Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

cat
autor
30. okt 2008

teda sue, Macko je riadne sikovny, ked uz chodi 🙂
To moje nemehielko zacalo az ked mal 14 mesiacov a 2 dni. Ale musim ho pochvalit, uz asi tyzden je nenormalne dobrunky, nechapeme co sa stalo 😀
A Simi, ta sa len napchava, uz ma riadne vyzratu papulku a 3 brady 😀

sue
30. okt 2008

Jeeej, Simonky maju vraj dnes sviatooook 😵 tak vsetko NAJLEPSIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE 😵 😵 😵

certica
30. okt 2008

jejda sue, macko je teda fakt sikuliak. gratulujem 😎
a simonkam tiez 😀

inac v pondelok ma byt nejakych 18 stupnov 😎

tilly
30. okt 2008

jeej, no simonkám a aj simonkom všetko naaaaaaj

eni, to vyzerá super, len neviem, ako by sme to urobili s dochádzaním 😢

cat
autor
31. okt 2008

Dakujeme🙂

babulka
31. okt 2008

Baby, neviem, ci v pondelok dojdeme, Matik ma zapalene ocko, dostal kvapky a zostal dnes doma, v pondelok mame poradnu a kontorlu, tak podla toho, co povie doktorka, a ci mu to uz nebude slzit a cervenat 😢 ☹ Cvicit urcite nepojdeme, tak to odhlasim a potom uvidime, ale budem vediet az v pondelok poobede.

Simonkam dodatocne vsetko NAJ 😵

cat
autor
1. nov 2008

Ja mam tiez "uzasnu" spravu, Tomas kycha a sopli o 106 ☹ ☹ ak mu to do pondelka neprejde, urcite vas nedojdeme nakazit 😔

ena
1. nov 2008

pridavam sa do klubu chorych, u nas som chora ja aj deti.. 😖

certica
1. nov 2008

baby, neblaznite 😲
inak vikiho mam tiez od stredy soplaveho a kaslajuceho, vcera dostal atb, je total zahlieneny. zvysok family sa zatial drzi. modlim sa, aby to martina tentokrat obislo.
inak mne by ten pondelok celkom vyhovoval, kedze okolo 15.30 koncim u zubara a rovno odtial aj s malym by sme sa mohli presunut. viki bude v pondelok u babky.

ena
1. nov 2008

ale zas, keby mali stretko vsetci chori, tak by aspon uz nikto nikoho nenakazil 😀 😒

certica
1. nov 2008

len by sa to zmutovalo 😀

tilly
1. nov 2008

stretko v pondelok??? ja mám školenia, čiže pre haranta pôjde starý, tak by som teoreticky mohla na chvilku dobehnúť... nesoplite všetci, aj keď to vyzerá tak, že aj domčo začína kašlať a sopliť.. 😠

kattum
2. nov 2008

baby, to je skoda, ja sem pridem raz za uhorsky rok a vy ochoriete, no snad do stredy sa date do poraidku.

babulka
2. nov 2008

Kati, ja uvidim, lebo Matik mal nejaky prievan v ocku, kvapky zabrali, uz mu necervena ani netecie, boli sme aj von, tak snad to bude OK. Ale cvicit asi nepojdeme, teda uvidim, zjatra mame prevenciu o jednej, aj s ockovanim, tak sa opytam, ci mozme ist. Ale ak sa nic hrozne do zajtra nestane, my by sme sa stavili - len povedzte, kde sme sa to dohodli 😀

kattum
2. nov 2008

Aj u nas zacinaju sople, neviem, co z toho bude. Uzdravte sa vsetci!

verulka
2. nov 2008

babulky, tak ako? rusi sa to zajtra?
my sme kupodivu zdravi- klop-klop
dodatocne simonkam vsetko naj 😉

megg
3. nov 2008

ahojte maminky, nepoznate náhodou "Veselý domček" na Revolučnej alebo SMAJLÍK v Podunajských?

mercy
3. nov 2008

Megg, mrkni si IP

tilly
3. nov 2008

megg, dnes som išla okolo smajlíka, je to taký starší RD, ale rovno pri Baltskej, to nie je teda zrovna dobrá ulica v biskupiciach...

veselý domček nepoznám, ale v tom felixe na račku si nebola? to je veľmi dobrá škôlka...

megg
3. nov 2008

Tilly, ked Felixa mam uplne od veci :( Okolo Racka ani nepachnem teraz, robota je v centre mesta. A ked si predstavim upchatu Raciansku, tak neviem ☹
A ta Baltska je v com zla???? Ja som videla tu pani riaditelku v TV, rozpravala o tej skolke velmi pekne, po dialnici by som to mala celkom v poho. No neviem.

tilly
3. nov 2008

jasne, preto som tam nedala domča, lebo som to mala od ruky, som myslela, že to máš po ceste...

baltská je taká feťácka ulica... ale treba sa tam ísť pozrieť, možno je to ďalej, len mne sa zdalo, že ten dom susedí záhradou rovno s panelákmi, ale možno nie, inak to vyzeralo celkom dobre, je to taký starší klasický barák, len je myslím namalovaný na ružovo, či aká to bola farba, má veľký dvor, čo je dôležité a aj tak najdôležitejší je personál 😉

megg
3. nov 2008

No veď to, skúsim tam mrk a vyskúšam aj ten Felix. Babka je neďaleko, tak ju zapojím do aktivity pri vyzdvihnutí drobca 😀
Ozaj a čo hovoríte na tie minikolektíviky max. 8 detí a vyzerajú byť menšie ako Oli ..okolo 1,5r - 2. Nebude to nuda?

babulka
3. nov 2008

baby - tak ako dnes? Rusi sa to? Ja idem zachvilu k doktorke s Matikom, potom este na prevenciu, tak sa tam zdrzime a potom by sme snad dosli. Ale uz nebudem na nete, tak ak sa dohodnete, tak mi please, sms poslite 😵

certica
3. nov 2008

ahojte, mne dnes v noci uz aj martin zacal kaslat, takze nic. od zubara idem s nim k lekarke...

megg
3. nov 2008

Tilly, tak som skúsila cink ten Felix a vzali by ho okamžite na pol dňa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Jupíí, tak to nejak celé premyslím, pôjdem tam mrk a uvidíme.

tilly
3. nov 2008

megg, určite by som nedávala 2,5 ročné dieťa do kolektívu s mladšími, práveže on teraz potrebuje byť so staršími, aby ho trošku ťahali dopredu, teraz tie deti všetko opakujú, tak nepotrebuješ, aby sa ti vo vývoji vracal dozadu, ale aby napredoval... 😉

do felixu chodí domkova kamarátka z miniškôlky a jej mamina si to veľmi pochvaľuje a mne sa tam páčilo, že stále chodia von, sú v priestoroch originál škôlky, páčia sa mi tie kúpeľničky, učiteľky tam boli vtedy zlaté... len som to mala od ruky...

megg
3. nov 2008

Veď to, tiež sa obávam tých menších detí. Hlavne u nás potrebujem nakopnúť rozprávanie, takže asi fakt lepšie sú staršie detičky. Zajtra si dám okruh po škôlkach a uvidím. ďakujem moc za cenné rady a tipy 😉

mercy
3. nov 2008

Riško rozpráva ako rádio, už sa musíme smaiť.Má otázky typu:mamai, ideš si ešte umyť zuby alebo už konečne pôjdeme dole? Alebo -Mama, okamžite poď spať! alebo_Mama, kde je schovanái tá teta, čo v autobuse hovorí Čierna voda zastávka? 😀

tilly
3. nov 2008

keď potrebuješ nakopnúť rozprávanie, tak ho musíš dať k deťom, čo pekne rozprávajú, nie k mladším...