Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

zuz11
6. aug 2007

ahojte, sme doma a v pusine mame svoj prvy zub 😀
vidim ze sa planuje stretavka, hmmmm aj decembrovky robia v stredu ale v sade 🤐
no este uvidim co my 🤐

babulka
6. aug 2007

Megg, mate super fotky z dovolenky, kde ste to boli? Oli je rozkosny, uz sa tesim na stredu 🙂
Zuz, aj vy mate pefis fotos, Hanka sa ale dost zmenila, nie? uz je velka slecna, este nedavono bola taka "babtkovska" a teraz...zlatucka 🙂 Vsak dobehnite v stredu, ak sa bude dat. 😵

zuz11
6. aug 2007

babul, uvidim co sa podari 😉
inak vy ste ako na tom s tym uverom uz sa to pohlo? 🤐 lebo viem co je to nan cakat 🤐
jaj a nie len Tvoj Matik rastie ale aj Hanka 😀

babulka
6. aug 2007

ja viem, rastu ako z vody. Ja len ze chvilu nejake deculo nevidis, a potom kukas, kde je to male babatko 🙂

Uver uz mame davno vybaveny, tam to islo rychlo, len sa neviem zbavit toho stareho, chceme ho vyplatit, no vies si predtavit, ako sa kazdabanka postavi k tomu, ze im chces skor splatit nieco, co mysleli, ze bude ich 30 rokov. Ponahlaju sa jak zeravi 🙂 ale snad tento tyzden,.......uz to par tyzdnov takto hovorim. 😖

zuz11
6. aug 2007

babul, no super tak novy bytik uz mate 😉 gratulujeme 😉
my uz bude rok co sme kupili bytik a odvtedy vzdy vravim ze za tri mesiace tam byvame, a aj dnes este vravim to iste 🤐 ja mam tazke srdce na stavebny urad 🤐

cat
autor
6. aug 2007

megg, tie fotky sú úžasné 🙂 a to ste kde boli, kriste, aké žraločiská, ja by som sa tam po... Ja ani normálne do mora nevleziem odkedy som čeluste videla 😀 furt len pozerám kde sa aká tmavá škvrna hýbe 😀
Tomi je zatial ok, doktora sme odložili ku koncu týždňa keď sa naši vrátia..

babulka
6. aug 2007

Zuz, ja mam vseobecne v laske vsemozne urady a ustanovizne statneho typu, ked potrebujes nieco vybavit, pracovnu dobu maju tak od desiatej do dvanastej, potom dve hodiny obed a znova su otvoreni pre verejnost od druhej do tretej. Napr. teraz kataster, vsetko presunuli do jednej budovy, ludi je tam na mraky, a oni maju stankove dni a hodiny ako u nas Fornetti bufet 😒

Cat, tak to je super, ze Tomi sa drzi, mozno to bol len nejaky ulak a prudke strhnutie, alebo aj tak, nic - ako som pisala, mne sa to spustilo z nicoho nic, casto aj v noci, len ma mama nasla na krvavom vankusi a ja som spala dalej 😲

cat
autor
6. aug 2007

dik babulka, ja tiež dúfam že to nič nie je, možno to má po mužovi, tomu sa krv tiež hocikedy spúšťa. see you v stredu, teším sa 🙂

mercy
6. aug 2007

Cat, si pri počítači? Napísala by som ti ip.

cat
autor
6. aug 2007

hej, som, kludne píš mercy 😉

barunka
6. aug 2007

ahojte.
Cat aj Simi sa zvykne z ničoho nič púšťať krv. Mne povedali, že to môže byť z toho, že pri nejakom dávnom páde si poškodila nejakú žilku a teraz sa jej to púšťa. Ja to inak veľmi neriešim, lebo mne v detstve z nosu vytiekli snáď heklolitre krvy...

cat
autor
6. aug 2007

barun, ani mne by to nevadilo, viem že sa to mnohým stáva ale keď sa mu spustila teraz 1 krát v spánku, mohol sa zadusiť, preto som sa tak vydesila. Stále si však hovorím že on už je dosť velký aby sa v prípade podobného problému zobudil, čo sa včera našťastie aj zobudil..
A ako simi? už je ok alebo aspoň lepšie?

