Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

aktak
18. mar 2009

verulka krasne narodeniny 😵 neviem kolko presne mas ale vyzeras ledva na 25, niektori maju stastie 😉 😉 😉 mne tipuju vzdy viac 😠 😀
cat moj Adamko si aj na ranajku pyta "mama meso ryzuuu", to by jedol stale 🙂

mixka
18. mar 2009

verulka, vsetko naj naj naj 😵

aktak, myslim, ze si so svojim tipom velmi blizko k pravde 😀

certica
18. mar 2009

mne viki odmieta maso akehokolvek druhu uz tak stvrt-pol roka. ale ma vcelku rad omacky a privarky, sosovica, fazula a miluje patizon vyprazany alebo cukinu, len ja vyprazam fakt minimalne, lebo to nenavidim, jednak aromu vyprazanu a potom celkovo mam averziu voci tomuto druhu pripravy.
aktak, ja tiez vyzeram starsie 🙄

certica
18. mar 2009

ja viem, ale neprezradiiiim 😀 , ale je fakt, ze verul vyzera o dost mladsie. to su take typy ludi. jedna kamoska je odo mna o rok starsia a vyzera v skutocnosti aspon o 10-12r. mladsie. podaktori jej aj tykaju 😀 alebo napr. jeden kolega, ten sa za 10 rokov absolutne nezmenil, taky chalanisko a to ma uz cez 40

aktak
18. mar 2009

certi ti poviem ze vyzeras sotva na 20, ty mne tiez 😀 aky pekny den za nami 😎 😉

verulka
18. mar 2009

teeda, baby, tak diky...mam uz 28 😎 konecne tabulkovy vek na dieta 😀 i ked asi skor na 1-2. 😀
mne sa tiez stava, ze si vypytaju obcianku, lebo mi nechcu naliat 😀 ale to je aj vela tym, ako chodim oblecena a pod 😉

mercy
18. mar 2009

Čafte kočenky, už som tu a dva v jednom🙂Tlak mi zrazili na normál-na to, že som bola prijatá so 180/115 dobrý výkon. Bielkoviny v moči neboli,ale pustiť ma už nechceli, sekciu robiť nechceli, tak zaúradoval oco a zavolal primárovi, že tlak mi postráži aj on doma. Tak som teraz s malým a v sobotu s ním prášim k našim.Možno mám ešte u nich týždeň k dobru,ak nie,pôjdem rovno do pôrodnice.A ozaj, stretla som tam ladybird, porodila krásne dievčatko po sekcii normálnym pôrodom. Verulka, všetko najlepšie. Inak, mám z Ružinova poznatok- tam pôrod len so zmluvou.Inak človeka odkladajú do poslednej minúty.Keby som tam zostala, jednoznačne by to bolo len so zmluvou

sranda
18. mar 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeezis verul, ze 28 ja sa pototo, ved ja mam pomaly o 10 viac, ehm teda budem mat 35. Som sa vtedy vydavala. Ale paradicka, fakt klobuk dole s tvojim vekom a taky background...... mas cely zivot pred sebou.

mercy a otapkovej si volala?

sweetienka
18. mar 2009

ahojte,
veruli, ešte raz všetko naj, ja mám tiež toľko a niekedy mi hádajú viac 😠 😉
cat, držím palce nech to pekne so Simonkou zvládnete 🙂
srandi, to s tým uchom ako si písala mám tiež, včera som bola na pohotovosti, oči som mala plné hnisu, zaľahnuté boľavé ucho, hrdlo, úplne zle mi bolo...beriem atb a dnes mi je podstatne lepšie
jaj a ešte aktuálna info, pravdepodobne ma budú operovať (cysta na vaječníku) a ja sa normálne bojím narkózy 😖
a skoro by som zabudla tilly gratulujeeeeeeem 😵 držkajte sa, nech všetko dobre dopadne 😵

verulka
18. mar 2009

bablky, fakt diky 😉
mercy, strasne drzim aplce nech to dokopete do konca a uz sa etsim na fotocky malickeho ondrejka 😵

aktak
18. mar 2009

ak sa nektorej z vas chce, skuste mi z fotiek tipnut vek, fakt som zvedava, dakujem 🙂
tehulkam drzim palce 😉

verulka
18. mar 2009

aktak, pocuj ti tvoji krpci su dost odlisni na ych novych fotos...no ja si mylsim, ze viem, ale rozhodne by som tipla okolo 20cky..ale ja so mv tomto divna, lebo to nemam v oku 😀

aktak
18. mar 2009

verulka si ma potesila, asi na tych fotkach nevidno moje sedive vlasy ktore mam uz od 16tich 😀
krpci su zatial povahou na mna takze by ich nezachranilo ani keby sa na matku terezu podobali 😅 😎

cat
autor
19. mar 2009

Kati, ja tiez tipujem okolo 20, ty vyzeras nielen podla fotiek ale aj nazivo hrozne mlado 😎 hm, mne taha o chvilu na 32 😠 😝
sweetienka,juj to ma mrzi, drzim ti palce aby vsetko dobre dopadlo.. 🙂
Mercy, aku ma miminko vahu podla uzv? Ja si myslim,ze je dobre ak moze byt este v brusku, moja Simca mala 2,9 kg, bola slabucka ako pierko, nechcela papat, dost sme sa natrapili oproti inym mimcam, ktore mali cca 3,5 ci 4 kila a hltali ako o zivot..ale mozno u nas to bolo aj tym,ze Simine hned museli nasadit antibiotika,mozno preto nechcela jest. Kazdy den je pre Ondrejka este v brusku plus, samozrejme za predpokladu,ze mas ten tlak ako tak ok..

certica
19. mar 2009

tak ja tiez nemam bohvieaky odhad veku, tak radsej mlcim, ale vseobecne sa mi kazdy javi mladsi na svoj vek v porovnani so mnou 😀 . a ja teda ani nejdem pisat, na kolko uz mne taha, v tomto som partacka akurat len so srandi 😀 . no a po tomto porode mi vyhukli na svetlo sveta sediny jak svina, som jedneho krasneho dna v kupelke skoro odpadla, co za zlate vlasy deda vseveda mi meliruju look 😅 . hlavne, ze mentalne sa citim na dost rokov dozadu 😀

mercy
19. mar 2009

Cat, ved ja to tiez tak beriem, radšej vydržím, malý má okolo 3200, ešte snáď niečo naberie, len sa mi nechcelo zbytočne trčať v nemocke 😝 Rozmýšľam-tilly ide na UZv dnes, však? veľmi držím palce.Inak mne z jedného prsníka normálne strieka mlieko,ale len z jedného...od dnes rána

kattum
19. mar 2009

ale Certi, ved si len o rok starsia on nas mladych! Aktak, i ja si myslim, ze si mladunka okolo 20. Na fotkach vo Verulkinom albume mam obcas problem rozoznat, ci si tam ty Verulka alebo Ajka.

aktak
19. mar 2009

s tou ajkou si aj ja verulku mylim 😵 20 som mala pred 5 rokmi ale ste zlate 😉
mercy drzim palce, byt v nemocke je asi nic moc tak super ze ste doma, este par dni vydrzite 😉
kamaratke sa vcera narodil cisarskym valibuk 4300 a 53, dobre ze nesla prirodzene 😅
certi to tie nase tmave vlasy, tot blondate (vid verulka) vyzeraju ako maturantky 😀

sranda
19. mar 2009

certiiii, no ja uz v tomto veku, ako pises partacky, aj zrak mi dosluhuje 😀 , a poviem ti pravdu, normalne nevidim ci mam sediny, alebo vyrasteny melir. Ten mi davali v maji 08, ale teraz v apr. presne na moje narodky idem na melir, tak poviem kadoske, nech sa mi na to pozrie, lebo neviem neviem...........

aktak, aj petra tak vazila, akurat o 100 g menej 😉 .

verul, uz som ti pisala, ale asi si prehliadla, na superrtl bezi spot na detsky puding "paula" je tam dievca takmer identicke s Ajkou. Najprv som kukla ze jeziiiiis ved to je Ajka,............. Videla si ten spot?

sweetie, presne na vlas o mas ty mala aj petra, sme boli v piatok na pohotovosti, tam jej velmi pomohli, na orl boli zlate kocky, cistili jej usi, ani nemukla.... a do oci ophtalmo-framykoinovu mast, ziadny pamykon a preplachntu s opht. septonexom.

verulka
19. mar 2009

srandi, nevidela 😉 nooo ja mat taku postavicku ako ajka 😀 no nic...
mercy, drzte sa
tilly, isla dnes rano, tak cakam spravy aj ja 😉

cat
autor
19. mar 2009

ja som videla na facebooku spravu od tilly,ze videla bit krasne malinke srdiecko🙂

verulka
19. mar 2009

tak teda supeeeer, gatulujem 😵 😵

mercy
19. mar 2009

Decká, začali ma strašne bolieť kríže,myslíte že to môže súvisieť s pôrodom?Nič ako kontrakcie necítim,len tá bolesť chrbta 😝

zebricka
19. mar 2009

Mercy... uz som Ta dnes kdesi citala.... vzhladom na okolnosti, fakt neviem, ci by som si ten vylet do PB neodpustila... 😉
Drzim Ti paste, aby vsetko dobre dopadlo, vysoky tlak nie je sranda.....

Tilly gratulujem a pozdravujem... 🙂

tilly
19. mar 2009

ďakujeeem 😀

hej, videla som srdiečko, len dnes som mala totálny blázninec, tak som nestíhala 😀

sranda
19. mar 2009

no tilly si pašáčka, super super, som rada, že to vyšlo a ide všetko hladko......

verulka
19. mar 2009

mercy, mna pri radkovi len bolel chrbat adosla som na kontrolu asi o 2h na 7cm ovorena..ale zase ja som speci pripad, ja kontrakcie moc necitim...no ale bacha pri 2rodicke to moze ist pekelne rychlo..drzim palce

mercy
20. mar 2009

Tak planý poplach🙂Tilly. som strašne rada,že to tak dobre pokračuje, cmuk.So mnou ležala na izbe jedna strašne zlatá holka, bola v 9tt, krvácala ako o život, padali z nej normálne kusy a bábo sa držalo ako kliešť a srdiečko mu bilo o sto dvesto.Samozrejme , kázali jej doma ležať a vôbec nič nerobiť,ale mala ešte ročné dieťa, mamu chorú a svokra vraj musela ísť domov a variť svokrovi,lebo by asi umrel od hladu 😝
Zebrička a to nie je výlet-idem tam rodiť 😎 V utorok mám naplánovanú sekciu, tak sa snáď dovtedy nerozsypem.

tilly
20. mar 2009

mercy, ďakujem, aj keď teraz som mohla byť namiesto 7tt v 39tt... ☹ ale čo už, namiesto barana to snáď bude škorpionik...

cat
autor
20. mar 2009

tilly, mne si sa dnes snivala 😀 nie vazne, sa mi prisnilo,ze budes mat dievcatko 😵 musim travit menej casu na konovi a facebooku 😀