• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vydaté / nevydaté maminky II.

10. júla 2015 
Kati, mam za sebou alergo testy a zistili mi alergiu na nikel, kobalt a chrom. Vdakabohu, ze nic horsie Kozu uz mam cistu, takza ani ziadnu liecbu netreba, len sa musim tym kovom vyhybat, co asi pojde v pripade niklu dost tazko, kedze je aj v eurominciach :grinning:
1. feb 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulka, no super, to je veeeľmi slušné...

takže barunka sa presťahovala, no super, som myslela, že má veľa práce, preto sa neozýva a snilko???
1. feb 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babyyy, mne sa dnes pokazila vaha- ukazuje krasnych 61 :grinning: ale som sa vazila u kamosky, takze ten udaj nebude presny..mam 68,5 :grinning: babuli, super, miery musim etse zistit, krasky, pekne IP ocakavam :wink:
1. feb 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka, krasne fotky, Ron vyzera starsie ako nas risko, ale to je tymi vlasami
1. feb 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, no pekne vam to ide, musim vas pochvalit :wink: :sunglasses:
verul, MM zahlasil, ze ved ron je podla neho na teba :grinning: :sunglasses:
1. feb 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi, pozdravujem :grinning: ajkina triedna zase tvrdila, ze ajka je na Dura :sunglasses:
1. feb 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kattum, no neviem, ze ci starsie...on je taky trulko, ze az :grinning:
1. feb 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Filip dakuje vsetkym za gratulacie :slight_smile:

certica, doobre si pamatas, ja mam narodky dnes :slight_smile: takze dik :slight_smile:

babulka, ale vraj v eurominciach je toho minimum, ale pre istotu pouzivaj asi radsej vsade kartu :wink:

verulka, aj my sme vcera robili vanove foto, lebo filip objavil plavecke okuliare, tak hned musel otestovat :slight_smile:
2. feb 2009 o 00:12  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ena, vsetko najlepsie k narodeninam, krasny datum 2.2.77! Takze tentoraz 22.narodeniny, ze! Dobre si pamatam, mna to caka za mesiac a den!
2. feb 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eni, tebe tiez vsetko naj...a nech do tretice vyjde Ninka :grinning: :wink:
2. feb 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ena, filipkovi a aj tebe vsetko naj naj :dizzy_face:
2. feb 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ena, tak aktualne vsetko NAJJ, som vedela, ze nejak zaciatkom feb.
baby, ja budem mat o mesiac 33 :astonished: . pekne cislo, ale dalej by to uz postupovat nemuselo :grinning:
2. feb 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eni, všetko naaaaj
čertica a kristove roky... hmmm, to mi moc nejde k sebe :grinning:
2. feb 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dufam, ze este neumrem :astonished: :grinning:
2. feb 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi, takze zurka? :grinning:
kock,y uz je up-date v albume...som zvedava na ostatne spoluchudnuce kocky :wink:
2. feb 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no verul, chutne si to napísala, že do leta sme kočky-take mile povzbudzujuce, akurat si davam baklazan s cukinou a utekám pre malú. U mna bude uspech dostat sa pod 70, lebo prve kila pri takejto nadvahe idu ryyyychlo.
2. feb 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, u mna sa to nehybe, ale ani som nic preto nerobila, no od vcera uz sa i ja stravujem ako vy, takze marcove meranie snad bude uspesnejsie. Verulka, mas v IP udaje.
2. feb 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kattum, aktualizace provedena :sunglasses: kattum, presne ako pise sranda, pri vacsej nadvahe to ide rychlejsie dolu...ja ked sa dostanem na 65 tak budem happy, a potom nastane tvrdy boj, aby to slo nizsie :wink:
2. feb 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stale chodis do posilky s trenerkou, ci uz sama?
2. feb 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, zacinam si odkladat peniaze na novu garderoby, v lete nam bude vsetko velke a to co sme nosili pred 5 rokmi uz nebude "in". :grinning: :grinning: :grinning:
2. feb 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u mňa bude tiež úspech dostať sa pod 70 a pod 65 budem takááááá cica, že ma bude musieť muž doma zamykať :grinning:
2. feb 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedykolvek sem clovek nakukne, tu sa furt len chudne :grinning:
2. feb 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vieš, čo už na tej "nudnej materskej" :grinning: niekto priberá, niekto chudne, ale cat, klobúk dole, chcela by som mať, tak desatinu tvojej pevnej vôle...
2. feb 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
verulka IP, poslala som ti tie miery, akurat ze najviac mi slo dole spodne brucho,lenze tento udaj asi neni zaujimavy pre tabulku. Tam mi odislo 6 cm, takze mi padaju vsetky gate, aspon si konecne kupim nove.
2. feb 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tabulka je up date :wink:
kattum, teraz este chodim s nou, ale uz zacnem aj sama :wink:
cat, aj mne krasne zliezlo spodne brucho, ale teraz mam nafucane ako balon, drzim vodu, kedze ocakavam 1x od jula 2007 kramy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. feb 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veruli, ja teraz tiez cakam, ale uz 3.krat od porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: mozno aj preto tie udaje z brucha vobec nebudu presne, ale ved to je jedno nakoniec, dolezitejsi je osobny pocit. Ja som inak teraz vyrazne polavila vo vsetkom, deti su stale chore, hore aj v noci kedze nemozu dychat,len beham s odsavackou ako taky cokel :unamused:
2. feb 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat, noja sa drzim, hlavne co sa stravy tyka a cvicim ako vzdy, ale minule mi nesla vaha ani par dkg dole, lebo ja sa fakt nafukujem :grinning: snad sa mi rychlo pustia a potom odide aj voda...
fuu, tak sa rychlo vyzdravte :wink:
2. feb 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cati, simonka ma aj sopliky? to je zle... rýchlo sa uzdravte :wink:

verul, od júla 2007? :astonished: tak to si ani nepamätáš, aké to je :grinning:
2. feb 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly, praveze terajsie krce mi to veeelmi rychlo ozivili :stuck_out_tongue_closed_eyes: ako ja super rodim, ale zato kramy si brutal odtrpim...tak som zvedava..
jo a odvazila ma trenerka, takze si musim opravit udaj :grinning: taka som happy :dizzy_face:
2. feb 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes tiež dostala a tiež mám kŕče, to ja nemávam, au au au... ešteže mám kopec roboty, takže na to nestíham myslieť :grinning:
3. feb 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok