• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vydaté / nevydaté maminky II.

10. júla 2015 
autor
geegee,to chce kluud :grinning: ja mladeho ked je ako ancikrist a hulaka,jednoducho vyrazim za dvere a vratit sa moze az ked bude dobry. Minule sa 7 krat vratil a pytam sa, uz mienis byt dobry? a on ze NE. Tak hovorim, padaj a zavri za sebou dvere. Na osmy krat dosiel ze tak teda uz chce byt dobry :grinning: a dokonca povedal prepac.
Ale kedy tieto excesy skoncia.. :frowning2:
26. sep 2008 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certica, ved to, aj u nas sa spi od 2 pm.
27. sep 2008 o 11:22  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak s tým spánkom v škôlke vás trošku poteším...Paťko mi doma cez obed ani za nič na svete nechcel spinkať a v škôlke je vraj prvý v postielke, prvý zaspinká a posledný vstáva :grinning: :sweat_smile:
27. sep 2008 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak mne také naštastie Simi robí tak za mesiac. Ale ona ma hnevá iným :angry: :angry: :angry: :angry:
27. sep 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam viki teraz napr. robi to, ze ked sa mu vyhrazam, resp. ho vopred upozornim, ze ak spravi/nespravi to a to, vezmem mu nieco..., on za mnou este pride, da mi to do ruky, ze: "dobre mami, zober to, nech sa ti paci.." a este to aj do extremu dozenie a povie, nech si vezmem aj to a to, pripadne vsetko a urazi sa...
27. sep 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co by ja som za to dala keb ma nutili si pobede 2 hodky pospat :grinning:
u nas sa prave spi vo velkom, malicka pri mne v obyvacke a ti dvaja v spalni, ja nezaspim aj ked by som mohla lebo viem ze b sa v tom momente nekto zobudil alebo by zazvonil telefon :angry: :slight_smile:
moj Adamko je este maly na take vystupy ale uz sa fakt tesim na to :rolling_eyes: zatial len ked neco chce tak to neprestane opakovat kym mu to dam a ked nie tak placeee :grinning:
27. sep 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barunka len som ti chcela dat vediet ze to koleso predavaju pre deti take iste ako pre skreckov v mothercare vcera som to na vlastne oci videla.takze mas sancu to zohnat pri simi pod stromcek :grinning: :grinning: :grinning:
27. sep 2008 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lovacka super :grinning: KeĎže som Simonkina krstná mamina, tak si mi teraz dala tip na darček :grinning: :grinning:
27. sep 2008 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lovacka, to vážne? ja som tam včera bola, ale ja som robila hliadku pre dieťa a chlap pozeral, tak som si nevšimla, škoda, najbližšie pôjdem omrknúť :grinning: :grinning:
ale teraz pozerám, že ty máš písané zahraničie, takže kam sa mám vybrať na výlet???
27. sep 2008 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barunka oxford :grinning:
27. sep 2008 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ejha, no trošku od ruky, ale ktovie, možno raz prídem na návštevu :grinning: :grinning:
27. sep 2008 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak, co taka sranda stoji a ake je to velke? :grinning: neviem si to predstavit
27. sep 2008 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to normalne gumene ako bazeny ale je to farebne a je to presne take koliesko ako na skrecka skusim neskor pozriet na nete a dam fotku a stalo to tusim okolo 30 libier
27. sep 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi, aj ty zvažuješ? ale zasa to ber tak, že to je aj návratnosť investície, ušetríš na energiách, deti vyrobia elektrinu :grinning: :grinning:
27. sep 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej barun uz len ich napojit na generator :grinning:
27. sep 2008 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čím viac detí, tým efektívnejšie šetrenie. Pri veľkom počte môžeš aj podnikať. Zásobíš celú bytovku :grinning: :grinning:
27. sep 2008 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barunka, ja uvazujem, ze by som tam sama vliezla, ked budem mat nervy z deciek v tahu, aby som si to vybila tam a nie na nich :grinning:
27. sep 2008 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo ked mam dostat kramy, to som tiez besna :grinning:
27. sep 2008 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi tak to si daj radšej čokinu, efekt rovnaký, len sa nenamakáš :grinning: :grinning:
27. sep 2008 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ani neschudnem :grinning:
27. sep 2008 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi a načo? čo je dôležitejšie, figúra alebo spokojná matka s čokinou v bruchu??? :grinning: :grinning: :grinning:
inak, teraz sa do mňa nepustite, ale ja som za obdobie, čo som fičala na horalkách a čokine, schudla tri kilá :grinning: :grinning:
27. sep 2008 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barun v pohode, co myslis, z coho je martin taka velryba :grinning: ja tiez ficim len na sladkom... a chudnem, aj ked pomaly, ale iste :grinning: . ja keby som si dala este dalsiu cokinu navyse, riskujem otravu cukrom
27. sep 2008 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pred chvilou som dojedla milku tender. a mozem ist deti kupat :grinning:
27. sep 2008 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja mám pred sebou prázdnu figaro višňa ... pôvodne bola manželova, tak musím niekam schovať obal :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. sep 2008 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no rychlo s tym do kontajnera :grinning: . my sme minule mali 2x tofifee (co mali ist povodne ucitelkam v ms :grinning: ), no a ja som postupne (pomerne rychlo) vyjedala, zostali 3 bomboniky uz len z toho druheho balenia a muz, ze: "ty si uz zozrala skoro celu bombosu?" a ja ze: "nooo :sweat_smile:" . on, ze:"nevadi, rozbalim si druhu.." :grinning: a potom mi 3 dni vykrikoval a hikal, ze som zjedla 32 bombonov :rolling_eyes: :grinning:
27. sep 2008 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi, a najlepšie do cudzieho. Nech na to ani náhodou nepríde... Aj mne inak zvykne vyhadzovať na oči, že som mu zjedla aj čokoládu, čo on dostal :slight_smile: ale čo narobí, vedel do čoho ide, keď si ma bral :grinning: :grinning: a keď nevedel, tak má smolu :grinning:
27. sep 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi, tak to sa s tebou nebavim :angry: ja nechudnem ani pomaly a uz vobec nie iste :rolling_eyes: no nic...
cat a ostatne, pamatate ako som va a ja enskor aj dalsie vraveli, ze jedno ditko je pohoda :grinning:
babulky, so sadom JK na mna myslite :grinning:
27. sep 2008 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, aj ja prave vyzieram bonbony, moj muz je na svadbe nasim kamaratom z partie, ja sama doma v teplakoch so spiacou Simcou sa tu protestne prejedam :grinning: sak aj tak som uz zhodila vsetkych 11 tehu kil, teda vsetky ostali este v porodnici. A moj muz si dakde veselo tancuje aj bezo mna, andela jeho :angry: tusim si ulejem este cervene, na depku :cry: Ja by som bez neho nesla, ale on.. veseloo,vrrrrr. tak som sa aspon postazovala :grinning:
Verulka, urcite ti dame vediet za ten sad :wink:
27. sep 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat, moj sa chysta o mesiac na svadbu a ja budem tiez trcat doma... ja by som bez neho nesla, ale co uz :frowning2:
27. sep 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mixka, to by nam mali nejako vynahradit, musime na nich daco vymysliet :grinning:
27. sep 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok