• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vydaté / nevydaté maminky II.

10. júla 2015 
verul vdaka :wink: mozno budeme meninky oslavovat naraz obidvom, uvidime :slight_smile:
cat Adamko videl pred par dnami malicke mesacne dievcatko, spinkala a on pri nej pol hodinku stal a pozerat sa, odvtedy ked si spomenie mi hovori ze babo hajiiii (spinka) a ukazuje na moje brusko ze babo tak hadam aspon aku taku predstavu ma ze o com vsetci okolo neho tocia :slight_smile:
21. júl 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
eni, no to sa "tesim", ak bude Simi rovnaky zrut ako Tom, spanombohom :cry:
21. júl 2008 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat ako modelka s nadváhou :grinning: :grinning: :grinning:

domčo zas stále básni o bábätku, hlavne keď vidí naukladané veci v jednej z izieb, tak hovorí, že zajtra nám prinesú bábätko... :grinning:
21. júl 2008 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja sa zas tesim ze Tomi je este maly a nechape ked sa ho ludia pytaju ci chce sestricku al. braceka,lebo bratrancov maly ked sa ho pytali tak zatasil ze jedine braceka, ak bocian donese sestru, chyti ho pod krk a povie ze : naspäť a vymeniť!! :grinning: :grinning:
21. júl 2008 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babiny, tak už sme sa začali snažiť aj my a ništ:slight_smile:Rozmýšľam ako dlho to porvá.Rišino sa stále vypytuje, kde je bábo a klopká mi na brucho :sunglasses: Neviem, kde na to prišiel, videl už zopár tehotných báb, asi preto. Vám to asi cca koľko trvalo?
21. júl 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mercy, nam sa zadarilo na 1. pokus...teda to nebol pokus, ale lenivost ist pre Pharmatex

mne sa paci ako Matko preziva toto tehotenstvo - obcas s brachom skecne, dava pozor aby nekopol do bruska, ked niekde idem, tak kricim, ze pomaly musim, tak ma vezme za ruku :slight_smile: , zmontoval postielku s tatom, dnes sme si pozerali tricka pre maleho, plienky ...myslim si, ze si uvedomuje co sa udeje, aj ked ked uz tu naozaj bude to babo, moze byt realita ina a mna urve :grinning:
21. júl 2008 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme boli nakupovat, som odbehla a ked som sa vratila Adamko sa potesil a zakrical BAAAAABO namiesto mamiiiii :grinning: on ked si neco zacne tak mu chvilu trva kym ho to prejde, a to mu o babetku uz ani nehovorim radsej :dizzy_face:

cat v septembri bude asi tiez dost rodiciek, ja som zevdava ci sa vobec na oddelenie zmestim :sweat_smile: kde budes rodit?
21. júl 2008 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat, no v ncoi sa to este celkom da...zaspi okolo 8-9tej a spi do polnoci- to je v postielke, potom ide ku mne a kojime kazde 2-3hodky, ale to len pospiacky, ani neviem ako dlho je prisaty ani nic- negrgame, neprebalujeme...vstava okolo pol6..dnes ma mal rad, tak sme 1x vstali o 8,50, ale zase zaspal az po 2poobede 1x
cez den tomu moc neda, bezne si hodi par minut na prsniku a okrem toho 1 velky spanok okolo obeda. Uz aj vo vaku prestal spat cele hodiny ako to bolo- schrupne si 20min a potom je hore...
ale ja som nikdy nemala zrovna spave deti :wink:
mercy, my sme sa nepokusali :sweat_smile:
21. júl 2008 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mercy ani my sme sa nepokusali, skor sme pokusali osud :grinning:
21. júl 2008 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mercy, už to je vyše roka, ale zas už pol roka sa nesnažíme :wink:
21. júl 2008 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mercy, 3 mesiace
aktak, asi na Kramare a ty? zazmluvnujes niekoho?
22. júl 2008 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do ruzinova, tomu istemu co aj Adamka rodil, chodim k nemu uz aj ako ku gyenkologovi, a inam ako do ruzinova sme ani neuvazovali lebo z porodnej saly nam je vidno do bytu a naopak :grinning:
22. júl 2008 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to mas velmi dobre, ja mam tu smolu ze moj gyndos je od Kocha a uz porody nerobi ani keby mal kde..cize ma bude rezat niekto uplne cudzi,najskor primarka z Kramarov ak sa zadari. Najprv si musim pozhanat posudky od ocnych lekarov na tu sekciu a potom si ju zazmluvnim. a uz si musim pohnut,lebo ozaj sa to krati.
Neviem preco ale nejak to mam tentoraz na haku, akoze seba, ved nejako uz bude..neviem ci to tak beru vsetky druhorodicky..? :zipper_mouth: :sweat_smile:
22. júl 2008 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat aj ja to beriem cele inak, a hlavne sa tesim nech uz je to tu a rychlo sme fit :slight_smile: ty chces ist cisarskym alebo musis? drzim palce aby sa vam to lahko vybavilo :wink:
22. júl 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat, druhorodicky to beru fakt inak :wink: je to podla mna vacsia pohoda a j potom ta starostlivost o babo a tak :wink:
22. júl 2008 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som aj ja uz od vela bab pocula, ze to druhe babo je uz pohoda.. hlavne ta starostlivost o babo.. tak sa aj celkom tesim na druhe, aj ked neviem kedy to bude.. :wink:
23. júl 2008 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sylvi, jo a to ani nehovorim o starostlivosti o tretie..stvrte... :grinning: fakt je to starsny klidek- aj ked je "zle"babo, hlavne mas istotu, ze svetko co chvilka pominiea a pride nieco dalsie :wink:
23. júl 2008 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, mozem potvrdit, ze druhe babo aspon u mna je o inom. jednak pri vikim som nemala k dispozicii net a hlavne som si na rolu matky musela zvykat, nevedela som sa s tym uplne stotoznit, ze to je proste nastalo :grinning: . teraz nie som v takom napati alebo ako to nazvat a pritom viki bol ukazkove babo s rezimom, co pri martinovi mozem snivat (ten rezim myslim), ale mne to v podstate vobec nevadi :grinning:
23. júl 2008 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, a martin sa zadaril hned, s vikim to bol trosku maraton :grinning:
23. júl 2008 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa pridavam, ze druhe babo je pohodicka :slight_smile:
...a tiez nechapete, ze ako malo roboty bolo vlastne pri tom jednom prvom babu :slight_smile:
23. júl 2008 o 11:37  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ena, asi tak. mne ked mama vezme vikiho, mam pocit, ze som bezdetna :grinning:
23. júl 2008 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa radsej pripravujem ze to moze byt tazke a snad budem mio prekvapena :dizzy_face:

krasne pocasie vonku :sunglasses:
23. júl 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ono je to ovela jednoduchsie s tym druhym, ale nie s obidvoma (naraz) :grinning:
23. júl 2008 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi ved to :sweat_smile: :slight_smile:
23. júl 2008 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veď to, neviem, ako by som zvládala trojročné dieťa a bábätko.Ale keď budeme mať druhé, Rišado grando už bude dúfam chodiť do škôlky-ide teraz od jesene. Len MS mi nejako nechodí,test bol síce negatívny,ale dnes mi je nejak blivno :astonished: .Mám nalomený členok a zjedla som už tri ibáče za posledné tri dni.Našťastei mi to trklo a nedala som sa zrentgenovať
23. júl 2008 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mercy a nerobila si si test prilis skoro? Mne vysiel prvy negativne a o par dni...
aktak, chcem aj musim mat cisarsky,ja mam poskodenu sietnicu lav. oka. Dnes som bola v poradni, nabuduce uz musim priniest indikaciu aj predoperacne vysetrenia mat porobene,to mi spravi tatko u seba v nemocnici..
Jaj a Simca ma 1800g :sunglasses: Ozaj, das odobrat pupocnikovu krv?
23. júl 2008 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja dnes uvidim malu konecne na utz, som zvedava ako narastla :dizzy_face: nad pup.krvou rozmyslame, uz mame tie papiere a dnes sa spytam mojho dr co si o tom mysli, vy ste na tom ako?
23. júl 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
este tie papiere nemam ale budem ich kontaktovat, aj Tomasovi sme dali odobrat, tak iste dame aj Simonke..
oki, tak potom napis ked sa vratis z uzv, ze co a ako :wink:
23. júl 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mercy, prave som citala tvoj clanok o prof. Simanovi v Zivote a zas mi je do revu, ja som ho strasne obdivovala. U nas bol aj na vianocnych vecierkoch aj Humanitnom cine roka vzdy..
A co potom ti rodicia co im priamo zachranil deti,ti ozaj placu, vidim to vsade po diskusnych forach o nom..
23. júl 2008 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak hmotnost neviem, asi az buduci tyzden, ale krcok uz nemam ziaden, drzim len silou vole :slight_smile: hlavicka narvata v porodnych cestach, tak som zvedava kolko v takomto rozpolozeni vydrzime lebo uz ledva chodim :grinning:

cat asi si tu pupocnikovu dame, nez aby sme si potom vycitali keby ju bolo treba, neviem
23. júl 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok