Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

sue
28. mar 2009

😀 😀 😀 😀

erikasadek
28. mar 2009

krasulka ahoj u mn najdes pochopenie ten vynalez je uzasny.. 😉
nenechaj sa, stvat.. nevadi, nemozes sa kazdemu pacit..... 😉
neboj; nie si sama;.. 🙂

nnikka
28. mar 2009

babulka - neda mi nezareagovat... ale co si ty v zivote dokazala? lebo ako sledujem tvoje vyroky tak mam len pocit ze si volaco kompenzujes... takych najmudrejsich na svete tu uz bolo...

poznam vela uspesnych ludi ci uz pravnikov alebo lekarov, technikov manazerov a filozofov... ale poviem ti, ze su to ludia pokorni a nikdy ma nepresviedcali tak nastojcivo o svojej pravde / dialog je o niecom inom...
a co sa tyka technikov mnohi z nich nemaju ani paru o gramatike 😀

jevel
29. mar 2009

vynalez je úžasný, len pohnútky na voľbu prezidenta o ničom 😅

babulka
29. mar 2009

Tak aby sme to uzavreli, lebo sa budu ostatne baby, co chodia do tejto temy pravidelne cudovat...
Krasulka, vynalez je to urcite perfektny, a je super, ze sa o neho trhaju od Korei az po Guatemalu. Viem, ze o podobne sa snazi Izrael, ked som tam bola, predvadzali nam to in medias res, ale taketo funkcie to nemalo. Bez ironie, klobuk dole. Len ma vzdy stve, preco sa taketo spickove cinnosti nezaobidu bez potutelnych okolnosti? Preco to nemoze prebehnut bez rozruchov spojenych s machinaciami? A toto bola recnicka otazka, nevyzadujem na nu odpoved 🙂
A stale mi tam absentuje funkcia prezidenta. Moze to podporit, ocenit, vyzdvihnut..........ale realne nic. Ziadne schvalovanie rozpoctu, ziadne podpisovanie projektov.... Aj v tom linku, co si poslala, z www.prezident.sk bolo napisane len to, ze prezident si spolu s ministrom vnutra pozreli hranicu s Ukrajinou, a prezident ocenil a vyzdvihol nas vynalez......nic viac. Mozno preto sa to tu tak rozputalo, lebo si napisala, ze vam z toho, ze bude prezidentom Gasparovic, nieco kvapne do vacku... Budem sa opakovat, ale preco je pri takomto skvelom vynaleze potrebne, aby bol prezidentom prave on? Ved tvoj otec moze byt hrdy, ze vynasiel nieco svetove, co bude svetove bez ohladu na to, ci tam bude Gasparovic, Meciar, Babulka, Krasulka...

No, konec filma. Radsej mi, baby, ktore mate co k tejto teme napiste recept na slivkove gule. Teda nemusia byt slivkove, mam mrazene ovocie, a chcem si to narobit aj do zasoby.

babulka
29. mar 2009

A este - nečviete, kde teraz v hlbokej zime zozeniem koleso na plavanie? Matikovi prasklo, a v skolke chodia plavat a musi mat aj koleso, rukavniky nestacia. Nasla som dva na MMB a jeden mi odpisal, ze uz nie je a druha baba sa uz tyzden neozvala. Mozu to mat v Draciku? Lebo v Tescu nemaju, kedze nie je sezona....To neviem, ci sa plavat v zime nechodi 😖

krasulka
29. mar 2009

Dobe ranko,

ok vidim ze vysvetlenie pre jednoduchich ludi musi byt jednoduche, kedze ostatne akosi nedokazete pochopit. Nechcem volit Radicovu lebo mi je nesympaticka. Teraz uz akoze je moj dovod o NIECOM? 😀 Ale koncim tuto debatu, tak pekny den. 🙂

jevel
29. mar 2009

krasulka nesklamala 😀 - hlavne že ona nie je tá "jednoduchá".
pekný deň 😉

babulka
29. mar 2009

Jevel, mas krasne deticky 😵 Aj sa dost podobaju, nie? Ake je to mat taky vekovy rozdiel? Ja si tize viem predstavit, ze ked pojde Matik do skoly, tak by sme skusili surodenca...teraz este nie 😉

jevel
29. mar 2009

babulka ďakujem 🙂
vekový rozdiel si pochvaľujem, Adrian mi s malou dokáže už sem tam pomôcť a veľmi sa ľúbia 😉 . Keďže má už 7 rokov nie je na mňa toľko naviazaný a chápe, že malá vyžaduje viac pozornosti. Takže so žiarlivosťou u nás problém nie je.

cat
autor
29. mar 2009

pre boha ziveho, to co tu bolo?
specialne ma zaujalo slovo "jednoduchich" 😀
ale dufam,ze ste uz skoncili.
babuli, mrknem ti ten recept na slivkove gule,aj Katke este chcem napisat recept na babkinu kapustovu polievku 😎

zebricka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zebricka
29. mar 2009

A vraciam sa k debate o jedle, je rozhodne plodnejsia... 😉 😝

nnikka
29. mar 2009

ehm.. dalsia ktora ovlada gramatiku a vie si napisat Zivotopis a okrem toho uz asi nic... len kritizovat 😀 😀 😀

sue
29. mar 2009

Ahojte, prosím o radu z iného súdka - Macinovi som objavila vo vláskoch na hlávke "pole čohosi ako znamienka alebo pehy" tvar ovál, priemer asi 10cm x 5cm ... nie sú to ale úplne znamienka ani pehy, je to svetlohnedé a neviem to identifikovať. Špina to určite nie je 😅 a ani sa tam v poslednej dobe nebuchol. Neviete čo to môže byť?
Na nete som našla jedine, že to môže byť podkožné krvácanie, ale to teda verím,že nie 😕

zebricka
29. mar 2009

Ale ze som trafila klinec po hlavicke... 😀 😀 😀 😀 😀

zebricka
29. mar 2009

Sue, ou, ou.... nemoze to byt nieco ako lisaj?

sue
29. mar 2009

...vo vláskoch na hlávke... aby si to niekto zle nevysvetlil, Macino má vlasy len na hlave 😀

sue
29. mar 2009

Zebri, a lišaj je čo a prečo a čo sa s tým robí?
Popravde ma vydesilo to čo som našla pri googlení,lebo čosi také ako som popísala som našla pri prvých znakoch leukémie, ale nechcem hysterčiť 😔 lebo neviem či to správne identifikujem

zebricka
29. mar 2009

Lisaj... idem skusit pohladat obrazky na google... neviem to opisat, aby som Ta nezmiatla, ale Tvoj opis by mi na to sedel...

zebricka
29. mar 2009

Skus pozriet tuto, ci tam nieco Vam podobne nenajdes:
http://www.google.sk/search?hl=sk&rlz=1T4SKPB_e...

zebricka
29. mar 2009

Citaj tuto, nic konkretne, ale aspon kam to zaradit:
http://sk.wikipedia.org/wiki/Mykózy_(MKCH-10)

zebricka
29. mar 2009

Ale ked si to Tvoje citam este raz a predstavujem: je to ako keby bodkovane?

zebricka
29. mar 2009

A este citam, ze kiahne mozu zacinat ako bodky vo vlasoch....

sue
29. mar 2009

Zebri, dík. No je to vpodstate pravidelne... bodky nie, ma to priemer asi 3mm tie jednotlive "znamienka"

zebricka
29. mar 2009

No ved na kiahne pisu, ze priemer bodiek 2-4 mm....

zebricka
29. mar 2009

Ale nic nedavam ako jednoznacnu diagnozu, iba davam tipy, co by to mohlo byt...

sue
29. mar 2009

Kiahne to nie sú, ja som mu to našla už pred týždňom.

zebricka
29. mar 2009

Aha... a neskusis ist k lekarovi, pre istotu? Mozno o nic nejde, iba nejaka forma ekzemu, co ja viem....