zuz11
6. aug 2007

jaj babul citala som o postielke cestovnej ja by som mohla pozicat ale tiez tento tyzden ideme na dovcu ale inokedy ak nepojdeme kludne 😉

cat
autor
6. aug 2007

babulka sleduješ ešte prípad malej Madeleine? teraz dávali na TA3 že v izbe z ktorej zmizla sa našla krv ktorú sa niekto snažil zatrieť a padli špekulácie že Maddie v tej izbe mohla aj zomrieť a o únose to vobec nie je, čím priamo/nepriamo padá podozrenie na jej rodičov, vieš čo, je mi z toho zle...

tilly
6. aug 2007

inak, to s tou maddie, je to také divné... teraz, keď sme boli na tej menorce, tak to bol komplex pre rodiny s deťmi, bol tam aj babysitting, ale rodičia si aj tak nechávali decká spať samé na izbách a chodili do baru, bolo to síce 500 metrov, ale aj tak... síce tu aj okolo stále chodili tí ich strážnici večer a keď sme brali dominika o 10 večer do mesta a nakladali sme ho do auta, tak pozerali, už sa išli rozbehnúť po nás, len malý potom zakričal mama, tak sa otočili akože nič 😀
no ale stalo sa napr., že sme išli večer z baru a počuli sme ako v izbe plače dieťa a rodiča nikde... 😲

babulka, no kataster, hmmmm vedela by som tu vypisovať story z katastra 😝

barunka, dnes som bola s chlapíkom, čo býva v úlanoch a má malé dieťa, možno je aj jeho žena sama a chcela by kamošku... sú tiež pôvodne z BA 😉

megg
7. aug 2007

Cat, Babul - boli sme v takom Tropicariu (www.tropicarium.hu), je to na okraji Budapesti a uz davno sme tam tuzili ist, lebo my s mangelom sme taky radi sa potapajuci, ale zralokov sme na zivo este nevideli, tak sme si to tu ciastocne splnili 😉 ...uz len hura na nejaku dovcu s rybami 🙂 A vyzera to tak, ze Oli by sa tiez nemal bat rybiek... 🙂 Ale pred tymi zralokmi naozaj fakt velky respekt, hlavne ked tak ponad nas presli😨 ...a tie zuby s bielym trupom...brrrr 😔

mrenka
7. aug 2007

mamci,kraaaaasne fotos 😵 😵 😵

barunka
7. aug 2007

tilly a kto to je?? Inak táto dedina je dosť veľká, je tu už hrozne veľa blavákov, ale väčšinou sa každý drží na svojom pozemku a do dediny moc nejdú. Však ani nie je kam 🙂
cat, to ti verím, že si sa zľakla. Ale myslím, že Tomi je už veľký, asi by sa zdvihol alebo zobudil. Predsa len by mu to bolo divné. Hlavné je, že sa mu nič nestalo (teraz sa tu hrám na hrdinu, ale keby sa to stalo simi, tak ju chodím v noci sledovať každú minútu)
Inak Simi už má z tých vyrážok také chrastičky, zle sú na tom len tie, čo si rozškrabala. Ale inak je už dobre

babulka
7. aug 2007

Maddie sledujem stale, aj ked uz nie tak intenzivne ako na zaciatku. Tie nive zistenia su fakt sokujuce, ale horsie tu zavery z toho - ze mala uz nezije ☹ Tazko hovorit o tom, ci v tom maju prsty rodicia, to si nedokazem ani len predstavit, ved to by bol netvor, kto by taketo nieco spravil vlastnemu dietatu a potom sa utrapeny pretrcal po celom svete 😖 Viem, ze preveruju stopu v Belgicku (tot krajina pedofiliou viac nez "preslavena"), nejaka pani ju videla (udajne doveryhodna svedkyna) v nejakom bistre, zverejnili aj identikit chlapa, co s nou bol, a dokonca maju aj pohar, z ktoreho dievcatko pilo, takze porovnavaju DNA. Uvidime, ja stale dufam, ze sa najde.

cat
autor
7. aug 2007

ja by som chcela veriť, ale ja som rodený pesimista,moc neverím že žije..už je to dlho, nikto nežiadal výkupné.. neviem ☹

Tak ZAJTRA platí stretko, ok? keby niečo, napíš mi please sms, asi už nebudem na webe dovtedy, zajtrajšok mám rozlietaný.

babulka
7. aug 2007

Stretko plati, jedine ze bude prsat, ale vyzera ze by nemalo. mala by prist aj Kattum s Brunkom.

Baby, videli ste co zase predviedol Fico? Nerada politikacim, ale to, co predvadza od soboty kvoli tej fuchtli Tomanovej - neuveritelne. maly oduty urazeny chlapec. Vy ste mi zobrali auticko, a moj ocino mi kupi tri auticka a vstekym vam ukazem. S tymi 44. postelami je trapny. Uraza vsetkych ludi, ktori su na pomoc odkazani, dookola opakuje o ich prbalovani, ze su to chudaci, a tiez uraza vstekych ludi, ktory do 2. piliera vstupili, lebo hovori, ze su nesvojpravni a rozhodovali sa na zakalde masivnej reklamy a masirovania mozgov. On je najmudrejsi z mudrych. V zivote mi nebolo z nikoho tak spatne, ako ked vidim jeho 😝

cat
autor
7. aug 2007

babulka, absolútny súhlas, inak mňa učila občana jeho žena a tie modriny svojho času asi nemala z neustáleho udierania sa o dvere..ja ho len vidím v TV a naozaj sa mi z neho žalúdok obracia 😝 a aj z Tomanovej, na tú nenapíšem nič lebo by ma emjee vymazala za použitie vulgarizmov 🤐

sue
7. aug 2007

Cat, tú pani o ktorej píšeš - a nemám na mysli chú´datko zákonitú "Robertka Ficka" ja nazývam PITO... je to menej vulgárne a môžem tak aj na verejnosti... inak som z nej fialovo-zeleno-biela od zúrivosti, zúfalstva a neviem čoho všetkého... no PITO je proste výstižné 🙄 bohužiaľ...

verulka
7. aug 2007

babulka, ja to uz radsej nekomentujem, lebo je ti totalny des. 😠 Ficko...
baby, velmi sa tesim na zajtra 😵
cat, ja som od malicka do puberty krvacala z nosa ako drak, velmi casto. dlhodobo som uzivala ascorutin, ale neviem, ci to pomohlo. Potom to neako preslo.
pekny vecer

mrenka
7. aug 2007

cat aj mna ucila svetlana,neprijemna je jak chripka 😖
dnes som volala s lubosom z chaty,ak by si este chcela pre vasich,maju volno od 1 sept.1 izbu,inak full a od 8 sept.do 14 maju volnu celu chatu - nespravime konikovsku jazdu??? 😀

cat
autor
7. aug 2007

juj mrenka, prvu polovicu septembra mám našich zrovna v zahraničí čo pre nás s mužom znamená byť doma a starať sa o dom a 2 záhrady 😖 a druhú polku septembra majú obsadenú?
Svetlana bola velmi nepríjemná, akoby si to svoje čo zažívala doma s tým xujom vybíjala na študentoch, lutujem ju, máme len jeden život a skaziť si ho s takým... 😒
No ale idem, zase som začala po večeroch bicyklovať, papa zajtra kočky v medickej 😉

mrenka
8. aug 2007

skoda,celu chatu maju volnu od toho 8-14,potom zase obsadene a asi az oktober je volne...baby my dnes zase neprideme,ja mam zapalene hrdlo,boli ma jak svina 😢 😢 😢

cat
autor
8. aug 2007

mrenka, to je škoda, ale hlavne sa rýchlo vylieč 😉

Všetko najlepšie prajeme Liskinmu Christianovi k dnešnému 1. rôčku!! 😎 😎

megg
8. aug 2007

Mamulky, tak nas mrzi, ze sme nemohli prist na stretko ☹ Ale mozno aj tak dobre, lebo by sme Vas iba nakazili, Oli je totizto na tom horsie ako vcera, je cely prechladnuty a aj zachripol 😖

Mrenka, snad mu to prejde do soboty, lebo neviem neviem 😔

zuz11
8. aug 2007

tiez sme neprisli, mrzi ma to, ale mala zaspala pred stvrtou v postielke a vstala az skoro o pol siestej 🤐 a este kojit a nocnikovat... tak to by sme prisli a mohli sa otocit a ist domov 🤐 tak som si pozavarala par prikrmov na dovcu aby som aj ja dovcu nazvala dovcou a ked sa mi nebude chciet varit tak otvorim zavaraninu 😀