Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

mixka
3. feb 2009

aj nase obe krpate vsetko hryzu, nechcite vidiet nase papuce... a to im ich furt beriem a aj tak vystihnu sekundu... a jest im davam 🙄

sue
3. feb 2009

Mixka, Maci má 12kg, to jedlom nie je 😔

mixka
3. feb 2009

krpate maju 9100 a 9600 a 80cm

tilly
4. feb 2009

sue, aj dominik to robil a v podstate to robí stále, keď je nervózny alebo sa nudí, minule kúsal do dosky od stola... z nudy...

sranda
4. feb 2009

tilly, v Grécku/Rodos. Mali sme sa fantasticky, požičali sme auto, tak sme loooogovali dinom-danom. Strava all inclusive.....no velmi si pochvalujem. pacila sa mi Tsampika beach to bolo pre deti ako stvorene. Tento rok mame zalusk na Ibizu-Tarida Beach, alebo Turecko Kumkoy..či ako sa to volá, ale to je trošku silna kava. Tento rok nas cakaju vydaje ohladne domu tak uvidime. ale neviem si predstavit leto bez vody, Petra by asi uschla a my s nou. Ona je vodny ďabel, a v tom Grecku bola imrvere vo vode treba ju odtial normalne nasilu tahat. Ale to je dobre, ja som len a len rada. A vy ako? Tusim ste boli na Menorke ak sa dobre pamätam naposledy vsak?

tilly
4. feb 2009

insoteeeeel tarida beach 😀 jasné, tam by som išla aj ja, ale 1400 € 😝 teraz som to našla v tui za 990€... ale len na týždeň... viem, čo myslíš, kumkoy ..., v turecku sú super služby za normálne ceny, ale segra (žila v turecku 4 roky) hovorila, že kumkoy je odpad, tak neviem, ale ona je náročná na turecko...

ak sa podarí predať dom, tak pôjdeme do insotelu, super služby, výborní animátori, úžasná minidisco, paráááda...

aj ja musím ísť k moru, more musí byť aj keby sme nemali mesiac žrať (čo by mne osobne neuškodilo 😅 ), aj domčo je vodný ďábel, minulý rok sme boli na kréte, krásna pláž s vlnami, tak sme sa do nich hádzali, tak sa mu to páčilo, že celý rok žijeme len zo spomienok, celý rok spomína krétu, more, pláž, vlny...
na menorke v insoteli sme boli rok predtým

sranda
4. feb 2009

tilly, no presne, my doteraz spominame na letnu dovču, vždy sa dobre naladime a hned je den krajší. Ešte k tomu sa tam Petra odučila od umelého mlieka a navyše sme sa tam zoznámili s dvomi mladými rodinami, doteraz sa stretávame......majú síce trošku staršie deti od našej....ale to neva...taketo veci vedia so mnou riadne zamávať a ja sa z toho hrooozne teším. No už to mam je to Kumkoy Beach and SPA od 1200,-, a neviem či insotel asi nie, je tu len Tarida Beach od 640,- v zalive Cala Tarida 4stars hotel.
Booože ten čas leti, hm už rozumiem tento rok kréta a predtým menorka.

tilly
4. feb 2009

v akej cestovke to pozeráš? v hydráči? tak tam si musíš narátať milión príplatkov a dostaneš na sa na 3300... aj viac

tarida beach je insotel, je to taká sieť hotelov na baleároch, majú výborný animačný program...

a ten rodos, čo to bolo za hotel?

sranda
4. feb 2009

ano v hydráči katalog, no je mi jasne oni lovia v drahých vodách.....
ten rodos bol zo saturejky......Mikri poli rodos-kolymbia, fantasticke odporúčam. Animácie v nemčine tie nemali chybu, dokonca program pre dospelákov a tak, ale malej to nevadilo. Strava vyborna, detske bazeny, akurat na tu plaz sa daist jedine autom, ale pozicanie je za babku. Všetko tam fungovalo ruck-zug.......Kuknem ten insotel, som nevedela, že to je sieť hotelov...

sranda
4. feb 2009

a hotelová pláž bola o ničom, tak na divoko ako z kovbojky, neupravené.......nič pre deti. A na tej Tsampike aj taverny......

tilly
4. feb 2009

ja potrebujem hlavne dobrú pláž, bazén mám aj doma...

teraz pozerám ceny cez tui, tak pre porovnanie

formentera playa, dve osoby, dieťa 3 roky, polpenzia, 7 dní 9,-16.7 komplet, vrátane všetkých príplatkov a poplatkov 2465€

tarida beach, dve osoby, dieťa 3 roky, polpenzia, 7 dní, 21-28.7., komplet vrátane všetkého 2323€

hydrotour:

tarida beach, dve osoby, dieťa 3 roky, neviem či AI alebo PP, 12 dní, komplet 3537€

formentera playa, detto, sa mi nepodarilo vyhľadať, majú divný systém...

tuším to cez ten hydráč vychádza lacnejšie, keď sa to naráta na dni...

cat
autor
4. feb 2009

baby,moji rodicia boli naposledy na Rodose v hoteli Lindos Princes, ak pozerate Panelak, tak to bolo presne tam,kde bol pan Emil so zenou 🙂 No a hovorili mi,ze tolko atrakcii a programov pre deti este nevideli nikde inde na svete a to oni su ini cestovatelia..Nam to tento rok este nevyjde,Simi je moc mala, ale..normalne mam na ten Rodos zalusk do buducna 😎

cat
autor
4. feb 2009

takmer som zabudla: Verulka-vsetko najlepsie k meninam 😵 😵

sranda
4. feb 2009

jeeeej tam sme chceli ist, len uz bolo obsadene. Ale aj napriek tomu sme sa tam boli pozriet autom a je tam prenadherne, dokonca z nasho lietadla tam isli ludia co sedeli za nami a je tam prekrasne. Ako v rozpravke, ak este raz rodos tak lindosprincess. Urcite sa tam budete mat vynikoš.

sranda
4. feb 2009

kati, ak maš katalog saturejky, je na str. 145 😉 .

cat
autor
4. feb 2009

dikk, inak moja najvacsia srdcovka je 100 percentne Ibiza 😎 ak mate moznost, chodte, ja si uz nepamatam nazov hotela kde sme boli, bolo to mimo hlucnych vacsich miest,ale bolo tam uzasne..

sranda
4. feb 2009

kati, hned by som isla, lebo ta Tarida je vylozene pre deti, len nie som Onassisova dcera a nemozem chciet to aj to aj hento aj tamto.......... Tento rok mame velke vydaje s domom, tak nie som si ista ci stihneme more v tomto smere 😉 .

pindula
4. feb 2009

caute babizne...vidim, ze o dovolenkach tocite...tak mi pls poradte kam s 15 mesacnym prckom 😉

sue
4. feb 2009

Pindula, s 15mes. hocikde... ja rozmýšľam o nejakom z gréckych ostrovov alemimo sezónu, Maci by mi tam umrel v horúčavách, on je strašný eskimák 😝

pindula
4. feb 2009

Sue a uz si rozmyslala o niecom konkretnom? mne sa grecke tiez polubuju....ale ani spanielske nie su na zahodenie...vraj menorka je fajn 🙂 ....a kedy sa chystate? jun alebo september? my asi tak prelom august september...

babulka
4. feb 2009

verulka, vsteko naj k meninkam 😵
my sme tento rok naplanovali Chorvatsko, Tucepi skoro na juhu, sice dlha cesta, ale vraj vynikajuce stredisko pre deti. Mimo rusnej Makarskej, nadherne plaze, klud... Ideme do apartmanu, s kamosmi, co maju tiez maleho syna, uz sa velmi tesim. Sice si budeme musiet varit, ale u nas to je nenarocne, cestoviny, ziade vyprazane rezne a pod. a aj nejaka dobra chorvatska tavernicka sa tam urcite najde.
Sue, vyskusaj Zakyntos 😵 Alebo Santorini, ale tam je to kapanek drahsie.

babulka
4. feb 2009

jeminenko, akurat hore na mna vyskocila volaka reklama, ze ci viem, co si obleciem na valentina, nejaka sexica v pradleku, sakra, mna ani nenapadlo, ze by som mala na Valentina pobehovat doma v neglize 😀 Sa musim nad sebou zamysliet 😀

babulka
4. feb 2009

Kua, a zas - vraj najhorucejsia noc v roku................ja som myslela, ze to tak v juli, ked nocne teploty neklesnu pod 20 stupnov a v Pocasi mi povedia, ze bude tropicka noc 😀

mixka
4. feb 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aktak
4. feb 2009

kamaratom cez vikend volali, ze maju pre nich dietatko, chlapceka stareho ako nasa Adelka, na adopciu, neni to uzasne? o mesiac bude mat to male zlaticko zabudnute nekde v deckom domove rodicov 😵 😵 😵

ja budem na Valentina pobehovat po tatrach v oteplovackach, a to neznasam zimu, ale co zena nespravi kvoli svojmu muzovi 😀

verulka
4. feb 2009

dakujem 😉
my dovca ani omylom netusime..lenze my sme bezcestovkovi 😉 cize asi prcneme nejake taliansko a potom hlavne sVK, polozit nejake tie horya taaak, to milujem ovela viac 😵 ..i ked uvidime ako kriza a ako budu peniaze, kedze muz je zavisly od stavebnoctva 🤐

tilly
5. feb 2009

zakyntos nie, tam je kopec ožratých anglánov, inak je to krásny ostrov, ja som za krétu, ibizu, menorku, mallorku, formenteru a turecko...

s 15mes. deťmi sú super práve insoteli (mallorka - cala mandia, ibiza - tarida beach, menorka - punta prima, formentera - formentera playa)... len tie ceny... cca. 3500€ na 12 dní, má to hydrač...

sranda
5. feb 2009

Kati, chutné fotky si pridala, tie šatočky su pekne, zlatučka je Simi, ty počuj zasa je uplne ina....sa rysuje...tie gulate okále....perfektna je mate z nej radosť. A Tomi poslucha? Cely je happy ze ma sestričku však?

sranda
5. feb 2009

no nie je to dobra fotka, moc tmva, musim nieco ine vymyslieť........

cat
autor
5. feb 2009

dik Sandri, ano maly sa zo Simi velmi tesi🙂 a kde mas album?