Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

megg
13. aug 2007

ahojte mamusky ...no vidim, ze sa vzdy najde dovod na nejaku tu oslavu 😀
My uz oslavujeme od vcera 😀 😀 a cez vikend znova 😀 a dalsi tiez 😀 ach jo...to je proste letoo 😉

mrenka, tak to je ine "vozítko" ...take ako ufo, ale peknéééé. 🙂 a co hladas?? nebodaj, potrebujete??? 😀 xixixixi

sranda
13. aug 2007

mreni, fotky su velmi rozkosne. Minule ked som megg "vymakla" v Poluse bol Oli este taky babätkovský, a teraz je to už hotové deco. Čo to Lili maskrtila? Vyzera to na lekvar..... 🙂

mrenka
13. aug 2007

megg no v ziadnom pripade 😀 😀 😀

sranda
13. aug 2007

megg, jeminečku, každý tu niečo oslavuje 🙂 . A vy?

mrenka
13. aug 2007

no bol to kolacik slivkovo - malinovo - cucriedkovy 😀

megg
13. aug 2007

mamus a bol vyyybornyyy 🙂

Sranda, no veru, mame tu uz skoro-dospelaka 😀

mrenka
13. aug 2007

mamci 😵 😵 😵

sranda
13. aug 2007

fíha, ten by som si aj ja dala. Aj ja by som mohla hecnúť a niečo napiecť po dlhšom čase.

mrenka
13. aug 2007

na zasmiatie
 Návod:
Ako nakupovať u Vietnamcov

 Koľko stojí tá bunda ?
 petópadetat
 Ale tu je nejaký flak ?
 titópadetat
 A dáte mi paragon ?
 dvetópadetat
 A máte vôbec povolenie k
pobytu ?
 dalcek !!!

tilly
13. aug 2007

menorca tam je, ale zatial len málo, lebo ostatné fotos mám v práci z tatkovho foťáku, ale mám teraz tolko robotky, že keď som už tam, tak makám a potom letím za krpcom a domov, tak neviem, kedy sa mi podarí zmenšiť a pridať ich sem

megg. to je super kočík

sylvie
13. aug 2007

sandri, dik.. no myslela som, ze vies kolko mam rokov.. 😉
ozaj boli ste v nedelu na ranci?

megg, super kocik, ale nastastie nepotrebujem.. 😉

barunka
13. aug 2007

ahojte.
dodatočne všetkým so Simi gratulujeme.
Sylvie, tiež súhlasím, že vôbec nevyzeráš na svoj vek, ja som ukazovala foto aj manželovi a ten mi povedal, že som sa určite musela pomýliť 😀 😀

lovacka
13. aug 2007

ahojte maminky
mam na vas prosbu.ide o to ci nemate niektora kontakt na zuzku(sue).neozvala sa ni uz par dni a ja mam o nu strach 😖 nemam na nu mobil tak ak niektora nieco o nej viete prosim napiste mi do ip alebo aspon kontakt na nu ak mate.
dakujem vam krasne a dufam ze len niekam odbehla na dovcu aj ked viem ze to nemala v plane 😒

tilly
14. aug 2007

tiež som si všimla, že tu nie je...

pridala som nové foto do albumu

cat
autor
14. aug 2007

ahojte mamušky, idem sa rozčulovať. Keď zapnem MK a vidím tie nové "prudko inteligentné" témy ako dnes že Ako si nájsť bohatého ženích a pod.. chce sa mi grcať a je fakt že táto stránka brutálne upadá kvoli takýmto luďom. Zaujímavé že vždy sa nájdu aj evidentne sa nudiace osoby kt. na to reagujú!
Ja byť adminom, celú sekciu Volná téma zruším, aspoň by sa pubertiačky chodili ventilovať na iné stránky a tehulky a mamy by neboli znechutené /už názvami tém/😠

ena
14. aug 2007

Ahojte, ja som 3 tyzdne abstinovala od netu, sme na vychode u nasich. Dnes sestre zapojili internet, tak som musela dobehnut zmeskane 🙂
Dodatocne gratulujem vsetkym narodeninovym aj meninovym oslavencom 🙂

Sweetienka, uz ste spat v BA?

megg
15. aug 2007

Ena, no rozmyslala som, kam si sa podela 🙂 A ako sa inak mavas mamina? Nevolnosti a take su uz fuc?

Kocky, chodievate na take tie detske pieskoviska? My sme si oblubili jedno nedaleko nasho baraku, ale Oli je taky "sukromnik" vsetkym vsetko chce vziat a nechce pochopit, ze nie vsetky hracky su jeho... 😅 Tak neviem ci mu mam nosit v nejakom batohu vsetky hracky, alebo co...aj tak tie svoje nebude chciet 🙄

tilly
15. aug 2007

cat, kde je to? už to asi zmazali, škooooda, by som sa pobavila 😀

tilly
15. aug 2007

dík, idem si počítať

cat
autor
15. aug 2007

tilly, máš zážitok? to je sila že tu niekto šmíruje albumy aby videl kto je ako bohatý,čo? 😠 😠 takého niečoho je schopný len závistlivý úbožiak ako sa hovorí -s holou riťou.
Mal/mala si dotyčná radšej podať Lotto 😀

tilly
15. aug 2007

mám zážitok, mňa to baví, takéto slepičky 😀 , alebo chlapi, ktorí si robia srandu...

a tuším idem pomazať niektoré fotos z albumu, aby si niekto nemyslel nezmysly 😀 😀 😀

he he dnes som bola na pošte, normálne som mala nutkanie podať si to lotto 😀

jaj, ale inak, čo ma v tej téme fakt vzalo, niekto tam písal, že bohatí chlapi podvádzajú... hmmm akokeby chudobní nie 😎

cat
autor
15. aug 2007

tilly dobrý postreh. Ja inak Lotto podané mám, dokonca som pred týždňom vyhrala 4.cenu, 900,- Sk 😀 normálne neviem čo s takou ohromnou sumou 😀

ena
15. aug 2007

Megg 🙂 nevolnosti a take nas uz druhykrat obisli, takze tehu zatial celkom v pohode 🙂

certica
15. aug 2007

ena, a male sa vam neukazalo?

cat
autor
15. aug 2007

bože eni ako to letí veď už máš polku tehu za sebou 😲
baby budete sa smiať čo to moje decko vyviedlo, oco má narodky tak si nalial víno a v nestráženej chvíli sa Tomi priblížil k stolu a schmatol pohár a napil sa, hneď som po ňom skočila ale neskoro. takže teraz v povznesenej nálade vyspevuje v postielke a spať ani za boha 😖 dúfam že mu nebude zle, že sa z toho maximálne po..rie 😝

snilko7
15. aug 2007

cat neboj Paťko spravil na Vianoce to isté a práveže mal potom tuhý spánok 😀 😀 ale predtým si tiež spieval a bujačil 😅

cat
autor
15. aug 2007

snilko 😀 to je hrozné ako sú decká rýchle, že? mňa skoro vystrelo 😲

snilko7
15. aug 2007

no ani ja som nebola nadšená, som ho chcela donútiť aby to vyplul, lebo ešte mal v ústach a on to rýchlo zhltol a ešte skonštatoval, že dobré to bolo maminka - ktovie čo by robil keby to bolo nejaké kyslé víno...sladký vermut to mu asi zachutnalo 😀 ale odvtedy dávame bacha na poháriky

cat
autor
15. aug 2007

no budeme aj my,po tomto zážitku. toto bolo silné domáce víno od susedy,bohvie čo tam dala. 😝
A ako sa inak cítiš, už sa ti to kráti.. 😎