• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vydaté / nevydaté maminky II.

10. júla 2015 
aktak,tak super.. oddychnes si.. :slight_smile:

my sme boli na prechadzke v harmonii, teraz to mame na skok.. a este sme boli na obede v takom novom hoteli co tu v modre nedavno otovrili, vola sa Majolika a je to tam velmi pekne a co sa mi najviac rata, ze sa tam vobec nefajci, jedlo super, obedove menu za 99, malemu spravili bez problemov polovicne.. v lete sa bude dat pekne sediet vonku v takom atriu.. takze ak pojdete do modry, odporucam..
potom sme boli trochu nakupit, a teraz je moj muz s malym vonku uz vyse 2 hodin, tak mam tiez trochu oddych.. :wink:
1. máj 2008 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej ahojki sylvie, fajn ťa vidieť po 100 rokoch, či čítať........Prídi niekedy na ihrisko, keď budeš u Vašich, je tam výborne, slniečko svieti a kopec detiiiiii. Teraz tam staršie det nosia "venčiť" zajačiky a morské prasiatka-petra si myslí, že jeto myš :slight_smile: . Veď mi brnkni.....skecneme.
1. máj 2008 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
srandi, velmi rada by som brnkla, ale nemam na teba uz nejaku dobu cislo.. ukradli mi totiz kabelku aj s telefonmi a kontakty nemam nikde inde napisane.. :frowning2: vzdy ked idem von s malym, tak sa prechadzame okolo vasho domu a cakam, ci vas nestretneme, no a zrovna nic.. napises mi ho pls do IP?

ihrisko myslis to oplotene, kam sme chodili na piesok?
1. máj 2008 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o.k. ide ti IP
1. máj 2008 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ježiš ja som trúbka, veď ja mám na teba mobil, no dobrá som, už sprostnem na tej materskej a že vraj dovolenka! :sunglasses: .
1. máj 2008 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a ano to oplotené ihrisko, idú ho inak prerábať nanovo.
1. máj 2008 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale pohoda.. :wink:
to ihrisko to uz veru potrebuje.. aj tu by mohli nieco spravit s tym modranskym, je to tu dost ponicene, co tam vecer vysedavaju vselijaki tipkovia.. a ani nie je oplotene..sme hovorili s manzelom ze by sme s tym mali nieco robit..

no idem uz asi spat, lebo je milion hodin.. tak pa zatim..
1. máj 2008 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvinka, hej, stále holá hlava, stále plno kamarátiek, ale teraz je už veľký odnikateľ :grinning: :grinning: :grinning: a som straaaašne pribrala, takže tých 15 kg mám navyše...

my sme boli včera v galandii, celkom dobre tam je, na aulandiu to nemá, ale je to lepšie ako senec... tak aspoň nejaká zábava bola

zajtra má byť celkom zaujímavý program pre deti v meste na BA majálese, nejdete niekto? my sa tam chystáme, síce neviem kedy, lebo budeme mať nákup v aute :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. máj 2008 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly: my chceme ist mrk na canakyho a podhradsku a potom mozno na tyrsovo
2. máj 2008 o 11:02  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra to je, že? nepochopila som to zle? lebo v tom programe je to tak divne napísané, my chceme ísť tiež na čanakyho a podhradskú, minule boli skvelí a tie detičky boli také zlatunké (ale to si ty vtedy akurát rodila :grinning:) , tak som zvedavá
2. máj 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyyyyyyyyy cakame dalsieho chlapa takze hladame nevestu :slight_smile:))
2. máj 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy je zajtra planovana ta podhradska ? aj my by sme sli veve nech si zadzemuje :slight_smile:))
2. máj 2008 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, silvinka, ani som nevedela ze aj ty si tehu, gratulujem k chlapcekovi.. uz mate vybrate meno?
2. máj 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vážne, chalan??? :grinning: no to bude ďalší chlap, to je hrúza, samí chlapi :grinning:

silvi, my pôjdeme asi na tú 11.30, to asi najlepšie stíhame, možno sa uvidíme :wink:
2. máj 2008 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sylvi :slight_smile: dakujeme este nemame meno my sme velmi chceli dievcatko nad chalanom sme ani neuvazovali :pensive: ale este je casu dost

tilly no je to na vas zachranit populaciu a mat dievcatko :slight_smile:
tak to sa neuvidime my v tom case spime takze ideme az na tu 15
3. máj 2008 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je silivi, tak cakate chlapca? ale ved to je super :sunglasses: , gratulujem. tusim si chcela mat doma babsku prevahu :grinning:
3. máj 2008 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi hej chcela no ved co este mozme skusat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zasa chlapci su pritulnejsi k mamam :slight_smile: a ked bude take zlatino ako lukasko tak nie je co riesit len saticky nebudem moct vytiahnut zo skrine na to som sa tesila :slight_smile:
3. máj 2008 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby ja som asi uplne sibnuta ale neskutocne sa bojim porodu ani prveho som sa tak nebala ...
3. máj 2008 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvi, a kvoli comu sa bojis? ved uz si 2 zvladla, tak by to malo byt lavou zadnou, nie? :wink:
3. máj 2008 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby niekde som citala, ze vo vyspelych krajinach sa rodi coraz menej chlapcov - tak z toho vyplyva jedine bud ze nie sme vyspela krajina alebo ze zachranujete populaciu chlapcov :wink:
3. máj 2008 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sylvi ved to druhy porod bola nocna mora :( uz nechcem zazit ten strach o maleho a tu bolest :(
3. máj 2008 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvi, prepac, nevedela som.. nemysli uz na to.. a tes sa na maleho..

emjee, ja som zase niekde citala, ze niekde sa rodia len dievcata a ze chlapci su rarita, kvoli tomu, ze tam je bieda.. aj predtym som pocula, ze ked su zle casy, tak sa rodi viac dievcat.. tak z toho mi vyplyva, ze sa mame asi dobre.. :wink: to co si ty citala, bolo tam aj napisane preco sa rodi menej chlapcov? nie je to kvoli znecistenemu ziv. prostrediu?
3. máj 2008 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sylvi pohodka dufam ze to tentokrat dr. nedoserkaju
3. máj 2008 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja len pridam statistiku - u nas v aprilovkach bolo konecne skore myslim 29:13 v prospech chlapov. moj muz zahlasil, ze bude vojna :grinning:
3. máj 2008 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi to hadam nie .... kucifaja baby nejedzte tolko bananov nech sa aj baby zacinaju rodit :grinning: :grinning:
3. máj 2008 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
silvinka, no teeda, gratulujem k chlapcekovi :sunglasses:
inak aj v septembrovkach 08- neviem presne cisla, ale chalani vysoko vedu! :dizzy_face:
3. máj 2008 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati a vy este neviete ci nechcete vediet ?
3. máj 2008 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sylvie http://www.mimibazar.sk/vtip.php?id=5166 (tu je to v kolonke vtipy, ale je to zjavne okopirovane z inej stranky, kde som to citala aj ja) stravovanie, fajcenie a stres to vraj sposobuje
3. máj 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok