• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vydaté / nevydaté maminky II.

10. júla 2015 
ja som za :wink: tiez sme tam chceli ist tento tyzden, len nam tatino ochorel :unamused:
5. máj 2008 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi a uz ste tam boli ? maju nove atrakcie skoda ze som tehu hned by som vyskusala divoku "horsku drahu" ale neviem co by to urobilo s bruskom a jeho obyvatelom
5. máj 2008 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na tom rybárovi sa aj domčo strašne smial a aj na tom ujovi, čo tam liezol po tom lane, ale u nás najviac zas zabodovala traktorbahn... a boli sme aj na priasiatkach :grinning:
5. máj 2008 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: my sme boli tiez na traktoroch :slight_smile: a veve s tatom na prasiatkach :slight_smile: a tiez boli na balonoch my sme cakali s lukym dole a mala sa vooobec nebala nechapem ved to islo dost rychlo a ona bola v pohode :slight_smile:) urcite pojdeme zasa v blizkej dobe
5. máj 2008 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my chceme ísť koncom mesiaca zas :wink:

na balóny by som domča nedostala, on má teraz obdobie, že stále kričí, že chce ísť pomaly, keď s ním idem v aute a predbieham, tak na mňa hučí, že mám ísť pomalšie... na tej krokobahn, keď išiel dole, tak pišťal :confounded: ...
zato na vláčikoch, kamionoch, traktoroch, prasiatkach a na tom vyhliadkovom sme boli pár krát...

na tú horskú dráhu zobral sused malého, takého augustového, ako je veve a domčo a simi a ten malý,že ideme ešte, no nechápem...

a ešte sme boli aj na kačičkách a v strašidelnom dome, inak aký strašidelný dom, nič tam nebolo len tma :grinning: ale domčo sa doteraz bojí, mu poviem, keď nebudeš poslúchať, pôjdeme do strašidelného domu do rakúska a on je hneď poslušný :grinning: :sweat_smile:
5. máj 2008 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, aj nas ste teraz namotali na ten vylet, tak napiste o tom viacej.. kde, otvaracie hodiny, vstupne...lebo ked citam... " na vláčikoch, kamionoch, traktoroch,..." tak to je nieco pre nasho Filipa :slight_smile:
cez vikendy je tam asi vela ludi, ci da sa? sice, na najblizsi vikend uz mame program, ved v meste MILA PRE MAMU, ale potom na dalsi.. :slight_smile:
5. máj 2008 o 16:41  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eni je to v rakusku pri neusiedlerskom jazere mrk tu http://www.maerchenpark-neusiedlersee.at/sl/start.html
vstupne je sice 15 eur na osobu od 2-99 rokov :slight_smile: ale je to celodenny vyler a dalsie atrakcie su uz vo vnutri parku zadarmo / su spoplatnovane len lodicky na dialkove, a nejake kolotoce ako su v auparku co su na peniaze 20 centov jedna jazda ale inak ostatne /traktory, balony, vlaciky a pod. su zadara/ otvaracie hodiny su kazdy den do 18, inak sa oplati aj v lete ist ked sa uz da kupat lebo su tam aj vodne atrakcie ....ved mrkni tu stranku
5. máj 2008 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to aj pre dospelych? :grinning: by som zobrala manzela vyvencit :grinning:
5. máj 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emjee :slight_smile:))) hej chodia tam aj dospelaci samozrejme nie na vlacik ale na take divokejsie atrakcie :slight_smile:))
5. máj 2008 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len neviem co na to moj zaludok, ja cim som starsia tym menej ma lakaju taketo divociny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. máj 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emjee: :slight_smile: no, tak to aby ste tam potom male deti neogrcali :slight_smile:
silvinka: dik, idem si omrknut stranku..
5. máj 2008 o 22:50  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emjee, skôr je to pre deti, podľa mňa tam pre dospelákov sú tak tri atrakcie, ale stoja za to :grinning: :wink:

treba si pozrieť ten plán parku, je tam aj minizoo, môžu sa tam kŕmiť zvieratká (
6. máj 2008 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. máj 2008 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule tak zda sa ze konecne funguje ta stranka na hlasovanie tak ak mozem byt otravna kedze ide o vela :slight_smile: mozem vas poprosit o hlasovanie http://ta.canon-europe.com//?pg=gallery&cc=sk&lc=sk&photo_id=foto4816e91a02242

dakujemm
6. máj 2008 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj manzel kolotoce zvlada :slight_smile: ja budem strazit niekomu malicke detusiky
6. máj 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emjeee tak to ta bereme so sebou my :slight_smile:)))
6. máj 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. máj 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Silvi, zas to nefunguje :unamused:
6. máj 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue vidim fnug ma z nich porazi :angry: :angry: :angry: to mali riesit ked este nebolo hlasovanie spustene takto prichadzame o hlasy lebo ludi to nebude bavit vecne sa vracat na stranku ktora nefunguje :( :angry: :angry: :angry:

tak ja sa pripomeniem naposledy este raz snad ked to uz naozaj bude funkcne
6. máj 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvi a tam stačí dať len hlasujte, potom sa tam ukáže zelený háčik a to je akože zahlasované? ako často môžem hlasovať?
7. máj 2008 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska ano zeleny hacik znamena ze je zahlasovane a na jednu fotku mozes hlasovat iba jeden krat
7. máj 2008 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, škoda, by som poslala aj viac hlasov
7. máj 2008 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: mozes pod inym menom :slight_smile:))
7. máj 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paci sa ti ta fotecka ? :slight_smile:
7. máj 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale asi aj z inej adresy, nie?

krásna, to kto tam je? :wink:
7. máj 2008 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej z inej email adresy .... to je kamos s frajerkou
7. máj 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo, tak skúsim :wink:
7. máj 2008 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly si zlatino a vsetky co ste mali trpezlivost a skusili ste poslat hlas :slight_smile:))
7. máj 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do kedy sa hlasuje?
7. máj 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do 19.5
7. máj 2008 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok