Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

eta
19. feb 2008

eni, inak krasne fotky a este krajsi chlapi na nich 🙂

kattum
19. feb 2008

Cat, netrap sa s rozpravanim, u nas je to podobne, pytala som sa pediatra na to a ukludnil ma, ze ma este dost casu, hlavne ze rozumie. Trosku sa teraz rozbehol, ale su to stale tie iste slova a fakt ze opakuje slova z Krtka ako spominla Ena (jejda, tady,...) Nocnik skusame, uz si davam budik po 40min, vtedy ho posadim nan, ale protestuje, nechce si sadnut, ale ked tam uz je, tak to spravi a zase sa nechce zdvihnut, len by sedel a cital (no proste typicky chlap) Tiez si pyta slipy, ze je ako ocko, no precura ich, ak ho do tych 40min neposadim na serbel. Tie uciace slipy od Bambino Mio su trosku lepsie, nepretecie to uplne na zem. No Brunko je uz potvora, on nechce take, ale take tie naozajstne slipy.

cat
autor
19. feb 2008

Kati, keby ten nas tak chcel pozerat krtka 😀 nechce, ani nic kreslene, to donesie ovladacku, aj s dvd Susedia, ukaze na Lazsla..a rozpravky mozu ist do kelu. Ale taka Bambulka sa mu nepaci, pritom tam by sa skor naucil nieco uzitocne. este tak Pa a Pi je ochotny pozerat ale to uz mne z toho sibe 😀

teraz ma v oblube hovorit "iiiiha" akoze ked sa cuduje. Minule sme mali "zazitok", isli za nami 2 pubertaci,zrazu jeden nahlas grgol ako taka svina, Tomi sa otocil ze iiiiiiiha, a pubertaci sa smiechom skoro valali na chodniku.

mixka
19. feb 2008

cat 😀

barunka
19. feb 2008

Eta, my sme s dudlom sekli pre to isté. Rozhryzla ho a keďže ho mala už rok a pol len na spanie, rozhodla som sa s tým seknúť a nie kúpiť nový. Tiež sa jedovala, ale veľmi rýchlo zistila, že maminka je zasa raz tvrdohlavejšia, tak ustúpila...

Inak kočky, sranda, ale aj Simi na ulici vykrikuje pomoc. Najčastejšie keď ju chcem chytiť za ruku, lebo ideme na cestu a ona začne na celú dedinu zjapať " POMOOOOOOOOOC MAMA, NIEEEEEEEE" a všetci zízajú, ako keby som ju išla prinajmenšom zabiť... Alebo ak náhodou nad nami letí lietadlo, tak začne jačať "mama pozoooooor lietadlo, padááááááááááá. na zem" a šlahne sa o zem a prikryje hlavu rukami. Lebo počula ako minule tatinko zahlásil, že pri našom šťastí na nás najbližšie padne lietadlo...
Celkovo pred ňou nemôžeme nič povedať, lebo všetko obráti proti nám. Pamätá si ešte z vianoc, že ježiško nosí darčeky len dobrým deťom a keď ona dostala od tatinka na valentína čokoládku, lízatko, malinovku a maminka len čokoládu, hneď každému zavesila na nos, že mama je zlá, lebo dostala málo darčekov...
A vôbec najpoužívanejšie slová sú nie, nemôžeš, nechcem, nedám, nejdem, sama a sama a sama.

cat
autor
19. feb 2008

barunka 😀 takze toto ma caka ak budeme mat Simcu? 😀

barunka
19. feb 2008

cat, no veru. To sa potom máte na čo tešiť. Celkovo ma ide so Simi na prechádzke poraziť. Ak náhodou ide oproti nejaký chlap, chalan a jej sa páči (netuším aké má kritériá, lebo veľakrát do toho spadajú aj čudne zapáchajúci ujovia, ktorí majú problémy aj s rovnováhou) a začne po ňom pokrikovať, "čau ujo" a ak náhodou neodpovedá, tak pokračuje "no čo je ujo, no čo je. Simi páči"...
Ale už princezná dorazila, takže to opäť balím.

cat
autor
19. feb 2008

😀 😀

emjee
19. feb 2008

barunka no fakt rychlo kupit ten pas cudnosti 😀 😀 😀

mixka
19. feb 2008

😀 😀 😀 😀 😀

ena
19. feb 2008

Cat: hej, marek spi v pohode, horsie je uz zladit, aby spali obaja v tom istom case, teraz sa mi to podarilo, teda podarilo ako podarilo. Filip nechcel poobede spat a odkvacol o pol piatej ..takze dnes sa pojde spat neskoro a to ja mam vecer moj TV vecer --> poistovna, 7 sro, Odlozeny pripad 🙂

U nas zas kreslene rozpravky, nezaujimaju ho hrane veci.. ale dnes som nahodou precvakala programy v TVa islo akurat na STV Slniecko, Valentin, ruky rukate,v sak to poznate z mladosti 🙂)
A toto ho celkom zaujalo, si sadol a zacal pozerat, ale to uz islo len nejakych 5 minut.

ena
19. feb 2008

mixka: ty sa rehoc, vsak dorehoces, ked budes mat doma naraz zo dna na den tie 2 deti, co si im kocik zhanala, ti potom budeme posielat tiez take ksichtiky 😀

😉

kattum
19. feb 2008

baby, odporucam pozerat s detmi Kuzelnu skolku na CT1, je to kazdy den od 16:45 a opakuju to na druhy den rano 8:30. Idealne pre predskolaka, ale i pre cca 2-rocne deti, Brunko to celkom hlta. Prave tam ide kresleny serial o maminke co ma chlapceka a babatko a ako chlapcek pomaha a pod. No pre mnohe z vas aktualne...

mixka
19. feb 2008

vdaka ena, to som potrebovala 😀 😀 😀 😀 😀

cat
autor
19. feb 2008

mixka, nas vytazene matky musis brat s rezervou 😀

ena
19. feb 2008

mixka: 🙂

mixka
19. feb 2008

cat, chapem 🙂
ena 😉

tilly
19. feb 2008

kúzelná škôlka je super, škoda, že na stv také niečo nechodí...

sranda, aké sú tie decká iné, domčo kecá už dobre dlho, ale myslím, že je to okolím, lebo domčo je väčšinou v kolektíve väčších detí a tie furt kecajú a už sa aj tak pekne hrajú, že sa dohovárajú, čo budú robiť a všetko po sebe opakujú a strašne ich to baví a nás baví pozerať sa na to 😀

toto je úúúúplne to najkrajšie obdobie, zožrala by som ho,keď mi večer začne rozoberať všetko, čo cez deň zažil, niečo si aj prikrášli, niečo si vymyslí a tak 😀 strašne je zlatý a hlavne, keď začne niečo vysvetlovať "vieš maminka, vieš? " 😀

emjee
20. feb 2008

aj ja chceeeeeeeem 😔

mixka
20. feb 2008

emjee, cooo 😨 ???

emjee
20. feb 2008

aby mi niekto povedal "vieš maminka, vieš? "

mixka
20. feb 2008

ahaaa, chapem 🙂 ale aj to bude emjee, v pravy cas to pride, neboj 😉

zuz11
20. feb 2008

ahojte, maminy viete mi poradit ako je to s mhd, vezme ma tam vodic s malou aj bez kocika a autosedacky ze si ju dam na kolena? 🤐

luci
20. feb 2008

zuz - urcite ano 🙂

sue
20. feb 2008

Zuz, ja som s Nikolkou chodila bežne len v babyvaku 😉 takže určite áno...

zuz11
20. feb 2008

ok, dakujem 😉 ja ju do babyvaku davat nebudem lebo by nevydrzala 😀

geegee
20. feb 2008

zuz, my tak chodime v MHDcke v Bystrici - maly na kolenach, bez kocika a ma z toho vzdy uzasny zazitok, kedze doma busom nechodime 🙂 Akurat si musime kupovat listok a ked mame kocik, tak ideme bez zadara

sue
20. feb 2008

Zuz, s takýmito dlhšími vlasmi vyzeráš úúúúúžasne 😉

zuz11
20. feb 2008

sue, ja a dlhe vlasy?🙂 no su dlhsie ako volakedy ale to aby som vyzerala decentnejsie🙂 a kadernicka pekne ocesala🙂
geegee no ved deti to maju zadara tak ci tak a ja cvakam tak ci tak 🤐 alebo sa mylim? 🤐

sue
20. feb 2008

Zuz, tak máš šikovnú kaderníčku 😉
...a v MHD je to tak, že keď máš kočík, tak by si nemala platiť nič... lebo kočík sa neberie ako zavazadlo a doprovod kočíka je zadara... ale pravdu povediac, ja som vždy cvakala polovičný 😀 akože pre istotu... teda keď som mala električenku - lebo som samozrejme chodila aj bez Nikolky a vtedy bolo treba lístok 😀 a raz nás zastavil revízor a keď som mu ukázala električenku, tak sa spýtal načo mi je 😕