• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vydaté / nevydaté maminky II.

10. júla 2015 
srandi, ja som profi balic...mne to trva max hodku...napisem zoznamy, pripravim tasky a ficim..to nie je problem..to ze balim znamena, ze varim prikrmi a nakupujem lieky a podobne cveci..realne balim v piatok cez obedny ronov spanok :wink:
11. feb 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Verulka a kam presne idete? Zavidim uprimne! A v tom baleni si dobra , ja som z toho vzdy hotova.
12. feb 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do tatier :wink: my tam chodime cca kazdy 2.rok..aj ajku sme tam splodili :grinning:
12. feb 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Práve mi moja mama do telefónu povedala, že čo som to za matka, keď ma napína pri prebaľovaní Riškovej kakanice.Či sa mi vraj hnusí vlastné dieťa.Ale to mám len teraz v tehotenstve :frowning2: Som zlá mater?
12. feb 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mercy neni to tym ze mame vadi ze maly nechodi sam na nocnik? u nas to nasim velmi vadi, lebo vraj ja v jeho veku som uz davno chodila :rolling_eyes: ale nepocuvam ich aj ked nekedy ma to vytaca, ty si tehu tak ta to vytoci o to viac, neboj dobra mama sa hodnoti podla inych veci :wink:

verul my prave v Tatrach sme :grinning: je tu krasne, odkedy sme prisli napadlo strasne vela snehu, manzelovi dnes k narodeninam krasne svieti slniecko takze lyzuje v sedle, obidvaja krpci spia a ja sa vyvalujem :grinning: :sunglasses:
12. feb 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. feb 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mercy...jednym uchom dnu, druhym von. Si tehu, tak si precitlivela...opytaj sa syna, aka si mama :wink: Urcite povie, ze DOBLAAAA :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
my uz nocnikujeme, aj WCkujeme...asi tyzden mu to trvalo, kym si zvykol, tak som rada :slight_smile:
12. feb 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mercy ked som cakala Simi a Tomas mal este plienky a posral sa az za usi, tiez ma napinalo. Mama ta chce nastvat, nedaj sa,to je to posledne,co potrebujes.
Simi je tu teraz v lehatku pri mne a obkusuje plysovu cicu a smeje sa na nu..
Dnes som bola u zubarky a nafasovala som medzizubnu kefku pre Toma, vraj medzi stvorkami a patkami to treba aj tymto cistit, no chcem vidiet ten cirkus vecer...
12. feb 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mercy, kašli na to, čo si... mňa už ku koncu plienkovania tiež napínalo a ani tehu som nebola... teraz je to super, len riťku jemne utrieť... už aj tak končíte s plienkami, ide jar, rišino je veľký, príde na to sám, že to je ee kakať do plienky...
12. feb 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mercy, mňa napína poriadne a to ani tehu nie som... títo malí chalani s...ú rovnako smradľavo ako starí chlapi... fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúj...
12. feb 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mercy, prave som ti sla napisat nieco ako sue...len ma predbehla :dizzy_face: on otreba si povedat otvorene, aj ked mame tie naj dietky, aj tak ich vykaly smrdia..a riadne :sunglasses:
12. feb 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem sue, ale ja mam asi doma dvoch chalanov, lebo dievcenska kaka smrdi tiez riadne a zvlast, ked tak dobre nalozia :grinning:
12. feb 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked uz sme pri tejto vonavej teme, zvlastne, ako obe moje deti rozdielne smradlavo kakaju. Tazko povedat, ktory viac, jeden horsi ako druhy.
12. feb 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, mne sa v sobotu mlady pan komplet ponatieral onym vonavym exkrementom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: aj za usami to mal..zliezol zo serbla a vyuzil chvilku osamote a sup ho- asi videl, ze bahnove zabaly, tak skusil :sweat_smile:
12. feb 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teeeda verul, to bude stastia na niekolko rokov dopredu :grinning:
12. feb 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to minimalne, aale aj smradu tak na tyzden..kedze z koberca to moc neslo, takze zajtra tepujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. feb 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
verulka, na ruletu by si mala ist,al.aspon sportku podat :grinning:
13. feb 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, drzte mi palce...nech zvladnem lyzovacku bez naberania kg :sweat_smile: ach jo...ale zoznamy napisane, oblecko zbalene..uz len zajtra potraviny a ideme :dizzy_face:
13. feb 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale verulka, na lyzovacke predsa najlepsie schudnes, ake naberanie? :wink: tak si to uzite.
Ja som uplne mimo, ta kamoska co cakala dvojicky ich potratila,tak mi je normalne do revu,to je pre nu uz druhy MA:(
13. feb 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat, to je nepríjemné...
13. feb 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminy neviete ako sa má Ria s Dorotkou - down.syndróm? :pensive: hľadala som o nich na nete čosi, ale nepodarilo sa mi nič nájsť :pensive:
15. feb 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue; kuk na mmb, ked si dobre pamatam -amia18
15. feb 2009 o 22:00  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4906666 toto je tam najnovsie info
15. feb 2009 o 22:02  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kattum, mali ste uz Riskovu oslavu? cakam na fotkyy :dizzy_face:
16. feb 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, ja už zase vrciam skoro po každom jedle-tak ako pri Riškovi na konci tehu.Mali ste to niektorá?
16. feb 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mercy, mne zle nebolo tusim ani raz za cele tehotka, ale nemas to preto, ze ti babo uz teraz tlaci na organy a tym aj na zaludok? skusit jest po trosinkach a castejsie :sweat_smile:
16. feb 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mercy, ja som to mala...blinkala som do 24tt, potom už len občas a posledný mesiac zas dosť často :pensive: už len vydržať :pensive:
16. feb 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby obvolavala som skolky a niekde sa so mnou bavili ako s uplnym hovnom, arogantne mlade standy, slak ma ide trafit, neboli mi ochotne odpovedat ani na zakladne otazky. Vraj mam dojst osobne ked tam bude pani riaditelka. Cim dalej tym viac rozmyslam o skolke sukromnej,budem sice jest suche rozky, aspon nepriberem :angry: alebo si vezmem pozicku,ale urcite nedam Toma do skolky kde su ucitelky.. jeblé nány :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. feb 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati, a kde si volala? U vas v Raci? Lebo aj u nas to bolo tak, ze bolo treba dojst osobne, rovno s malym, aby ste videli prostredie, oni videli jeho (lebo na skolku sa uz posudzuje skolkarska zrelost), a je to aj lepsie, ako len telefonicky. Samozrejme, ak je tam pristup ako pises, tak to asi nebude ono.
Ja ked som prvykrat volala, tak mi slusne povedali, ze aby sme prisli osobne za riaditelkou a bolo to. Ziadne vykecavanie, oni aj tak nie su opravnene hovorit v mene skolky, teda zakladne informacie asi ano, ale nic podrobne.
Sukromne skolky som si prebehla aj ja, teda niektore a musim povedat, ze nic moc. Cena neumerna posyktovanym sluzbam. myslim tym to, ze skolka by uz mala mat aj nejaky "vzdelavaci" program a tieto mi pripadali, ze sa tam deti iba hraju. Neviem ako vo vyssich triedach, ale u 2-4 rocnych to bolo take nijake. Skolka uz nie je len o "babysittingu" ale aj o vzdelavani.
17. feb 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babuli ja som mala pocit,ze sa miesto ucitelky bavim s arogantnou 14r. pubertiackou,ktoru neskutocne otravujem. a tiez si myslim, ze by bolo fajn,keby skolka mala aj nejaky vzdelavaci program..no uvidime,co poriesime este..
17. feb 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok