Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

ena
3. feb 2009

dakujem za gratulacie 🙂

emjee
3. feb 2009

ena som dufala, ze aj moj krpcek bude mat taky pekny narodeninovy datum, ale nist 😔
vsetko naj filipkovi aj tebe 🙂

cat
autor
3. feb 2009

ena vidim,ze kupujeme rovnake hracky, aj u nas ficia tamtie autobusy 😀
emjee,kam sa nahlis? sak vydrz do Valentina, to mas najblizsi pekny datum 😉 😀

emjee
3. feb 2009

cat uz je strasne velky, podla uzv z 37tt ma 3960g, a uz ma vsetko tlaci a tak ... 😅

aktak
3. feb 2009

kamaratke v US sa minuly tyzden narodila dcera, ze 4300g a 56cm dobre nie? 😀 prirodzeny porod 😅

ena
3. feb 2009

emjee: no este bude podobny datum, 22.2. 😀 😀
cat: ten cerveny bus je uz minulost, ten uz rozbili.. a ten co ma filip v ruke, tak ten sa este drzi, ale to je najnovsi, inak, uz tusim 5ty v poradi 🙂) autobusov nie je nikdy dost 🙂
marek ma dnes extra ukvicanu naladu 😒

emjee
3. feb 2009

aktak moja mamina vytlacila brachu 56cm a 4600g tiez prirodzene, to len teraz pri mne vymyslaju, ze som moc mala na takeho slonika a asi pojdem na sekciu 😅

certica
3. feb 2009

emjee, ziadne take... 7.2. 😀 , ale inak som mala povodne termin s vikim 13.2. a moj porodnik ma dcerku prave na valentina 🙂

emjee
3. feb 2009

mm bude mat od 13.2 "prazdniny", co by sa mi hodilo, keby sme boli ten prvy tyzden po navrate z porodnice spolu doma, takze najneskor do toho 9.2 sa snad vykotula (ked bude po mne, tak sa mu uraci okolo 28.2)

cat
autor
3. feb 2009

eni, my uz mame v poradi treti velky cerveny a jeden maly modry, presnee, autobusov neni nikdy dost 😀 😀
emjee, no to ti verim, tie konce uz byvaju vselijake, nemozes sediet,lezat,ani poriadne dychat..a si predstav este s tymto pupkom tancovat okolo 2r. nezbednika, to bola show..
Ja mam momentalne napriek styrom chorym ludom u nas doma celkom dobru naladu lebo mi jedna z najlepsich kamosiek oznamila,ze caka dvojicky 😎 sa tesia strasne a my s nimi. Doteraz sme boli jedini z nasej partie co maju deti,uz nas konecne aj ini pochopia a decka sa budu neskor spolu hrat.

cat
autor
3. feb 2009

emjee sekcia? kde, na Antolskej?

emjee
3. feb 2009

ano, ty si bola tiez na antolskej?

certica
3. feb 2009

ja mam vikiho tiez mierne nachscipaneho, tak povinne lezi a nadaja sa cajmi. teda relativne lezi...
emjee, ty si 28.2.? 😕

emjee
3. feb 2009

certi ne ne, ja som v polke septembra, len púovodne som mala byt uz koncom augusta 😀

cat
autor
3. feb 2009

no tak ak je to uz iste, aj to sa musis snazit brat pozitivne, bolesti 3-4 dni budu ale potom nebudes vediet,ze mas nieco take za sebou a hlavne, budes moct v pohodke sediet 😉

emjee
3. feb 2009

este mi to nepovedali 100%, len "asi"

cat
autor
3. feb 2009

nie, ja na Kramaroch. Bolo tam lepsie ako kedysi u Kocha,lebo tam som musela na wc az na samy koniec chodby, s tym rezanym bruchom to bol des. tu som mala vsetko pri izbe,svoje wcko aj kupelku.

certica
3. feb 2009

emjee, ked ti povedal, ze asi, tak na 99,99% ano 😉

sranda
3. feb 2009

certi, tak kedy je Vikoš nakoniec narodeny?
cat, aj kamoška má 2čatá-párik. No to je zábava ☹ . Ale hlavne že sú zdravé. Už majú 2 roky.
emjee, u mna cakali do posl chvile s kontrakciami, ale kedze nist sa nedialo, tak šupma na sekciu. tiež bola malá obrík a pochybujem žeby som ju vytlačila, keď usudili že mam uzku panvu.

certica
3. feb 2009

srandi caau 😀 . 7.2. isiel nakoniec von, ale podla planu mal este 3-4 dni zostat v bruchu

sranda
3. feb 2009

certi, jaaaj rozumendo, ja som 7.4.´74 😎 . Aj Martino je tušim aprilovy všakže.......
no baby, som zvedava či sa mi po mrche podari podliezť 70 kg. V pondelok sa odvažim, teraz to pôjde ako v lete na saniach. A ešte som zabudla, že do 1. júna? Ste pipi? to musim byť skôr šlank. Ideme na promociu, milion akcii, oslav, nech nemusim nove saty kupovat, vlastne by som s touto vahou a vyskou na seba ani nekupila........

certica
3. feb 2009

martina som chcela tiez 7.4. alebo 8.4.08. asi by tam trcal do konca mesiaca, tak sme to spachali v polke - 15.4.
srandi, ty si isla pekne dole, som kukala tabulku

kattum
3. feb 2009

Emjee, rodit budes 9.2.09, to bude pekny datum tiez. Este vydrz! A meranim ultrazvukom moc never, u nas sa sekli v oboch pripadoch o viac ako pol kila, raz smerom nahor raz nadol.
Kati, to s kamaratmi bez deti chapem, vobec nechapu, aka je to zmena zivota s detmi. Kamoska bude este rada, ked jej za 9 mesiacov pomozes.

emjee
3. feb 2009

kattum tu ide o to, aby lekari tej hmotnosti moc neverili, lebo ja chcem rodit prirodzene 😀 ale ked sa nebude dat, tak samoska nebudem vymyslat

verulka
3. feb 2009

emjee, vies ake su utz..nemusia merat presne..aj pindulu strasili obrikom a bol v pohode, 😉 vsak uvidis.. a mas porodnika?
ja som si datumy uz radsej nevyberala..chcela sm cim skor, vkoli statkam...nakoniec sa narodil 23.4, o 12dni skor, no hlavne ze 22.4. mali nasi 30.vyrocie sobasa a 24.4. ma duro meniny...ale ron si vybral den medzi 😀
inak obra rodial aj moja mama 57cm a 5120g 😉 ale zase to bolo 4.babo, takze to slo ako po masle 😎

emjee
3. feb 2009

verul beriem toho, kto bude mat sluzbu 😀

sranda
3. feb 2009

certi, dakujem 😉 . S pokorou budem vďačná sama sebe, ak dam dole 10. potom uvidim, ak budem vladať, potiahnem to dalej. Viem si seba predstavit aj 55 kg to som sa vydavala, ale to bolo pred 6 rokmi ☹ .

certica
3. feb 2009

verul, som citala, ze koli satkam 😀 ,ň...si chcela cim skor

certica
3. feb 2009

emjee, ale v podstate je to vzruso, ze nevies, u koho rodis 😀 😎

sranda
3. feb 2009

bože to moje dieťa ešte nespi, takmer vždy je hladna ked prideme domov, neviem či jej závodný obed nechutí, alebo pozerá tam po vtákoch......teraz je na wecku, potom bude pit.....dokolečka dokola......no je to baba za všetky drobné.