• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vydaté / nevydaté maminky II.

10. júla 2015 
Silvi gratulujem k tretiemu drobcovi :sweat_smile: :wink: :wink:
Hlavne aby ste boli zdravi vsetci traja :wink:
25. mar 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvi, mas moj obdiv a gratulujem :slight_smile:
25. mar 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda silvi :astonished: gratulujem, no ja len zíram, tretie kolo? my sme nestihli ani to druhé :grinning:
gratulujeme aj dano pozdravuje :wink:
25. mar 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvinka,blahozelame :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. mar 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Silvinka, blahozelam! Mne tretie kolo ani nespominaj! Konecne sa tu vdaka tebe rozprudila debata.
Tessa, Certica, ved vy uz skoro rodite, tak drzim palce a prajem Vam nech rodite tak rychlo ako ja!
25. mar 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kattum, dik, ja idem v nedelu rano, caka ma sekcia...ale uz budem mat po tom :wink:
25. mar 2008 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvinka: gratulujem, o chvilu ti nebudeme stacit :slight_smile:) Ale dobra si, kazde kolo zacinas ty :slight_smile:))
25. mar 2008 o 22:57  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa uz konecne verejne mozem pogratulovat :wink: takze silvi drzte sa, uz sa tesime na dalsieho Drobca :wink:
25. mar 2008 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi a ty by si mala dobehnut druhe kolo aspon :grinning:
25. mar 2008 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tessa ale ja som to prve mala omeskane a sekcou :grinning: lekar mi kazal aspon 2 roky rozdiel :grinning: ale ja si chcem najskor vychutnavat Hanku a od januara planujem navrat do prace :grinning: :zipper_mouth:
25. mar 2008 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si rodila sekciou Hanku?? to som ani netusila... :confused: Lekari toho nakazu... :grinning:
25. mar 2008 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tessa, no jedine Hanku kedze ine dieta nemam :grinning: , hej rodila som neplanovanou sekciou, lebo nie a nie sa otvorit :zipper_mouth: ja som bola 3 stredy na porodnom stole a na tretiu stredu mi pustili aj vodu davali do zili a nic.. tak sup pod noz :zipper_mouth:
ja toho mojho Dr. pocuvam bo mu doverujem a ja druhe planujem asi tak o 3 roky :grinning: :zipper_mouth:
25. mar 2008 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz, no nieco podobne s tou sekciou ako ja..tiez som na 2x rodila Matka... :confounded:
No teraz planujem na prvykrat sup maleho von :wink:
25. mar 2008 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz, no ja mam silnu predtuchu, ze taky nejaky obdobny scenar to bude aj u mna :sweat_smile:
26. mar 2008 o 02:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi, no isto...to nechas slasti prirodzeneho porodu len pre mna :grinning: ?
26. mar 2008 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvinka, gratulujem :dizzy_face:
no a na nas vecne stare vrazdy asi naozaj zostane len porodit rovno tie stvorcata... :zipper_mouth: :grinning:
26. mar 2008 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Silvinka, gratulujemmm :slight_smile:
to je pekne ze zacinas uz tretie kolo, som zvedava co sa tu teraz spusti :grinning:
26. mar 2008 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme vsetkym :slight_smile:
26. mar 2008 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Silvinka, gratulujeme. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a prajeme krasne a bezproblemove tehotenstvo :sunglasses:
26. mar 2008 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja planujem len sledovat, co sa tu bude diat z povzdali :grinning: :grinning:
26. mar 2008 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvinka, gratulujem. a máš môj obrovský obdiv. držím palce, aby bolo všetko v pohode a detičky aby poslúchali ..
26. mar 2008 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvi, gratulujem, no klobúk dolu, si spustila tretie kolo :wink: . Som sem zavítala zas po 100 rokoch a aha ho aká novina! Veve musí skákať meter20 od radosti.
26. mar 2008 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, suseda teraz rodí, tak sa teším, myslíte, že ju môžem teraz otravovať, že čo a ako? rodí v ružinove
27. mar 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tilly, neviem neviem.... Ak ste si veeeeeeeeeľmi blízke tak why not. ale predpokladám, že mobil má niekde dole v taške....
27. mar 2008 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ja som rodila s mobilom v ruke :sweat_smile:
27. mar 2008 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue,...hm to je kuriozita.
27. mar 2008 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sranda, no poslednú sms som posielala 0.25 a prvú 0.43... a Macko sa narodil 0.40 :sweat_smile:
27. mar 2008 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak suseda už porodila, za 1,5 hodiny bol miško (4 kilá) na svete :grinning:
tak dnes večer pijemeeeeeeeeeeeee :grinning:
27. mar 2008 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tilly to je parada, ze ste tam taka particka pri dome, same maminy a deti, ja som v Brne taka opustena, uz mi hrabe z toho ze sa len s Brunkom a muzom rozpravam.
Brunko sa nam konecne rozrozpraval, i ked len my blizki rozumieme, no je to obrovsky pokrok. Mozno je to i tym, ze teraz sme uz tyzden na Slovensku a pocuva len slovencinu.
27. mar 2008 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domčo rozpráva také veci, že len čumíme, normálne si musíme dávať pozor pred ním

miška sme už zapili, poriadne :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak som zvedavá na tú opicu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. mar 2008 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok