by sa mohli za dva roky trosku rozhybat... 🤐

cat
autor
8. feb 2008

sue, prave si pozeram vase fotky, tato je uplne uzasna 🙂 🙂 :
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

barunka
9. feb 2008

siskatan, tak to ti prajem pevné nervy. Mne tiež neposielala SP peniaze do dôchodkového fondu a riešila som to od minulého decembra, peniaze mi tam nabehli tento december, takže presne rok... Písala som im asi 20 listov, 50 krát som telefonovala, 3 krát som tam bola a oni len sľubovali a sľubovali. Tak som tam v novembri naštvaná nabehla, navrieskala som asi na piatich ľudí a o mesiac boli peniaze na účte... Len škoda, že som prišla o zhodnotenie...

zuz11
9. feb 2008

ako si mam overit ci mi prachy nabiehaju? 🤐

barunka
9. feb 2008

zuz, dôchodková vždy ku koncu roka posiela zoznam platieb, ktoré jej nabehli a aj ich úročenie. Alebo niektoré posielajú aj sms každý mesiac. Alebo môžem im aj zavolať...

blazonko19
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tilly
9. feb 2008

ja som s tým nemala problém a na nikoho som nehučala a ani som nevedela, že treba niečo niekam hlásiť 😕

blazonko, nehnevaj sa, ale toto nemám rada, za chvíľu to tu bude len o hlasovaní za bábätká, nepoviem, ak si to kamarátky posúvajú medzi sebou, ale prihlásiť sa na fórum len za jedným účelom... to potom nie je fér súťaž... 😠

zuzkafuny
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mixka
9. feb 2008

zuzi, klobuk dole 😵

barunka
10. feb 2008

tuším sem vždy prídem, až keď sú príspevky zmazané... 😵

cat
autor
10. feb 2008

kattum, este si cela? tusim dnes mas TP..
tilly,toto aj ja priam zboznujem, neviem preco by mal niekto hlasovat za cudzie deti v kadejakych sutaziach,to uz potom nenazyvam sutazou co niektore baby robia 😠

kattum
10. feb 2008

Cat, cela, cela, vcera bol druhy termin, prvy sme mali 3.2., takze uz vlastne tyzden cakam a nic. Zajtra idem na kontrolu, uvidime co nove.

cat
autor
10. feb 2008

tak sa drz, myslime na teba 😉 mne idu zajtra rezat jednu znamu na Antolskej, TP ma az 22.2. ale asi zle vyratany lebo babo ma vraj podla uzv 4,3 kg a takeho obrika ju uz po jednej sekcii nenechaju rodit spontanne.

kattum
10. feb 2008

Ako sa citis Kati? Co nevolnosti, unava? A Tomasko vnima, ze bude babo, uz ste mu vraveli? Drzim palce akmoske, to je veru obor. My sme dnes bez Brunka, je u svokry, tak si oddychujeme, telku pozerame, ja upratujem, pojdeme na prechadzku, je nadherne!

cat
autor
10. feb 2008

Kati, obcas aj nevolnosti hlavne tocaky, aj unava..celkovo horsie ako pri Tomaskovi. on este nevnima ze bude babo ale zacina sa mu konecne viac rozvazovat jazyk..
Tak pekny dnik, ja som mala ist Boske ale nie som schopna, asi zalahnem a chlapov poslem svokre..

blazonko19
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tilly
10. feb 2008

cat, oddychuj, potrebuješ to

kattum, tak super, máš trošku kľud, tiež by si si mohla trošku oddýchnuť...
ešte stále tak zle spinkáte?

verulka
10. feb 2008

tilly, a mne hlas poslete 😅 ja som kamoska 😀
cat, neboj cochvilka bude fajn 😉
kattum, drzkaj sa nam 😉

tilly
10. feb 2008

verulka jasné, tebe hlas pošlem (aj som poslala), ale z presvedčenia... 😉
keby som si nemyslela, že máš vyhrať, tak určite nepošlem 😉

zuz11
10. feb 2008

aj ja poslem hlas verulke 😀 dokonca jej tu ani nezmazem link 😀 kedze verulka je v tejto teme domaca 😀

kattum
10. feb 2008

Tilly, Brunko uz lespie spava, uz sa v noci nebudi, tak som dobre vyspana posledne dni. Ved to potrebujem, asi citi, ze budem rodit (len ja to necitim). Ste mile vsetky, ze na mna myslite, urcite vam oznamim co najskor, ked to bude. Ale uz sa to blizi i vam ostatnym, Certica ma hrozivu cislovku 32tt, Verulka, ze 29tt a podobne. V lete sa stretneme na Drazdiaku i s kocikmi!

verulka
10. feb 2008

ooo, zuz, tak to ma veeelmi tesi 😀 mozno potom nevypadnem 😉 totiz, moja Ajka je uuuplne nervozna, lebo ona chce, aby som dostala korunku na halvu, ktoru jej potom dam 😉
kattum, jasne ze sa stretneme s kocikmi 😉 a sami chalani 😀

cat
autor
11. feb 2008

baby tak KATTUM uz ma Riska!!!
3800g, 51cm, narodil sa o 04.10h 😎

certica
11. feb 2008

jeeeejda, sa nezda... takto z nicoho nic 😀 . ze moc gratulujeme 🙂 😎

mixka
11. feb 2008

gratulujem kattum a malemu risinovi a zelam len to naj naj 😵

sue
11. feb 2008

Jéééj, blahoželáme 😵 😵 😵