Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

ena
10. máj 2008

Tak Patko a Simonka su rovnako veli, tazki a este aj topanky rovanke cislo🙂 my skusime zajtra odmerat Filipa, ale topanky 25 a teraz sme kupili sandalky 26 🙂

snilko7
10. máj 2008

ena no veru a je medzi nimi rozdiel takmer dva roky 😅

geegee
11. máj 2008

nase miery: 97cm, 15kg, topky c. 26 🙂

certica
11. máj 2008

ena, ti tvoji chlapi su strasne zlati, aj fotky mate super 😉

tilly
12. máj 2008

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... sue, toto mu snáď neurobíš... 😀

inak krásne fotečky 😉

naše miery 104 cm, 16,2kg, topánky 27

mercy
12. máj 2008

Ahojte, kočky, ja keď sa tak dívam, kto všetko čaká a má druhé a aj tretie(však, Silvinka?)bábätko, tak ma to zase chytá🙂Ale od budúceho marca-apríla ideme na to🙂Tak si užijem leto, prečkám zimu a...Kto sa dá na tehuľkovanie so mnou? barunka, čo povieš? tak pekne nám to spolu minule išlo? 😀 😝

mercy
12. máj 2008

Geegee, Riško má 98cm, 13,5 kg a topánky 23🙂Sme maličkí🙂

barunka
12. máj 2008

mercy nehrozí 😀 😀 😀 mne stačí jedno s ktorým trieska "puberta" 😀 😀 a momentálne odvykáme od plienok a Simi sa na tom veľmi dobre zabáva...

tilly
12. máj 2008

mercy, vôbec nie je maličký, veď nemá ani dva roky, domčo je od neho skoro o rok starší a má len o šesť cm viac 😉

verulka
12. máj 2008

kocky, uz som ing 😀 😀 😀

certica
12. máj 2008

verul supeeeer! 😀 , som ta chcela otravovat poobede sms, ale potom ze necham ta na pokoji 😀 . a vitaj v klube 😎

emjee
12. máj 2008

verulka super, gratulujem 🙂

sue
12. máj 2008

Tilly 😀

sylvie
12. máj 2008

ahojte, opat som tu neajaku dobu nebola, lebo sme boli v Tatrach.. celkom fajn bolo, len som si az tak neoddychla, kedze sme boli aj s Ejkom.. ale zase keby sme isli bez neho, tak by mi bolo asi smutno.. vsetci kukali aky je strasne zivy.. ked sme sa chceli "v klude" najest, tak sme si museli dat priniest jedlo do detskeho kutika.. 😉

verulka, gratulujem k statniciam.. teda klobuk dole pri tolkych detoch a 2-mesacnom babatku.. ja som bola rada ze som to zvladla a to som bola este slobodna, bezdetna.. 😉

cat, takze cakate dievcatko? dobre som to pochopila?

inac ani Ericko tiez nie je moc velky.. teraz v Tatrach bol jeden chlapcek o 2 tyzdne mladsi a skoro o hlavu vacsi.. 😉

ena
13. máj 2008

verul super 🙂

sylvie: verulkine babo nema este ani 3 tyzdne, kym bude mat babo 2 mesiace, ktovie, co ta uz dovtedy postiha 🙂

aktak
13. máj 2008

verul gratulujem 😉 aj ja chceeeeem 😉

verulka
13. máj 2008

dakujem kocky 😵 eni 😀

eta
13. máj 2008

cat blahozelame k dievcatku 🙂
verul gratulujeme 😉

cat
autor
13. máj 2008

vdaka eta 😉 pozeram ze ty uz to mas za par.. 😎 vybrate meno pre mimi neprezradis?
verulka zlatko, aka si krasna na tych fotkach co si pridala 🙂

sylvie
13. máj 2008

ena, verulka, sorry preklep.. chcela som napisat 2 tyzdne.. obcas nieco ine myslim a nieco ine napisem, potom vyzeram ako idiot.. 😖 😉

verulka
14. máj 2008

sylvi, v pohodke 😉 nevyzeras ako idiot 😉
eta, no fakt uz si na rade 😀 cat, dakujem 😵

aktak
14. máj 2008

cat to ste dobri ze uz mate meno, my sme vobec neni rozhodnuti, to uz ste mali pripravene vopred?

cat
autor
14. máj 2008

aktak, my sme chceli Simonku uz ked som cakala Toma a nevedeli sme ze bude napokon chlapcek..takze sme si to meno odlozili na druhe kolo 😀
Inak moje najoblubenejsie meno je Linda,len nemozem dat dcere meno po macke kt. som mala 10 rokov 😅
A vy co, neviete sa s muzikom dohodnut alebo mate tolko vybratych mien ze je tazko rozhodnut to finalne?

mercy
14. máj 2008

Cat, my už máme vybraté mená dávno a to nie som ešte ani tehotná. 😔 Pre chlapčeka máme Ondrejko a pre dievčatko nemáme🙂Takže musíme mať chlapca.Ale pracovná verzia je Kristínka.

cat
autor
14. máj 2008

Mercy to su pekne mena.. a Kristinku chcela tusim aj silvinka 🙂

certica
14. máj 2008

s lindou sme kedysi aj my koketovali, ma meniny na nase vyrocko svadby 😀 , no ale bola by nakoniec vanda - to je zas na vikiho narodky zhodou nahod

sylvie
14. máj 2008

verulka, dik.. 😉

ked tu tak citam, tie vase miery, teda vasich deticiek, tak Ericko je najmensi.. meria len 87 cm a vazi 13,5, topanky ma 24.. ale dnes sme boli v poradni a dr. povedala, ze je to v norme..
dokonca Ejko ma kamosa, kt. je o 2,5 mes. starsi a je rovnako velky, dokonca mozno o malinko mensi.. ale zase rozprava uz ako dospelak a sam sa vycika..

heh, mena mame aj my uz vybrate.. ja by som tiez chcela Lindu, ale mojmu muzovi sa moc nepaci.. to iste s menom Simona.. zhodli sme sa na Ema, to by sa aj pekne hodilo k nasmu priezvisku..
no ale posledne slovo budem mat ja, kedze mame dohodu, ze pre 2.dieta vyberam meno ja.. 😎

ozaj cat, 21.6. mame recital, ak by si sa chcela prist pozriet.. 😉

barunka
14. máj 2008

kočky všetky idete mať druhé dieťatko?? fííííííííííííha... Tak to tu nakoniec zostanem sama jednodetná 🙂
No a ešte sa pochválim, to naše decko asi dostalo trocha rozumu, už máme plienky len na noc 😀 😀

sylvie
14. máj 2008

barunka, k tym plienkam alebo skor bezplienkam gratulujem.. nam sa k tomu este nepodarilo dopracovat.. 😉
a ty vobec neplanujes druhe dieta? my sice planujeme, ale davame si zatial na cas.. 😉

eta
14. máj 2008

cat,no ja by som aj prezradila,keby som sama vedela,totizto tiez cakam kedy mi manzelicek oznami ake si vybral 🙂 ¨
sylvie, my sme na tom s mierami skoro podobne ako vy 90cm, 13kg, topanky 25

co sa bezplienkovania tyka nehrozi 😠 a to sme boli uz min.tyzden cez den len na slipoch, ale bolo mu fuk, ci ich ocikal alebo nie,tak som to vzdala