Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

ena
12. júl 2007

sweetienka:u nas funguje UM tiez rano a vecer..
rano 150 ml, neoplati sa viacej, lebo aj tak nevypije a vecer 210-240 ml. Obcas, ak to na obed neprehnal s jedlom, tak aj pred spanim takych 150-180 ml..

katrin
12. júl 2007

ahojte baby, tak som rýchlo prebehla túto novú tému.. neviem, či aj nás počítate medzi vás 😔 🤐 nie sme v tabulke ☹

barunka
12. júl 2007

cat, tá tabuľka ju úplne super...
babulka, no tento týždeň je moja polovička (väčšinou ale chýbajúca) doma najskôr tak o 20,30. Celú dobu, čo včera prišiel domov, som ho hnala, nech sa padá dole do kuchyne najesť, lebo sa chcem ísť okúpať ale namiesto toho sa tu serkal. Teraz som odkázaná na jeho stráženie Simi keďže na vysielačkách chytáme nejakého debila, čo si vkuse ťuká morzeovku. Celkovo nám tu niekto ruší signál, nefunguje nám ani satelit a dokonca včera mi padol aj internet. (údajne vojenské cvičenie, ktoré zvyčajne trvá aj mesiac) A ten môj chlap namiesto toho aby išiel jesť sa tu bude hrajkať na PS2 a vraždiť mucholapkou komáre rovno na tej stene, kde má Simi postieľku.
sweetie, my máme tiež mlieko ráno a večer a ešte plus pred spinkaním dostáva acidko.

sranda
12. júl 2007

jeeeeeeej nová téma, super cat si šiky. To bol ozaj dobrý nápad.

zuz11
12. júl 2007

inak tiez musim pochvalit tabulku a podakovat sa ze som sa sem mohla vterknut aj ked mi zatial prevaznu stravu mame mliecko 😀

sranda
12. júl 2007

cat, tá tabulka je vynikoš 😉 , ďakujem, počúvaj, ty si plná nápadov. Len malú opravu poprosím ak budeš mať čas 4180. Tomi je pekný papkáč...fihi. Petra zasa v chorv. spadla tak, že sa jej poplietli nohy keď utekala a skočila šípku na nos, podlaha bola dlažba, tiekla jej krv, už som myslela, že si rozbila nos, ale chvalabohu mala to len silno udreté.

mrenka, ja som malej vyskúškala franc. mlieko a vôbec ju to nezasýtilo, mohla by som do nej liať aj hektolitre. fičali sme na bebe a teraz hami junior banán.

barunka
12. júl 2007

baby ešte jedna otázočka, myslíte, že je o.k. ak Simi v noci, zo spánku chodí po postieľke? Ona spinká o čom som sa viackrát presvedčila, ale kráča hore dole. Robí to už dlho, ale spočiatku som si myslela, že to je tým, že sa učila chodiť, tak trénovala, ale teraz už chodiť vie, cez deň sa nachodí dosť, tak prečo to robí?? Túto noc som sa tiež bola na ňu mrknúť a ona zasa chodila hore dole, niečo si popritom brblala. Vyrastie z toho???

sranda
12. júl 2007

barun, to je v poho, neboj vyrastie, alebo už teraz trénuje niečo, čo sa jej zíde v dospelosti 😉 . Poznám 4 ročného chlapčeka, a prevádza niečo podobné. Sa jej niečo sníva a vtedy keď chodí jej pracuje fantázia.

titkovamiriam
12. júl 2007

barunka moze to byt namesacnost,moj michal to mal okolo troch rokov,prisiel k nam do izby zobudil nas,rozpraval sa s nami ,vratil sa do postele a rano si nic nepamatal.Stalo sa to asi zo 10 raz a prestalo to same.

barunka
12. júl 2007

srandi, tak to si ma upokojila, lebo včera ma sestra strašila, že môj manžel bol v detstve námesačný a vraj sa mu podarilo aj dostať z domu. Tak som sa zľakla, či to hádam Simi nezdedila tieto "sklony" po ňom 😀 😀 😀
Asi by som hneď začala radšej zamykať, keďže zatvorené dvere pre ňu nepredstavajú nijakú prekážku ani problém. 😅

mrenka
12. júl 2007

boze,som si pozerala albumy na MS a jedna teta si dala na hlavu hnedu zaclonu,je to mozne?? 😕 😀 😀

barunka
12. júl 2007

mreni, kde??? nech to omrknem aj ja

miriam, takže predsa to môže mať čosi s námesačnosťou? No tuším sa mám na čo tešiť... 😨

sranda
12. júl 2007

barun, vieš čo raz urobila Petra? Normálne v spánku sa vypýtala von z postieľky - to bolo cez deň, pospiačky išla do kuchyne, tam otvorila oči, niečo zamrmlala a potom zasa naspäť do postieľky a spala ďalej. Keď sa zobudila hovorila heš-heš-heš a šibrinkovala rukomia popritom, asi sa jej snívalo že odháňa muchy..., alebo blúdi africkým pralesom a bojuje s tse-tse muchami 🙂 .

mrenka
12. júl 2007

barunka,neviem,ci to sem mozem dat,aby sa opat niekto neurazil... 😕
normalne si daj albumy a asi na 3 strane by to mohlo byt...

sranda
12. júl 2007

vieš mreni, tie nevesty sú veľmi "kreatívne" aby upútali, neuvedomujú si, že niet nad klasiku, lebo čo je klasické je dokonalé.

barun, 1 ročná a námesačná? to sotva.

mrenka
12. júl 2007

barun oprava je to strana cislo 1

barunka
12. júl 2007

srandi, tak som rada, že v tom nie sme sami. Simi takto chodí hore dole takmer každú noc a ak je náhodou spln, tak sa k chodeniu pridá aj plač. Neskutočne vtedy plače. Najhoršie na tom bolo, že ja som často nedokázala rozlíšiť, či je hore alebo spí, pretože vyzerala akoby bola hore. Až neskôr som prišla na to, že ona ma vlastne vôbec nevníma...

mreni, no našla som to, píše sa tam, že šaty a závoj je vlastné prevedenie nevesty. Musím uznať veľmi kreatívne, ale nejak mi to nejde dokopy, celkovo značne hýrila farbami...

zuz11
12. júl 2007

ja mam skor pocit, ze tovecer pred svadbou vyprala s tym malym milacikom a zmenilo to farbu 😀 alebo s ciernymi ponozkami 😉

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cat
autor
12. júl 2007

Katrin doplním vás, srandi, údaj opravím samozrejme 😉
Baby tu u nás už leje ako z krhly ☹

titkovamiriam
12. júl 2007

u nas prsat zacina,ja kojim uz len rano a vecer,cez den didi nechce

sweetienka
12. júl 2007

cat, tu prsalo len chvilku a uz sa vycasilo, snad uz bude len pekne 🙂
no mala sa prave prebudila, ideme papat a potom von 😉

cat
autor
12. júl 2007

aj tu už prestalo, ja o 14.30 vyrážam von...

titkovamiriam
12. júl 2007

ja by som chcela ist na kukuricu mnam mnam je krasne mliecna. 😀

sranda
12. júl 2007

juuuuj už aj u nás leje. Straaaaaaašný lejak brrrrrrr.

titkovamiriam
12. júl 2007

u nas trosku prskalo,ale kukurica sa uz variii. 😀 .ujko bol taky zlaty,ze oberte detom a ja ,ze staci 10klaskov a on mi nazberal dve tasky. 😀 😀 😀

sranda
12. júl 2007

mňáááááám kukurička, taká fajn osolená 😲 .

titkovamiriam
12. júl 2007

tak tak Milan sa uz nevie dockat on je taky zelenivy maniak 😀

verulka
12. júl 2007

baby, tak ako ste dopadli? My iba kym sme dobehli k autu boli sme mokri riadne...Sttrasne nas to mrzelo, ze sme boli iba chvilku. Ta medicka je super v tom, ze sa aj moji krpci zabavia. Uz sa tesim na dalsie stretko...
Tilly, to ma mrzi, ale je to tak ako to ma byt 😉 enboj coskoro budes gulata.
Eni mas super brusino. Celkovo baby, vyzerali ste super.
Ja teraz vobec necitam ine debaty- resp. velmi malo (vsak aj sem nakukam pomenej), takze ma nic netrapi. Ja som bola zvyknuta, ze so mnou vela ludi nesuhlasilo 😎 Sem si chodim oddychnut a nie pohadat, nato mi stacia psickari okolo domu 😀
idem trochen cvicit 😀 papa

zuz11
12. júl 2007

no ja som zmokla, mala nie lebo som jej vzala prsiplast na kocik 😀
inak kupili sme uz cyklosedacku 😉 samozrejme prednu do 15kg, kedy ste vy zacali deti vozievat na biku? ja planujem ked bude pekne tak o mesiac, alebo mesiac a pol 😀