Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

aktak
15. dec 2008

vseeetko najlepsieee 😀

ena
17. dec 2008

uz 2 dni vsetky upratujete a peciete, ze tu ani slovo nepribudlo ? 😀

kattum
18. dec 2008

Asi tak Ena. Ja si uzivam, ze Brunko je v skolke, tento tyzdne znovu nastupil, bez placu, s usmevom, som velmi rada, ze je v pohode. Vcera sme mali vianocnu besiedku, zlati boli drobci. Od januara ho budem nechavat i na spanie.

mercy
18. dec 2008

My mame besiedku dnes a je tu božie dopustenie 😲

cat
autor
18. dec 2008

Ena: nepecieme, prepadli sme caru facebooku 😀 😀
Kattum, prihood nejake nove fotos.. 😉 a ako dopadla oslava?

pindula
18. dec 2008

Kati...nehovoooooooooor...co je to facebook? 😀 😀 😉 ...inak aj ja mam figu napecenu 😀 😉

cat
autor
18. dec 2008

heh, donedavna by som sa tak pytala 😀 a ja tento rok na pecenie prdim z vysky, netreba 15 druhov kolacov, stacia chlapom 2, aj tak maju velke pupky a my s mamou sme na diete. Ja chodim od 7.1. do odtucnovacieho studia a este som si aj z teleshopingu objednala AB Rocket 😀 /co moj muz iste nazve ze dalsia telep.covina/ 😀

kattum
18. dec 2008

Kati i ja chcem, a co chces chudnut ved budes vyzerat ako pavuk! Hodila som foto
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
, nemam cas ich upravovat, tak su take ake su aj s cervenymi ocami. Z oslavy moc nemame, nikto nefotil, ani som si tu moju tortu nevyfotila, to mi je luto, tak som sa s nou pohrala.

geegee
18. dec 2008

baby, nemate niektora skusenost s toxokarozou? Matusko ma ☹

babulka
18. dec 2008

Cat 😀 A do ktoreho si sa odhodlala? Kompliment? Aj ja som zvazovala, ale neviem, ci to nebudu vyhodene peniaze, ako sa poznam 😖

kattum
18. dec 2008

Nech sa rychlo malicky uzdravi, ako k tomu prisiel? Mate zvieratko? Ja som si len rychlo precitala toto, ale predpokaldam, ze take info uz mas. https://www.zdravcentra.cz/cps/rde/xchg/zc/xsl/...

geegee
18. dec 2008

kattum, nemame ziadne zviera, len neoploteny dvor pristupny pre ktorekolvek zviera a na ulici ich je pozehnane - kadejake macky nikomu nepatriace, ale ktore tudia krmia, susedin nepriviazany pes a pod. Zajtra ideme na infekcne, tak uvidime co tam povedia :-/

kattum
18. dec 2008

Je to divne, taky malinky, ved vonku este nelozi, nebeha, prajem rychle zotavenie.

geegee
18. dec 2008

kattum, to ma Matus, nie Tomino 🙂 A MAto beha kade tade 🙂

kattum
18. dec 2008

tak to jasne, sorry poplietla som si ich.

cat
autor
18. dec 2008

geegee,nech sa Matusko skoro uzdravi..
Kattum, zlate fotky, sa mi paci ako Brunko pomaha v kuchyni,nech mu to vydrzi 🙂
Babulka, do Estetiky,to je to iste co Kompliment len je to tu v Raci a.. efekt je zaruceny, ja uz som tam schudla po Tomaskovi tak viem do coho idem.je to drina ale..budem chodit s najlepsou kamoskou, snad sa budeme motivovat a drzat v pripade kriz, zaplatili sme si 2 mesiace.zatial.

