Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

ena
15. apr 2008

gratulujeme certici a vitame na svete maleho Martinka 🙂

verulka
15. apr 2008

certi gratulujem a aj trosku zavidim 😅

eta
15. apr 2008

certi aj my gratulujeme a verulka neboj zachvilu to budes mat aj ty za sebou 😉

bzuco
15. apr 2008

aj ja certici blahoželám 😵

sue
15. apr 2008

jejo, blahoželáme k Martinkovi 😵 😵 😵

verulka
16. apr 2008

Eta, tak v to dufam 😀

kattum
16. apr 2008

Gratulujem Cerici a prajem Martinkovi vela zdravicka a maminke vela mliecka!
Uz sa tesim ako sa stretneme v lete pri Drazdiaku vsetky s kocikmi!

cat
autor
16. apr 2008

gratulujeme 😎

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sue
16. apr 2008

Ahojte.
Nemám komu adresovať IP, pretože jediné čo viem je, že "vietor fúka" z tejto témy a preto píšem sem. Na kočíkovské handrkovania na pieskovisku veľmi nemám čas, keďže sa okrem starostlivosti o malého snažím aj pracovať a študovať, navyše som si myslela, že do tejto témy prispievajú (a priespievali) dospelé zrelé ženy, ktoré keď majú pocit, že niekto koná neuvážene alebo niekomu krivdí, ozvú sa priamo dotyčnému... že sa tu nerobia akcie poza chrbát typu "sue nie je to čo bola , prípadne sue nás ohovára pred adminmi" a podobne. Nie som si vedomá, že by som ktorejkoľvek z vás (či už aktívnej prispievateľke MK alebo niektorej zo "starej partie") hocijako ublížila alebo ukrivdila a ak má niektorá z vás ten pocit, bolo by dobré prediskutovať ho priamo so mnou... Taktiež si nie som vedomá, že by som sa nejak zmenila, že by som zmenila svoje názory a podobne. Nepokladám sa za totálne bezcharakterného necitlivého debila, ktorý nevie čo píše, preto absolútne nechápem zmenu názorov a postojov...
...na záver prepáčte, že píšem takto všeobecne, ale naozaj nemám potuchy komu mám túto správu adresovať.

Cat, dúfam, že budete so zavinovačkou spokojní 😉
Tilly, ďakujem včera za pomoc - nakoniec sme našli vozíček na SK a kupujeme bez ebay 🙂

tilly
16. apr 2008

sue, čo sa stalo??? 😲 takéto veci ma strašne mrzia 😢
to ste našli vozík na ebay a predávajúci boli zo SK? 😀 to sa mi ešte nestalo 😀 ja som vždy chodila do viedne a okolia 😉

kattum
17. apr 2008

Sue, nerozumiem, ??????

sue
17. apr 2008

Kočky, nebudem to tu vysvetľovať, rozmazávať a robiť drámu. Tá/tie o ktorej/ktorých píšem sa spoznali a to je podstatné.
Tilly, presne tak - zo SVK 😀 dobre sme sa na tom pobavili, lebo inzerát bol napísaný v angličtine 😅

ena
17. apr 2008

sue: a co za vozicek?

sue
17. apr 2008

Eni, vozík za bicykel čo sa dá prerobiť aj na jogging alebo korčule + v zime sa naň dajú dať lyžiny a ťahať za bežkami... už sme pomerne dosť športovali, chystáme cyklistickú dovolenku + o rok sa nám do sánok vo vaničke nezmestí, takže budeme musieť na túry riešiť niečo iné, tak sme sa rozhodli toto 🙂

verulka
17. apr 2008

sue a aku znacku? aj ja mam taky...a za kolko 😅 kludne pisni do ip, ma to zaujima..ja sa uz neviem dockat, kedy sa prevezieme 😵

sue
17. apr 2008

Fiiiha, Verulka, no my sme zohnali za 4000,- je z tej lacnejšej kategórie od českého výrobcu myslím - Azub Jerry, ale je fungl nový 🙂

sue
17. apr 2008

Vy máte aký?

kattum
17. apr 2008

Sue, pozerala som tvoje foto, tu prirodu a sneh naokolo zavidim, ja uz som sneh a hory nevidela ani nepamatam a tak mi to chyba... malz je zlaty, to bude horal"

Musime sa pochvalit, Risko je papkac veliky, dnes sme boli v poradni, v 9.tyzdnoch vazi 6700g.

