Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

arabeska
29. mar 2008

sue,ale zabaly mu este netreba,teplotu do 38 neteba zrazat....
ale tekutiny potebuje.
inak ak sa bojis brnkni si na pohotovost a tam ti poradia

alzbetabenkova
29. mar 2008

diky moc

sue
29. mar 2008

Arabeska, hej, teraz som si uvedomila, že toto platí až ke´d je vyššia teplota 😔

verulka
29. mar 2008

cafte, tak super tess, gratulujem
aktak aj vam 😉

aktak
29. mar 2008

ahoj verul, dakujeme 😉 ako diplomovka?

tilly
29. mar 2008

teededa, ako ste sa tu rozkecali
tessa gratulujeeeem, môj dominik mal 4440 g a 55 cm, takže ste nás neprekonali 😀

ena
30. mar 2008

tessa: gratulujeme 🙂 A nas ste teda prekonali, presne o 130 gramov a jeden centimeter 😀

certica
30. mar 2008

no ale zas tess rodila ku koncu 39tt pred terminom, takze... 😀

verulka
30. mar 2008

aktak, tazko 😝 stale len 43stran...lae tento tyzden mam v plane dobojovat 😀

silvinka
30. mar 2008

pindula 🙂 kamoska mi rodila teraz na kramaroch a vravela ze chcela epi a ze dr. jej ju nepichol vraj to bez epi ide rychlejsie , somar rodila od 1 v noci a mala sa narodila o 14 po obede :( kramare ma sklamali hned za ruzinovom , uz ostava len antolska a koch aj ked skoro ma prekotilo ked som videla cennik u kocha :( takze ked to budes mat za sebou na kramaroch urcite daj vediet tvoje dojmy mozno zmenim na rychlo nazor aj ked dufam ze kym ja pojdem rodit budu nejake dalsie moznosti 🙂))

silvinka
30. mar 2008

cat nejdem ti bat iluzie ale antikoncepcia nie je uplne spolahliva 🙂))))))) ved pripad verulky a nas 🙂))))))))

silvinka
30. mar 2008

pisem ako tatar 🙂 ved pripad verulky a nas malo byt vid pripad verulky a mas 🙂))

kattum
30. mar 2008

Tessa, gratulujem, vela zdravicka a tebe rychle zotavenie!
Aktak, aj tebe gratulacia k dievcatku,konecne niekto porusil zasadu, ze po chlapcovi zase chlapec, myslim, ze si tu prva s dievcatkom!
Baby, mna po porode nikto nekontroloval zospodu, pri vizite uz vobec, tam sa len spytali, ci sa dobre citim. Kontrola zospodu bola len pri prepustani a to v ambulancii, kde bola len doktorka a sestra, takze som prekvapena, ze sa niekde ukazuje ... pred tolkymi ludmi. Ale to je mozno tu, ja som rodila v Brne.
Nas Risko je strasne dobre babenko, tkamer stale spi, rastie ako z vody, uz ma viac ako 6kg.

sranda
30. mar 2008

silvinka, ja zas na ružinov nedám dopustiť, bola som spokojná až na mini"ňjuansy". Kramáre nepoznám akurát viem, že tam rodia Dr. Ditte a Čunderlík a na nich som nepočula žiadne mínus. Ale podľa mňa najdôležitejšie zo všetkého je , aby si mala dobrého pôrodníka a zhruba nejaké tie vkusné parametre k tomu, všade je niečo, nenájdeš ideál. A tých pár dní pobytu, to zmakneš prosím ťa. A že vraj krmáre sa teraz veľmi vyprofilovali, tak si napravili reputáciu.

kattum, som kuki tvoj album, foto č. 10 nemá chyby, ako z rozprávky...

aktak
30. mar 2008

kattum vdaka, celkom sa tesime ze budeme mat (ak sa dr nepomylil) aj dievcatko, o jeden dovod menej mat potom dalsie babenko, aj ked to nevylucujeme 😎
silvinka co sa stalo v ruzinove ze tam nechces rodit?
inak kamoska pred par dnami rodila c londyne, po porode si ju tam nexhali "az" 6 hodin 🤐

aktak
30. mar 2008

inak ja som tiez bola s ruzinovom max spokojna, presne ako pise sranda, na par drobnosti ale to je zanedbatelne

tilly
30. mar 2008

ja mám teraz susedu v ružinove a myslím, že je celkom spokojná, bodaj by nie, po hodinovom pôrode 😀

verulka
30. mar 2008

silvi, ja mam za sebou sulekovu- ta uz nefunguje, ruzinova teraz idem skusit antolsku...do ruzinova by som uz z praktickych dovodov nesla- je to daleko a myslim, ze podmieny su porovnatelne alebo horsie ako na antolskej...na kramare by som ja nesla, lebo mam zle s tou nemocnicou len negat. skusenosti...ale je fakt, ze ja na porodnicu aj vdaka svojim porodom nie som velmi narocna..ja si tam zvyknem fungovat uplne nezavazne na persnale a ten mi da pokoj...aspon uz rpi2.porode to tak bolo...

silvinka
31. mar 2008

verulka presne o to mi ide nech mi daju vsetci pokoj, ja chcem mat po porode klud... v ruzinove je podla mna az prilis rusno ale hlavne mam tazke srdce na ruzinvsku nemocnicu ako celok hoci ju mam za rohom, mne stacilo ked som sa tam bola pozriet , mamicky po porode lezali na chodbach kde ich obdivovali prisenci co si prisli pozriet porodnicu vtedy pre mna ako prvorodicku to bolo dost odpudzujuce, plus pre mna je velmi podstatne novorodenecke oddelenie a zatial som na ruzinovske nepocula nic dobre ale vlastnu skusenost nemam ani po nej netuzim .... veru zvazujem aj antolsku takze mi daj potom vediet ako dopadol porod 🙂)

cat
autor
31. mar 2008

silvinka a verulka, napiste mi prosim, hoci aj do IP aku antikoncepciu ste brali ze sklamala. Ja som brala 5 rokov kombinovane tabletky (este vtedy Femoden), nikdy som nezabudla vziat ani 1, potom som mala 2 roky implantat v ramene a vzdy som sa spoliehala ..na 100 percent.. 😲

certica
31. mar 2008

ja som bola s antolskou uplne spokojna, akurat mi trochu vadili tie vizity novorodenecke, lebo to nikto nikdy nevedel, ze kedy pridu a mala som dojem, ze vyrusuju az prilis casto 😀 , vacsinou sme sa totiz zrovna krmili a teraz zakazdym prerusit, maleho vyzliekat. uvidime teraz...

cat
autor
31. mar 2008

certica a keby si povedala nech idu do prdele, ze najskor maleho nakrmis a potom sa na neho mozu dojst pozriet? co by ti mohli? akurat fukat..nie? toto u kocha neexistovalo, tam este pockali kym dotelefonujem ked nieco chceli rano na vizite.

aktak
31. mar 2008

no v ruzinove co si pametam pocas krmenia nevyrusovali vobec, vlastne ak sme my nic nechceli tak ani nemali dovod neco s nami riesit 😅 na novorodeneckom boli fajn sestricky, tie co som ja stretla, ale rano po porode uz som mala adamka pri sebe takze nemam vela skusenosti s nimi

certica
31. mar 2008

cat, no neviem... pri mojej vtedajsej frekvencii kojenia, ze kazdu pol hodku 😅

sranda
31. mar 2008

aktak, ja detto, len mne dali Petru až v sobotu aj to v predstihu, hoc som rodila v stredu. Lebo sekcia....

pindula
31. mar 2008

silvinka....dalsia "pozitivna" sprava o kramaroch 😅 ...nuz co uz...dufam, ze ditte docvala a bude vsetko tip top....nemozem to uz ddalej riesit, lebo by som sa zblaznila z tych kramaroch, este som tam poriadne ani nepachla...
btw.....moc sa tesim tvojej tretej fazulke 😵 ....tak hadam to bude vytuzene dievcatko 🙂 .....

emjee
31. mar 2008

to uz tretie kolo sa tu rozbehlo? fuha, som riadne pozadu 😒 silvinka gratulujem 🙂 🙂 🙂

ena
31. mar 2008

baby, by uz tolko spekulujete o tych porodniciach, len aby ste nakoniec este dakde doma, ci v sanitke nerodili.. 🙂)) ale to by sme aspon o vas hned vedeli z TV sprav 🙂)))))))))

emjee: no tebe uz neostava nic ine, len rovno 3jicky. 🙂) a keby to boli 4jicky, tka predbehnes aj silvinku 🙂) Ale stale buds za verulkou 😀

pindula
31. mar 2008

eni...co uz s nami rozmaznanymi 😉 😀 ....nuz....ale uz to asi netreba riesit....nejako hadam bude.... 😉

emjee
31. mar 2008

ena neblazni 😀 😀 😀 mam len dve ruky