Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

sylvie
1. máj 2008

aktak,tak super.. oddychnes si.. 🙂

my sme boli na prechadzke v harmonii, teraz to mame na skok.. a este sme boli na obede v takom novom hoteli co tu v modre nedavno otovrili, vola sa Majolika a je to tam velmi pekne a co sa mi najviac rata, ze sa tam vobec nefajci, jedlo super, obedove menu za 99, malemu spravili bez problemov polovicne.. v lete sa bude dat pekne sediet vonku v takom atriu.. takze ak pojdete do modry, odporucam..
potom sme boli trochu nakupit, a teraz je moj muz s malym vonku uz vyse 2 hodin, tak mam tiez trochu oddych.. 😉

sranda
1. máj 2008

jej ahojki sylvie, fajn ťa vidieť po 100 rokoch, či čítať........Prídi niekedy na ihrisko, keď budeš u Vašich, je tam výborne, slniečko svieti a kopec detiiiiii. Teraz tam staršie det nosia "venčiť" zajačiky a morské prasiatka-petra si myslí, že jeto myš 🙂 . Veď mi brnkni.....skecneme.

sylvie
1. máj 2008

srandi, velmi rada by som brnkla, ale nemam na teba uz nejaku dobu cislo.. ukradli mi totiz kabelku aj s telefonmi a kontakty nemam nikde inde napisane.. ☹ vzdy ked idem von s malym, tak sa prechadzame okolo vasho domu a cakam, ci vas nestretneme, no a zrovna nic.. napises mi ho pls do IP?

ihrisko myslis to oplotene, kam sme chodili na piesok?

sranda
1. máj 2008

o.k. ide ti IP

sranda
1. máj 2008

ježiš ja som trúbka, veď ja mám na teba mobil, no dobrá som, už sprostnem na tej materskej a že vraj dovolenka! 😎 .

sranda
1. máj 2008

...a ano to oplotené ihrisko, idú ho inak prerábať nanovo.

sylvie
1. máj 2008

ale pohoda.. 😉
to ihrisko to uz veru potrebuje.. aj tu by mohli nieco spravit s tym modranskym, je to tu dost ponicene, co tam vecer vysedavaju vselijaki tipkovia.. a ani nie je oplotene..sme hovorili s manzelom ze by sme s tym mali nieco robit..

no idem uz asi spat, lebo je milion hodin.. tak pa zatim..

tilly
2. máj 2008

silvinka, hej, stále holá hlava, stále plno kamarátiek, ale teraz je už veľký odnikateľ 😀 😀 😀 a som straaaašne pribrala, takže tých 15 kg mám navyše...

my sme boli včera v galandii, celkom dobre tam je, na aulandiu to nemá, ale je to lepšie ako senec... tak aspoň nejaká zábava bola

zajtra má byť celkom zaujímavý program pre deti v meste na BA majálese, nejdete niekto? my sa tam chystáme, síce neviem kedy, lebo budeme mať nákup v aute 😝

ena
2. máj 2008

tilly: my chceme ist mrk na canakyho a podhradsku a potom mozno na tyrsovo

tilly
2. máj 2008

zajtra to je, že? nepochopila som to zle? lebo v tom programe je to tak divne napísané, my chceme ísť tiež na čanakyho a podhradskú, minule boli skvelí a tie detičky boli také zlatunké (ale to si ty vtedy akurát rodila 😀) , tak som zvedavá

silvinka
2. máj 2008

babyyyyyyyyyyy cakame dalsieho chlapa takze hladame nevestu 🙂))

silvinka
2. máj 2008

kedy je zajtra planovana ta podhradska ? aj my by sme sli veve nech si zadzemuje 🙂))

sylvie
2. máj 2008

jej, silvinka, ani som nevedela ze aj ty si tehu, gratulujem k chlapcekovi.. uz mate vybrate meno?

tilly
2. máj 2008

to vážne, chalan??? 😀 no to bude ďalší chlap, to je hrúza, samí chlapi 😀

silvi, my pôjdeme asi na tú 11.30, to asi najlepšie stíhame, možno sa uvidíme 😉

silvinka
3. máj 2008

sylvi 🙂 dakujeme este nemame meno my sme velmi chceli dievcatko nad chalanom sme ani neuvazovali 😔 ale este je casu dost

tilly no je to na vas zachranit populaciu a mat dievcatko 🙂
tak to sa neuvidime my v tom case spime takze ideme az na tu 15

certica
3. máj 2008

je silivi, tak cakate chlapca? ale ved to je super 😎 , gratulujem. tusim si chcela mat doma babsku prevahu 😀

silvinka
3. máj 2008

certi hej chcela no ved co este mozme skusat 😀 😀 😀 😀 zasa chlapci su pritulnejsi k mamam 🙂 a ked bude take zlatino ako lukasko tak nie je co riesit len saticky nebudem moct vytiahnut zo skrine na to som sa tesila 🙂

silvinka
3. máj 2008

inak baby ja som asi uplne sibnuta ale neskutocne sa bojim porodu ani prveho som sa tak nebala ...

sylvie
3. máj 2008

silvi, a kvoli comu sa bojis? ved uz si 2 zvladla, tak by to malo byt lavou zadnou, nie? 😉

emjee
3. máj 2008

baby niekde som citala, ze vo vyspelych krajinach sa rodi coraz menej chlapcov - tak z toho vyplyva jedine bud ze nie sme vyspela krajina alebo ze zachranujete populaciu chlapcov 😉

silvinka
3. máj 2008

sylvi ved to druhy porod bola nocna mora :( uz nechcem zazit ten strach o maleho a tu bolest :(

sylvie
3. máj 2008

silvi, prepac, nevedela som.. nemysli uz na to.. a tes sa na maleho..

emjee, ja som zase niekde citala, ze niekde sa rodia len dievcata a ze chlapci su rarita, kvoli tomu, ze tam je bieda.. aj predtym som pocula, ze ked su zle casy, tak sa rodi viac dievcat.. tak z toho mi vyplyva, ze sa mame asi dobre.. 😉 to co si ty citala, bolo tam aj napisane preco sa rodi menej chlapcov? nie je to kvoli znecistenemu ziv. prostrediu?

silvinka
3. máj 2008

sylvi pohodka dufam ze to tentokrat dr. nedoserkaju

certica
3. máj 2008

tak ja len pridam statistiku - u nas v aprilovkach bolo konecne skore myslim 29:13 v prospech chlapov. moj muz zahlasil, ze bude vojna 😀

silvinka
3. máj 2008

certi to hadam nie .... kucifaja baby nejedzte tolko bananov nech sa aj baby zacinaju rodit 😀 😀

cat
autor
3. máj 2008

silvinka, no teeda, gratulujem k chlapcekovi 😎
inak aj v septembrovkach 08- neviem presne cisla, ale chalani vysoko vedu! 😵

silvinka
3. máj 2008

kati a vy este neviete ci nechcete vediet ?

emjee
3. máj 2008

sylvie http://www.mimibazar.sk/vtip.php?id=5166 (tu je to v kolonke vtipy, ale je to zjavne okopirovane z inej stranky, kde som to citala aj ja) stravovanie, fajcenie a stres to vraj sposobuje

emjee
3. máj 2008

este nieco zaujimave na precitanie http://www.alfredadler.sk/docs/DanielaCechova_V...