Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

megg
12. aug 2009

halo maminy, kde ste sa vsetky podeli? 🙂

sue
12. aug 2009

Megg, kde si vylovila túto tému? 😕

megg
12. aug 2009

Sue, no musela som ju vytiahnuť cez vyhladávač 🙂 Škoda jej zapadnúť prachom 😖

sue
12. aug 2009

Megg, ja pri tejto téme cítim dosť nostalgiu 😀 takže dík,že si ju vylovila 🙂

Ako sa inak cítite? 🙂 je to iné ako prvé tehulkovo?

cat
autor
12. aug 2009

caute 😀 obcas treba aj sem nakuknut..

megg
12. aug 2009

sue, no teda u mna urcite ine. Vecer mi byva zle a pri Oliverkovi vobec. A uz to asi tak doma intenzivne neprezivame ako pri prvom. Vela veci vies, proste plavas jednoducho dalej 🙂 A urcite sa mi zmenili pohlady na to, co je potrebne, co by som si mala kupit a podobne.

Cat, ano obcas by sme mohli 🙂 FB nie je vzdy to prave orechove.

megg
12. aug 2009

tilly, aky kociar si si nakoniec kupila? A co to meno? uz ste sa zhodli? Inak my u chlapca mame dost velky problem, nevieme nic najst, co by nas hned oslovilo...chjo... 😒

cat
autor
12. aug 2009

megg a nad akymi ste uvazovali/uvažujete? a pre dievčatko ste sa už dohodli?
inak mne FB uplne vyhovuje,lebo ma citaju len priatelia, kym tu..kdekto, susedia.. a tak:(

sue
12. aug 2009

Cat, krásne Vás Silvinka odfotila, netrpezlivo kukám na fcb či nepribudnú ďalšie fotky 😵 😵 😵

Megg, tak to chápem... ja som zvedavá či mi pri druhom bude bývať tak ukrutne zle... a tiež si myslím, že už nebudem horlivo fotiť každé tričko čo drobcovi kúpim 😀 😀 😀
A mená aké rozmýšľate? Máš aj nejaký tušák na pohlavie? Juj ale som zvedavá 🤐 😅

megg
12. aug 2009

Cat, no ja tam mam kolegovcov 😒

megg
12. aug 2009

Tušák mám že chaloš...klasika v našej rodine 😲 No uvažovali sme snáď nad všetkými možnými menami a ništ. Pritom Oli bolo také, že okamžite zo srdiečka...no ale toto druhé bude ťažké...a baby majú všeobecne veeela krasnych mien na vyber. I ked u nas vyhrala malá Matilda, resp. Mati 🙂 Je to srdcovka tatina + moja na spolocne chvile v ITA.

megg
12. aug 2009

Inak ja tomu FB moc neverím, teda tam tým fotkám a tak. Sa toho trošku obávam. Možno viac ako iných stránok...

certica
12. aug 2009

ahojte, po dlhej dobe...
kako prazdninujete?

ja som si dnes akurat rano spomenula na tuto temu, ked som zbadala aktualny album kattum. vidno, ze ste sa mali fajn
🙂

co sa mien tyka, sranda, lebo zo vsetkych stran pocujem, aky je problem si vybrat, hlavne tie chalanske. no ja som asi vynimka 😀 , kludne by som este dokazala pomenovat polovicu skolky 😉

cat ozaj, podarilo sa vybavit skolku?

cat
autor
12. aug 2009

diky sue, ale ostatné budú tak o 2 týždne, nechcem silvinku naháňať, viem,že toho má vela..
certi ahoj, ano skolka v pohode, v sept. nastupi..uvidime. Ako sa mate inak?
megg,ja som inak tiež strasne zvedava,aj co budete mat,aj ake meno date 😵
kattum-ozaj vydarené krásne fotos máte 😉

megg
12. aug 2009

Certi ahoj, no vidis, ty to mas potom jednoduchsie. Ked sa pozries ale do nasho kalendara, tak bud extra starodavne, alebo taka klasika.
Ale dam po tatovi a bude to jednoduche a mam to 😉

cat
autor
12. aug 2009

Aktak- ak sem ešte chodíš- všetko najlepšie Adelke k 1. ročku!!..dodatočne prajem 😎

aktak
12. aug 2009

jej VNM po dlhom case 😵

cat dakujeme si zlata 😉

nam ponukaju sukromnu skolku s anglictinou rovno v budove kde mm robi za 7000,- co je super cena, ale aj tak 😒

cat
autor
12. aug 2009

no ahojj 🙂 a ušká ako, už to má v pohode? Simi má asi alergiu na zlato,znesie iba chirurgickú ocel.
A ako sa máte, malá už chodí? naša nie ešte.

aktak
12. aug 2009

nausnicku mame len jednu, nechala som to zahojit, teraz sa chystame nastelit druhu este raz 😔
uz asi 2 tyzdne robi sama kroky ale nakoniec sa necoho musi chytit , nevie ostat stat ale stale skusa skusa takze za par tyzdnov jej to uz pojde urcite istejsie 🙂
tie alergie 😒

ena
12. aug 2009

jeeej, megg oprasila prachom zapadnutu temu 🙂
inak, my sme tiez mali problem pri druhom chalanskom mene, nakoniec som nechala manzela vybrat, lebo vsetky moje napady rusil 🙂 Ale som spokojna s Marekom, uz si k nemu ine predstavit ani neviem 🙂

cat
autor
12. aug 2009

vidis eni, my by sme šlohli meno vám a chalan by bol Filip. Napokon sme šlohli barunke 😀

kattum
12. aug 2009

Jejej, potesili ste ma, ze sa to tu zas rozbehlo!

sue
12. aug 2009

Jej, naozaj Adelka 😕 a o chvíľku aj Simi 😕 neskutočne to letí 🙂
všetko NAJlepšie babuľkám
😵

aktak
12. aug 2009

vdaka sue 😉 ja si uz ani nehovorim ze to leti nech ma depka nechyta 😀
Marek sa pacilo aj mne, potom Patrik, Peter, a z dievcenskych napriklad Danka

tilly
12. aug 2009

jeeeeeeeej, no teeeeda 😀

megg, ja som tiež mala pre babu meno, teda aj keď som vedela, že to baba nebude... s tým chalanom neviem, asi filip 😅

adelke, všetko naj 😉

juj, ale to letí, o chvilku bude aj simonka ročná, no hrúza, veď ja už som v treťom trimestri, strašnééé, vôbec nie som pripravená 😀

cati, ten kôš ti nezavadzia? môžem si pre neho niekedy vybehnúť? prípadne by som poslala našich, aby to niekedy cestou zobrali...

máte všetky škôlky pre staršie deti??? ja sa bojím, že mi domča vyhodia, keď budem na RD... ale keďže som v školskej rade, tak snáď nie... možno by to nejaký ten sponzorský príspevok urobil... je tu tiež strašný problém so škôlkami, majú kapacitu 20 detí na triedu, už minulý rok ich bolo 24, teraz odišlo len 6 detí do školy, čo je príšerne málo, ale zobrali určite viac ako tých 6 detí...

aktak
12. aug 2009

tilly dik 😉

sestra prave skoncila pedagogicku a nahovaram ju nech si urobi miniskolku v byte, nejaky mini kolektiv, sak tych deti je neurekom a nie kazdy ma na sukromnu skolku za 12 litrov 😒

cat
autor
12. aug 2009

tilly ved dojdi niekedy bud. tyzden /okrem utorka/, tento mam fofry..a máme ho demontovať,či máš dosť velké auto?

aktak
12. aug 2009

Adelka pozera spravy na CT a doslova tlaci kysle uhorky 😀 moze ich uz jest? lebo sa jej nedaju zobrat 😅

megg
12. aug 2009

jej no super, zapojili ste sa 🙂
Inak nebudete niektora predavat este ten kos, ja by som taky chcela 🙂 Alebo aspon poradte, kde to mam hladat.
Aktak, za 7000 Sk to mate este dobru cenu. My sme platili 12000! to je ina palka. Brrr.ale uz je to za nami, i ked nam sa to celkovo dost oplatilo...ale to je na dlho. A tiez prajem Adelke vsetko naj k 1.rocku 🙂
Inak aj Oli jedava velmi rad kysle uhorky...nevyhovorim mu to 😅

aktak
12. aug 2009

megg vdaka 😵
12000 to si neviem predstavit, a tych 7000 je menej ale stale je to dost velka polozka 😒 uvidime mozno to vezmeme, alebo budu suhlasit ze bude chodit na 3 dni v tyzdni 😕
ja som kos nemala, teda mala som pozicany ale hned sme ho vratili lebo nebol treba, Adelka spala vsade a vzdy a bez problemov a nemame ani velky byt ze by som ju potrebovala so sebou brat 🙂 spavala ked tak vo vaku