Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

megg
31. aug 2007

ena, takze chlapcek? No tak gratulujemeeeee! 😵 😵

ena
31. aug 2007

mixka, dik 🙂
a to keby sme vedeli 🙂 Nemozeme sa dohodnut, iste bolo len dievcenske meno.. 😉

mixka
31. aug 2007

a z coho vyberate ??? takze copana bude do tretice 🙂

ena
31. aug 2007

my zatial ani dajak velmi nevyberame, az od dnes vieme (podla dr. na 100 %).. takz ekazdy ma svoje favourite a nejako sa nezhoduju 🙂
ale aj pri Filipovi to tak bolo ;) a som vyhrala .. teraz by som mala asi ja ustupit, ze ? 🙂

ena
31. aug 2007

megg: dik 🙂

aktak
31. aug 2007

jej ena gratulujeme k chlapcekovi, filipko bude mat naj kamarata 🙂

mixka
31. aug 2007

ena a co tak felix ??? obe na "f" a rovnaky pocet pismen 😀

ena
31. aug 2007

"x"- ko na konci nam nepasuje k priezvisku 🙂 ani "š"

ena
31. aug 2007

aktak: alebo bude mat koho mlatit 🙂

tita
31. aug 2007

jeeeej enus, blahozelam 😵 mlatit sa budu s Filipom a Ninku si potom budu spolocne chranit 😉 ale sa to tu tymi chlapmi hemzi...

tilly
31. aug 2007

ešte raz ďakujeme, eni, takže zas chalan, to je super, aspoň môžeš použiť filipkove vecičky 😉

zuz11
31. aug 2007

jej aj ja sa pripajam, blahozelam oneskorene Dominikovi 😉
a Filipkovmu bracekovi prajem pekne meno 😉 takze ena budes mat zachvilku 3 chlapov v dome, potom este musite popracovat na dievke 😉

mrenka
1. sep 2007

ena blahozelame k chlapcekovi 😵 😵

baby neplanujete nejake stretko next week?

cat
autor
1. sep 2007

eni, gratulujeme aj my k chlapčekovi 😎
Megg, kam sa chystáte na dovču? Možem ťa poprosiť, poslala by si mi zopár fotiek z toho terária v Maďarsku? Kamoška chce ísť, som jej hovorila že máš odtial fotky tu na MK, no už si ich stiahla..dikk 😉 cat11@inmail.sk
Mrenka, stretko závisí od počasia, radi by sme, len je tak hnusne vonku.. ☹

mrenka
1. sep 2007

cat,kraaasna nova foto 😵 😵
cez tyzden ma byt uz vraj lepsie pocko,vsak uvidime...

mrenka
1. sep 2007

a megg ide vegetit k moru,budeme zaaavidiet 😵 😵 😵

cat
autor
1. sep 2007

dakujem 😎 tak k moru? jeej, aj my by sme šliii.. 🙂 no možno budúci rok.. teraz sa teším na svadbu priatelov v októbri, Tomi bude 1 krát spať u svokrovcov,hádam to prežijú v zdraví 😀

mrenka
1. sep 2007

iiiha,tak uz ho zveris svokre? 😀
veru,na taku dobru svadbu by som isla hned,vypadnut z toho stereotypu.. 😵

sue
1. sep 2007

Cat, to sú nádherné fotky čo si vám teraz pridala do albumu 😵 vy ste ako do nejakého časopisu s Tomáškom 😵

cat
autor
1. sep 2007

mrenka a megg, teraz som si pozrela, máte pekné fotos ako boli Lili a Oliverko spolu 😎 aj tá výmena vám svedčí,hehe 🙂

mrenka
1. sep 2007

cat 😀 😀 idem dat nejake lili foto,sme boli v cicmanoch oddychovat od tata..

cat
autor
1. sep 2007

dakujem sue, to moj muž je fanatik čo stále fotí, Tomi zbadá foťák a už pózuje 😀
Mrenka, ja sa ani tak nebojím o Toma ale o svokrovcov aby im nepotiekli nervy 🤐

mrenka
1. sep 2007

hmm,teda,som zvedava ako to zvladnes ty...urcite budes stale rozmyslat,ako to tam asi vyzera,ze?teda aspon ja by som taka bola..ja malu zatial neplanujem dat nikam,aj ked svokra by ju chcela najradsej na tyzden,ale nehrozi...vsak by som bola ako na ihlach..

cat
autor
1. sep 2007

tak to ja dávam bežne tomíka svokrovcom cez víkend na pár hodín ak potrebujeme pobehať s mužom obchody, úplne bez problémov, viem že je o neho dobre postarané, svokrovci ho lúbia /aj neterku/ najviac na svete 😉 🙂 nemám s nimi problémy, našťastie..

Pekné foto, som sa smiala že Lili šla na medveďa 😀 😀

mrenka
1. sep 2007

tak super potom 😉

no si predstav normalne v noci z hory oproti nasej chalupe vysiel medved a z blizkeho salasa odvliekol ovcu,tak som bola cela pokaki 😕 taky riadny 70kg mal vraj 😨

mrenka
1. sep 2007

a este som doplnila fotos fesaka oliho s krasnou mamcou🙂

sue
1. sep 2007

Mreni, 70kg na medveďa nie je veľa 😉 😅

cat
autor
1. sep 2007

fuha, no to by som aj ja bola 😲 ..kedysi som rada chodievala na hríby no raz sme tiež utekali lebo síce sme medveďa nevideli ale počuli v dialke tak odvtedy sa bojím 😒
no ideme spinkať, tomi už zíva, tak zatimm 😉

mrenka
1. sep 2007

sue,to bol vraj nejaky mlady este,no ale keby som sa snim mala stretnut,tak sa mi zda 70kg az moc 😀

sue
1. sep 2007

Mreni, ja by som mala strach aj z medvieďaťa asi... ono to nie je príjemný pocit, stretnúť čokoľvek čo je také ako ja, alebo trošku väčšie a neviem ako sa to zachová (a často to platí aj pre ľudí...) 😀