verulka
17. apr 2008

Sue, mym mame croozer, ci ako sa to pise 😉 je z tych drahsich a celkovo ma len tie naj hodnotenia 😉 ale je to riadne hebedo...ale zase v lete to paradne vyuzijem, lebo my ti v bA chodime vela do Rusoviec alebo opacnym smerom po hradzi aj s detmi- aby sa unavili...takze to bude super...

sue
17. apr 2008

Kattum, no my sme už doteraz toho pobehali hodne 😵 a to sme len začali 😵 (a ďakujem za pochvalu 😉 )
Verulka, a vy máte akého sponzora? 😕 😵 my na Croozera nenaškrabeme... najmä keď vyzerá, že Macino bude jedináčik, nemôžem kupovať drahšie veci, keď onedlho skončia na smetisku alebo v bazári... dúfam, že budeme spokojní... zatiaľ čo som sa dočítala, tak rozdiel medzi lacnými a drahými je v značkách 😀 poťahoch, čalúnení a hmotnosti celkovej... inak čo sa týka stability a bezpečnosti je to vraj rovnaké, tak som zvedavá...

verulka
17. apr 2008

sue kuk ip...toto bola skvela kupa 😉 jo a ked si to zoberiem, tak to bolo jedine co som krpcovi kupila...i ked na zaciatku sme doma nic nemali, vsetko sme dostali- resp. pozicali mi dobre duse...Jedine, co mi ostalo po krpcoch bola postielka a vanicka...vsetko ostatne mi dali...Ja som po Radkovi vsetko rozdala (nepredavala som )a nakoniec sa mi to pekne vratilo 😉

sue
17. apr 2008

Verulka, škoda, že ho budete predávať až keď my budeme veľkí ☹ lebo je naozaj super... len ja blbko... kúpim kočík takmer za 30000,- potom nosítko za 3000,- a potom si vymyslím toto... čo by sme využili oveľa viac, aj keď je pravda, že nie stále, lebo sa nedá dať miminko úplne na ležato... no čo už 😒
...a vy budete úžasní, keď sa budete po hrádzi preháňať s deckami 😵 😵 😵

verulka
17. apr 2008

sue, diky, ale neblazni, vsak mate a to je hlavne...kuk hodila som ten nas do albumu. len s velkym kolesom...

sue
17. apr 2008
verulka
17. apr 2008

sue, ten je ale pekne spratny 😉 ten nas...no som zvedava ako ho budem vytahom vlacit 😀
myslim, ze posluzia oba rovnako 😉

ena
17. apr 2008

kattum; vy nas o chvilu dobehnete🙂) 71 cm a 7 740 g 🙂

sue: tie voziky sa mi lubia, ale ja by som sa tu po BA bala s niecim takym chodit, uz sme sa o tom s verulkou bavili minule. Tak ja budem tie voziky aj nadalej len obdivovat 🙂

sue
17. apr 2008

Cat vidím, že zavinovačka dorazila 😉 len pre bezpečnosť by mala byť zapnutá inak - vložíš dieťa, preložíš mu cez nôžky ten kryt a tam zapneš popruhy a až keď sú zapnuté preložíš ľavý a pravý diel 😉

sue
17. apr 2008

Verulka, snáď to nebude ako s kočíkmi - že tie lacné sú riadne shity 🤐
Eni, ja mám skôr stres z toho, že to nebudem vládať ťahať, ale môj otec sa ponúkkol, že ho bude v tom voziť.... vlastne to bol jeho nápad úplne...

verulka
17. apr 2008

Sue, ja sa spolieham, ze ho budem tahat a kg pojdu dole 😀 a kociky? no ja neviem, ja som mala pri krpcoch nejaky a posluzil 😉 v tomto nie som odbornik a pri mojich krpcoch mi to pride jedno...jasne chcela by som isty typ, ale zase ked mam zadara iny, tak tie prasule mam kam vrazit 🤐 no a my sme po orku do koca nesadli...
Eni, pre teba by bol len ten pre 2 sdeti...ja by som predtym vozik nevyuzila, to len teraz je nevyhnutny...ak by som tym mojim odrastencom odoprela klasicke kvantum pohybu, tak by ma zozrali za ziva...tzeraz mam ajku od pondelka doma a uz sediviem...radsej rodit ako byt s nou este dlhsie doma 😝 vsak uz som vycerpana...a hlavne mam pocit, ze moje deti su mudrejsie ako ja 🤐