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cat
autor
19. dec 2008

ziza krásni anjelici 😵 😵

sue
19. dec 2008

Prosím Vás slovo facebook nevyslovovať...prepadla som tomu úplne neskutočne od pondelka 🤐 🤐 🤐
GG, to mi je ľúto ☹

geegee
20. dec 2008

Dnes sme boli Tominovi vyberat na pohotovosti kliesta. 20. decembra 😀 Kam ten svet speje 😀

verulka
20. dec 2008

cafte,
cat, necitala som spaten, uz nekojis? inak ja som zvazovala, moja svokra teraz chodila tam do race, ale nateraz u mna vyhrala osobne trenka, uz som bola 1x 😀 taaakze som si dala jasny ciel, do 13.6. chcem mat pod 60kg 😎 a kedze som zacala uz teraz, tym padom to nie je novorocne predsavzatie 😀

sranda
20. dec 2008

geegee, to je sila, a kde ho chytil prosim ta, co ste boli na prechadzke v lese? Na pohotovosti co povedali, maju viac takych pripadov, ci jeden za 100 rokov. Esteze ste si to vsimli, lebo cas by bezal....... ach tie deti.

babulka
21. dec 2008

verulik, a kde si zohnala osobnu trenerku? Ja zvazujem vsetky alternativy, lebo ako som pred rokom a pol schudla na 62 kg a teraz mam zas skoro 70, ide ma slahnut pri mojej vyske 168 to je BMI uz pomaly v hladine nadvaha....ja si neviem pomoct, ja aj schudnem, delnou stravou to ide celkom pekne, ale zas priberiem spat. Cvicit by som aj chodila, ale ked uz sme v Luznej, neda sa len tak, ist domov a potom vecer spat do BA cvicit... a ziadne fitko nerobi nejake aerobiky okolo 16tej, ze z roboty rovno tam.......... Aj ten Kompliment som si pozerala, nemaju tam cennik, ale co som pocula, tak okolo 10tisic to stoji, tak to sa mi zda dost, aby som vyhodila prachy, mozno schudnem, a mozno nie, a ak schudnem, zas to naberiem spat.

To je ako ked som bola v ULK, dostala som tu poukazku od Eurocordu, tak ze si zajdem na kvalitnu kozmetiku, tak najprv 550 korun u doktorky, akoze vstupne vysterenie, tak stara jezibaba mi nepovedala nic nove, vsetko som uz vedela, a cistenie pleti a biostimulacny laser za 1250 korun - skoda reci, za35 minut hotovo, kozmeticka ocividne zvyknuta na celebrity - milionarske matrace, tak som jej nebola hodna ani za pozdrav. V zivote tam uz nepojdem.
Takze asi by to tak isto dopadlo aj v komplimente - vysolim 10 litrov, povedia mi - moja zlata, 5 x denne salatovy list a nesytenu mineralku, v nedelu special treat - dva salatove listy a jablkovy dzus riedeny v pomere 1:15 (dzus k nesytenej mineralke). A nakupit laxativa, nech pekne idu kila dole (a crevna mikroflora do prdele).
A tiez nie som Iveta Malachovska ani Andrea Vadkerti, tak neviem, ci by ma aj cez vratnicu pustili 😀

verulka
21. dec 2008

babuli, ja sa nakoniec rozhodla pre family fit v danubii, mam 1200Sk kura- av tom je uprava jedalnicka( i ked ta bola u man minimalna, kedze dieta nehrozi) a + 4 hodiny s trenerkou...Mam strasne zlatu ( ma 2 deti) takze aj o kojeni toho dost vedela. Dala mi pekne do tela a este aj pochvalila moju kondicku 😀 no ja mam pri 169 stale 70kg od porodu- bezohladu na to co jem, co robim...no a kedze ja spi max 6hodin na 3x, cely den lietam, jem co najviac zdravo a napriek tomu nechudnem, tak uz neviem...No a pri trenerke je ta vyhoda, ze mozem chodit aj len sama a napr 1-2x do tyzdna s nou..vsak uvidim ako po sviatkoch
kompliment je fakt pekelne drahy a je to to iste ako estetika a ta je lacnejsia...tu planujem ako darcek na narodky 😀 ak trenerka nezaberie 😅

kattum
21. dec 2008

babulka, verulka, ja som na to m podobne, vyska 164, vaha 64kg. Striedavo schudnem 2-3kg a zase naberiem. A mam slabu volu. Ked som nevyspata doplnam energiu sladkym. Pozerali ste na Prime relaciu "Jste to co jite" ? Zial tento stvrtok to skoncilo, ale na www.stream.cz sa daju stiahnut jednotlive diely. Pristup k chudnutiu v tomto programe sa mi pacil, ziadne hladovanie, pravidelne zdrave jedlo, v dost velkom mnozstve, az bolo casto problem to dodrzat, dost pohybu, pravidelne meranie na bodystate. Ciel nechudnut na kila ale na centimentre. Takmer kazdy ucastnik mal uspechy. Vzdy som sa po tejtro relacii nabudila, ale na druhy den skutek utek.
Ja by som potrebovala niekho na strazenie deti a chodila by som pravidelne cvicit, alebo by som si i zaplatila nieco, no u mna problem, kam s detmi.

babulka
21. dec 2008

Verulka, tak vo Family mam kartu uz sto rokov, este ked to bola Femina, a aj tam obcas zajdem, hlavne do fitka, lebo aerobic uz nic moc. Ale vidis, osobneho trenera som tam videla len jedneho chalana, a ten mi pripadal taky cudny, mal tam jednu klientku a kym ona makala, on si vybavoval telefonaty, a hoci ocividne cvicila zle (a to nie som fitness expert, ale bolo to vidno) on telefonoval, namieto toho aby ju usmernil a opravil. Takze vravis, ze je tam baba, to je super, skusim sa popytat.Dik za tip 😵

cat
autor
21. dec 2008

Babulka, nieee. Popisem ti ako je to v Komplimente/Estetike. V Estetike 2 mesiace cize 16 vstupov stoji 7400, cena zahrna cvicenie a predtym vzdy 15 minut ozon, cize ta strcia do toho bubna kde len hlava von trci, zahreje sa ti telo, aby hned pri cviceni spalovalo tuky. Cvicis v takom skleniku,je tam horko, makas ako srob,no neni to lahke. Ale zaklad je i tak strava. Ziadne salatove listy, ty musis jest 5-6x denne. Ranajky tmave pecivo, syr, paradajky, paprika.., desiata-ovocie, obed chude maso plus kopec zeleniny/alebo hocico co zodpoveda delenej strave/, olovrant zas ovocie a vecera to co na obed alebo jogurty a syr atd..hlavne NIJAKE hladovanie,lebo to je blbost.. Zakazu ti akurat alkohol, biele pecivo, sladkosti a vyprazane mastne jedla. Veci, kt. ozaj nemusim a myslim,ze ani ty nie 😉 😀
Ja sa uz psychicky pripravujem a ciel je 55kg, cize vaha ked som zacala chodit s Robom..a preco nie, ja si myslim,ze to pojde, 3.dieta uz nechcem, ani uz nekojim..konecne mozem definitivne sa dat dokopy. 😎

kattum
21. dec 2008

Kati, 55kg je i moj sen, ale zatial mi postaci 60kg. Baby ale to bude velka financna rana, ked tolko schudneme, cely satnik vymenit. 😲 A bude sa lhsie nakupovat, viac evci nam bude sediet a viac minieme...Oplati sa to vobec? 😀 😀 😀

cat
autor
21. dec 2008

Oplati 🙂 ja mam tiez 64, cize trapnych 9 kil hadam dam dole.Rada som pozerala na Prime Jste to co jite,fakt to skoncilo? ☹ skoda.
Verulka aj tebe drzim palce a daj priebezne vediet ci sa dari 😉

certica
21. dec 2008

jejda, tu sa chudne vo velkom takto pred vianocami 😉 . u mna je kamen urazu sladke a este raz sladke, no a potom aj pravid. cvicenie, to by som potrebovala ako sol, potrebujem spevnit. moj sen je 50kg, ale ziadne traslave mlandro-hadro 😀 . teraz mam 57/165, no ale to tvarovanie stoji za ho.. 😅