Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

cat
autor
26. sep 2008

geegee,to chce kluud 😀 ja mladeho ked je ako ancikrist a hulaka,jednoducho vyrazim za dvere a vratit sa moze az ked bude dobry. Minule sa 7 krat vratil a pytam sa, uz mienis byt dobry? a on ze NE. Tak hovorim, padaj a zavri za sebou dvere. Na osmy krat dosiel ze tak teda uz chce byt dobry 😀 a dokonca povedal prepac.
Ale kedy tieto excesy skoncia.. ☹

ena
27. sep 2008

certica, ved to, aj u nas sa spi od 2 pm.

snilko7
27. sep 2008

baby tak s tým spánkom v škôlke vás trošku poteším...Paťko mi doma cez obed ani za nič na svete nechcel spinkať a v škôlke je vraj prvý v postielke, prvý zaspinká a posledný vstáva 😀 😅

barunka
27. sep 2008

no tak mne také naštastie Simi robí tak za mesiac. Ale ona ma hnevá iným 😠 😠 😠 😠

certica
27. sep 2008

nam viki teraz napr. robi to, ze ked sa mu vyhrazam, resp. ho vopred upozornim, ze ak spravi/nespravi to a to, vezmem mu nieco..., on za mnou este pride, da mi to do ruky, ze: "dobre mami, zober to, nech sa ti paci.." a este to aj do extremu dozenie a povie, nech si vezmem aj to a to, pripadne vsetko a urazi sa...

aktak
27. sep 2008

co by ja som za to dala keb ma nutili si pobede 2 hodky pospat 😀
u nas sa prave spi vo velkom, malicka pri mne v obyvacke a ti dvaja v spalni, ja nezaspim aj ked by som mohla lebo viem ze b sa v tom momente nekto zobudil alebo by zazvonil telefon 😠 🙂
moj Adamko je este maly na take vystupy ale uz sa fakt tesim na to 🙄 zatial len ked neco chce tak to neprestane opakovat kym mu to dam a ked nie tak placeee 😀

lovacka
27. sep 2008

barunka len som ti chcela dat vediet ze to koleso predavaju pre deti take iste ako pre skreckov v mothercare vcera som to na vlastne oci videla.takze mas sancu to zohnat pri simi pod stromcek 😀 😀 😀

snilko7
27. sep 2008

lovacka super 😀 KeĎže som Simonkina krstná mamina, tak si mi teraz dala tip na darček 😀 😀

barunka
27. sep 2008

lovacka, to vážne? ja som tam včera bola, ale ja som robila hliadku pre dieťa a chlap pozeral, tak som si nevšimla, škoda, najbližšie pôjdem omrknúť 😀 😀
ale teraz pozerám, že ty máš písané zahraničie, takže kam sa mám vybrať na výlet???

lovacka
27. sep 2008

barunka oxford 😀

barunka
27. sep 2008

ejha, no trošku od ruky, ale ktovie, možno raz prídem na návštevu 😀 😀

certica
27. sep 2008

a inak, co taka sranda stoji a ake je to velke? 😀 neviem si to predstavit

lovacka
27. sep 2008

je to normalne gumene ako bazeny ale je to farebne a je to presne take koliesko ako na skrecka skusim neskor pozriet na nete a dam fotku a stalo to tusim okolo 30 libier

barunka
27. sep 2008

certi, aj ty zvažuješ? ale zasa to ber tak, že to je aj návratnosť investície, ušetríš na energiách, deti vyrobia elektrinu 😀 😀

lovacka
27. sep 2008

hej barun uz len ich napojit na generator 😀

barunka
27. sep 2008

a čím viac detí, tým efektívnejšie šetrenie. Pri veľkom počte môžeš aj podnikať. Zásobíš celú bytovku 😀 😀

certica
27. sep 2008

barunka, ja uvazujem, ze by som tam sama vliezla, ked budem mat nervy z deciek v tahu, aby som si to vybila tam a nie na nich 😀

certica
27. sep 2008

alebo ked mam dostat kramy, to som tiez besna 😀

barunka
27. sep 2008

certi tak to si daj radšej čokinu, efekt rovnaký, len sa nenamakáš 😀 😀

certica
27. sep 2008

ale ani neschudnem 😀

barunka
27. sep 2008

certi a načo? čo je dôležitejšie, figúra alebo spokojná matka s čokinou v bruchu??? 😀 😀 😀
inak, teraz sa do mňa nepustite, ale ja som za obdobie, čo som fičala na horalkách a čokine, schudla tri kilá 😀 😀

certica
27. sep 2008

barun v pohode, co myslis, z coho je martin taka velryba 😀 ja tiez ficim len na sladkom... a chudnem, aj ked pomaly, ale iste 😀 . ja keby som si dala este dalsiu cokinu navyse, riskujem otravu cukrom

certica
27. sep 2008

pred chvilou som dojedla milku tender. a mozem ist deti kupat 😀

barunka
27. sep 2008

a ja mám pred sebou prázdnu figaro višňa ... pôvodne bola manželova, tak musím niekam schovať obal 😅 😅 😅

certica
27. sep 2008

no rychlo s tym do kontajnera 😀 . my sme minule mali 2x tofifee (co mali ist povodne ucitelkam v ms 😀 ), no a ja som postupne (pomerne rychlo) vyjedala, zostali 3 bomboniky uz len z toho druheho balenia a muz, ze: "ty si uz zozrala skoro celu bombosu?" a ja ze: "nooo 😅" . on, ze:"nevadi, rozbalim si druhu.." 😀 a potom mi 3 dni vykrikoval a hikal, ze som zjedla 32 bombonov 🙄 😀

barunka
27. sep 2008

certi, a najlepšie do cudzieho. Nech na to ani náhodou nepríde... Aj mne inak zvykne vyhadzovať na oči, že som mu zjedla aj čokoládu, čo on dostal 🙂 ale čo narobí, vedel do čoho ide, keď si ma bral 😀 😀 a keď nevedel, tak má smolu 😀

verulka
27. sep 2008

certi, tak to sa s tebou nebavim 😠 ja nechudnem ani pomaly a uz vobec nie iste 🙄 no nic...
cat a ostatne, pamatate ako som va a ja enskor aj dalsie vraveli, ze jedno ditko je pohoda 😀
babulky, so sadom JK na mna myslite 😀

cat
autor
27. sep 2008

ahojte, aj ja prave vyzieram bonbony, moj muz je na svadbe nasim kamaratom z partie, ja sama doma v teplakoch so spiacou Simcou sa tu protestne prejedam 😀 sak aj tak som uz zhodila vsetkych 11 tehu kil, teda vsetky ostali este v porodnici. A moj muz si dakde veselo tancuje aj bezo mna, andela jeho 😠 tusim si ulejem este cervene, na depku 😢 Ja by som bez neho nesla, ale on.. veseloo,vrrrrr. tak som sa aspon postazovala 😀
Verulka, urcite ti dame vediet za ten sad 😉

mixka
27. sep 2008

cat, moj sa chysta o mesiac na svadbu a ja budem tiez trcat doma... ja by som bez neho nesla, ale co uz ☹

cat
autor
27. sep 2008

mixka, to by nam mali nejako vynahradit, musime na nich daco vymysliet 😀