Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

tilly
6. máj 2009

28? 😲 aj domčo má tak 28 a 29 to som si myslela že má asi najväčšiu nohu 😅

cat
autor
6. máj 2009

tilly,to ma po mojom chlapovi,ten ma 11-tku.
Tie autosedacky uz mali inak vypredane..musim vymaknut inu akciu.
Pekny 14tt ti svieti 😎 uz je ti lepsie?

verulka
6. máj 2009

baby, aj radko ma 28-30..podla topanky...ale nosi aj 28 a to ma 7rokov..asi tiez po muzovi, kedze on ma 7cku 😀

ena
6. máj 2009

cat: filip ako ktore topanky, ale tiez 27-28 a Marek 23, ale jeden par ma 24ku.
Ja tu teraz beham ako nejaky bachar kontrolovat deti 🙂 V jednej izbe nemohli byt, lebo bolo len chi chi chi, tak som ich rozdelila, Marek uz spi v posteli, tak len vylieza a vylieza.. ale klop klop, uz je ticho.. 🙂 Tak hadam o chvilu budu spat obaja 🙂

ena
6. máj 2009

no zatial 1:1 co sa spania tyka, Marek spi, Filip cita 🙂

ena
6. máj 2009

2:0 😀

tilly
6. máj 2009

môj muž má malé nohy, to ja mám laby 😀

eni, dobré skóre 😀

cati, každý deň je mi inak, raz na prd, raz dobre, dnes mi je dobre, ale včera som sa večer už nevládala ani pohnúť... uvidíme do kedy to bude trvať... rátam tak do 19 - 20tt

cat
autor
6. máj 2009

Tilly a nad menami uz uvazujes?

tilly
6. máj 2009

nad menami nie, kočík riešim 😀 ale len tak v hlave, viem čo chcem, takže to nebude problém, problém bude zohnať ho ojazdený... nový nechcem...

meno pre chlapca bude vymýšlať tatino a pre dievčatko ja, ale keďže to bude určite chlapec, tak nemám robotu 😀

babulka
6. máj 2009

Tilly, myslis? A ake mate tipy, prezrad..

sue
6. máj 2009

Ahojte 🙂
Tieto veľké sedačky sa už asi ani trošku nedajú polohovať,však? 😕 My máme teraz Britax evolva, som s ňou mooooooooooooooooooc spokojná,lebo je mäkkučká, mala super crash testy a dá sa fajn polohovať - Macinosa v nej ešte vyspí. Len sa mi zdá, že je dosť úzka... neviem dokedy nám vydrží. Macko má 13kg, na výšku je OK,len na šírku neviem dokedy mu tam bude pohodlne.
U našich jeden chlap dal na podsedák 2r. dvojičky ☹ ukazovala som mu tú českú kampaň...ale že je to vraj kravina - im sa nič také nestane ☹ no nuž bodajby som fakt bola hysterka a nikdy žiadne dieťa nedoplatilo na nezodpovednosť svojich rodičov 😔
Tilly 😵

verulka
6. máj 2009

baby, mne radko uz asi 2r sedi na podsedaku 🤐 ako mam aj vacsiu sedacku, ale tu vyuzivame na dlhsie cesty...tuto sa sam zapasa..ale ron bude v sedacke isto dlhsie..ani nejdem pisat, ze sme pred par rokmi nemali sedacky okrem vajicka 😝 ale v tomto smere som dost poctivka, teraz, ked mam auto aj infosky 😉
baby, prave som bola na zumbe 😀 😀 brutaaalna prca, perfis...a to ja ani tu hudbu nemusim 😀

cat
autor
7. máj 2009

verulka, co je zumba? zahliadla som taku temu len nemam cas precitat..
Ja som sa rozhodla kupit tu sedacku v kategorii 15-36 kg a co najsirsiu, najskor ostanem verna tomu Recaru,len rada by som vymakla nejaku akciu lebo su dost drahe. To stare Recaro 9-36kg pojde Simonke, vo vajicku sa uz dlho vozit nebude, uz pekne sedi a vo vajicku sa len jeduje.
Baby ide nam 1. zub, Simi sice neplace no odmieta jest, vlastne nejedla od vcera od obeda, ani len vodu do nej neviem dostat, teraz spi, bojim sa,co bude potom..verim,ze hlad ju donuti.. 😖

sue
7. máj 2009

Cat, prečítala som,že Simi pekne sedí, tak s hrôzou pozerám do pasu, že tvoja princezná už má 8.mesiacov takmer 😲 😲 😲 😲 panebože 😲 😲 😲 😲 😲

cat
autor
8. máj 2009

sue 😀 ano 8 mes, presne dnes. a nielen sedi, madam sa uz stavia na nohy,hruza 😀 leti to strasne...
Len tu nam to nejako stagnuje, tilly sice zachranuje situaciu ale ..ziadna dalsia tehulka na obzore 😲

babulka
8. máj 2009

Ahojte, nechystate sa zajtra na milu pre mamu na Partizansku luku? Vyzera, ze bude pekne teplucko, tak asi pojdeme 🙂

ena
8. máj 2009

my pravdepodobne pojdeme, ale som zvedava, ze aky chaos tam bude, hlavne s parkovanim.. neviem, preco to tento rok nie je opat v meste.

tilly
8. máj 2009

ja by som chcela chlapčenské Daniel, ale keďže tatino je daniel, tak mi to neprešlo, tak som mu povedala, nech si vymyslí...
nad dievčenskými sa mi neoplatí špekulovať, každopádne treba meno, čo má meniny v lete alebo na jar... páči sa mi nela, ela, lea 😀 klára, lívia, ale nič sa mi nepáči tak, že by som sa z toho mena išla zblázniť...

nooo, nejaká tehula by sa tu zišla 😀 len či už niekto nie je tehu a nedrží sa ako muci, čo sa prezradila v 20tt

cat
autor
10. máj 2009

ahojte, máme doma šelmu zubatú, v noci konečne vyliezol 1. zub 😎 😎
No co eni, babulka, boli ste na tej Partizanskej luke? Bolo asi vela ludi,ze? My sme boli u sesternici a Tomasko sa naucil bicyklovat 😵

mixka
10. máj 2009

ahojte 🙂

krasny slnecny den matiek zelam vsetkym maminkam, vsetko naj naj naj 😵

sranda
10. máj 2009

cat, aj petra sa vcera rozbehla na bicykli, sme jej kupili teraz na narodky, len my mame este s pomocnymi kolieskami samoska. A v piatok prosim pekne skocila do jazierka trubka jedna, jej tam padla lopta, tak dobre rozvirila hladinu oranz. rybickam a korytnackam, do pol pasa bola ako zluch. V utorok ma v skolke besiedku k dnu matiek, nacvicuju program od febr. asi na tajňáša, tak si urcite poplacem jak sa poznam, ved prva besiedka, to je take mileeee........

mixka, ahoooj ako sa mate? a baby? posluchaju? Isto vam robia radost....

ena
10. máj 2009

cat: boli sme, Babulku som nikde nevidela 🙂 Neviem, ci padol rekord, tusim bolo 818 registrovanych, myslim, ze to rataju na rodiny.. samozrejme na Partizanskej bol problem s parkovanim, ale inak celkom fajn, teda, chalani sa nestazovali 🙂

sranda
10. máj 2009

eni, mas veeelmi pekne fotky vo fta, ten april 2009 je rozkosny, chlapci su fesaci naozaj. Take zive fotky zlte tulip s cervenym obleckom, fakt chutne. A pozeram ze Marek bude mat pomaly 1,5 roka booze to leti.

tilly
10. máj 2009

domčo minulý rok bikoval bez pomocných koliesok, tento rok s kolieskami 🙄

srandi, to je super, tá besiedka, u nás by ju tiež nacvičili, keby sa maďarské deti vedeli naučiť jednu posr. slovenskú básničku... teraz neviem, či je to chyba rodičov, že tie deti nevedia poriadne po slovensky, alebo učiteliek, že ich to neviedia naučiť... inak som s učkami veľmi spokojná, sú asi najlepšie od nás z mesta...

inak, predvčerom bola u susedov neviem či učiteľka alebo riaditeľka jednej škôlky v dúbravke a hovorila, že tento rok to bola hrúza, že zobrali len 5 ročné deti a deti, čo mali súrodenca v škôlke, nemajú miesto...

sranda
10. máj 2009

tilly, samoška, že to je chyba rodičov. Nerozpravaju s nimi,tym si uľahčuju životnu situaciu. A tie mena sa mi pacia, ti verim ze s dievc. menom je viac problem ako s chlapc. My sme mali tiez chlap. meno vymyslene hned a kym mi dorazila petra do hlavy ako strela, nebola som o ziadnom tak presvedcena. neboj to pride........ To je teraz take mile, krasne obdobie o tych menach sa handrkovat a dohadovat, si to uzi, taka mila povinnost.

tilly
10. máj 2009

mňa tie mená moc nebavia, nech si to vyrieši mm, bruško mám ako keby som prehltla basketbalku 😀 čiže to bude asi fakt ten chalan... a to si má vymyslieť on, takže ja mám voľno 😀 už ma zrušil s kočíkom, že jedine hartan, takže to mám vybavené, už len ho zohnať 😀 ostatné všetko máme

ozaj, čo ste tu spomínali také tie koše na deti na kolieskach, čo to tak stojí a kde sa to dá najlacnejšie zohnať? alebo nemáte to niektorá na predaj? alebo neviete o niečom? lebo dole by sa mi to asi zišlo, hore postieľka a dole také niečo na spinkanie...

babulka
10. máj 2009

Ahojte, my sme nakoniec neboli, Matika zobrali svokrovci, tak som mala frei, pozerala som cele poobedie Krstnych otcov, 1. aj 2., este trojku mam na plane 😀
Aj my mame v skolke besiedku, v utorok o stvrtej, tak som zvedava, co bude, ale ako sa poznam, budem presne ako sranda ronit slzy 😵

ena
10. máj 2009

sranda; dik za pochvalu foto, tak napr ten cerveny Marekov rolak bol kedysi moj 😀

tilly
11. máj 2009

eni, to sa ti tak zbehol? 😀

ena
11. máj 2009

tilly: pred cca 30 rokmi bol moj 😀