Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

sue
3. sep 2007

Ahojte, my sme mali dnes ťažký deň ☹ ale snáď to dobre dopadlo. V robote mi zas začalo tvrdnúť bruško, tak sme išli k Čunderlíkovi, všetko poprezeral, malý je úplne ukážkový (klop klop klop) len ja som nejaká divná ☹ tak mi pichol injekciu a predpísal tabletky a pustil nás domkov, že sa mám šetriť a ležať, že by bolo zbytočné ostať v nemocnici 😔
Sylvie, prepáč, v stredu asi radšej neprídem ☹ ak by si chcela, môžem dohodiť jednu kočku z DNV... šikovná a najmä poctivá... ak chceš... a nehnevaj sa prosím 😔

tilly
3. sep 2007

sue, držím palce, šetri sa! 😉 daj si kľud na lôžku na chvíľu

baby, ja už nechápem, to moje decko má 16 cm nohu, to je strašná laba, ja neviem, ale dvojročné decko a 26 topánky??? pritom nie je nejaký extra vysoký, má 92 cm...

ena
4. sep 2007

tilly: v pohode, my pomaly ideme na 24ku 🙂

megg
4. sep 2007

Cat, daakujem 😉
Sue, fakt radsej uplne oddychuj a nenahanaj sa zbytocne. Je stotisickrat byt lepsie doma v klude a v pokoji ako v nemocnici v tej depke tam 😔

sylvie
4. sep 2007

Sue, v pohode.. vobec sa nemusis ospravedlnovat.. je jasne, ze ked ti tvrdne brusko, ze sa nebudes trmacat do DNV.. len pekne oddychuj.. prosim ta posles mi do IP cislo na tu kocku? dakujem 🙂

megg, my budeme akurat dnes ockovani.. dnes rano sme boli na krvicke kvoli zelezu, tak dufam, ze to uz bude ok a nebude ho musiet uz brat..

tilly, kamoska ma 17 mesacneho synceka, ktory ma 90 cm a nohu 25.. 😉

sylvie
4. sep 2007

ozaj baby, na co sa prosim vas pouziva Holtov krem?

sylvie
4. sep 2007

este som chcela k tomu mlieku.. donedavna som pouziavala Beba 3 a teraz naposledy som kupila od Nestle nejake Junior Bifidus, alebo ako sa to vola.. na varenie pouzivam tiez len UM.. doktorky som sa na to pytala a ona povedala, ze varenim sa bielkovina KM nestiepi, len kvasenim, takze nemam ani na varenie pouzivat obycajne mlieko..

cat
autor
4. sep 2007

sylvie, Holtov krém je na výražky, lišaje, ekzémy, alergické reakcie.. mne sa malý vyhádzal okolo pusinky z jabĺk keď bol ešte maličký, no a Holt mu pomohol, zmizlo to. Len hrozne ten krém smrdí 😖

sylvie
4. sep 2007

cat, dakujem za info.. pytam sa, lebo kamoska ma 3 tyzdnove babo a jej maly ma po celom tele cervene vyrazky s bielymi bodkami a dr jej dala na to tento krem, ale my sme ho nikdy nemali, tak som jej nevedela nic povedat.. tak dik.. 🙂

cat
autor
4. sep 2007

fuha, po celom tele? no ale keď jej ho dala dr. .. treba ho však vtrieť do pokožky a vydržať ten smrad 😒
tilly, aj my mame už 24ky topánky, malý má lode po tatkovi 😀

sranda
4. sep 2007

sylvie, tie byty čo si spomínala, že budú stať pri vašom dome, sú presne tie isté čo budú siahať od toho miesta, kde je teraz betonárka. Zaberú celú tú plochu, + nejaké zábavné cenrum.

sylvie
4. sep 2007

srandi, trochu nerozumiem.. ved tam su este medzi tym rodinne domy a ten Lidl..

sweetienka
4. sep 2007

ahojte maminky,
sue, drzkajte sa, vsetko bude ok, len sa pekne setri...a gratulujem k chlapcekovi 🙂
ena, aj Tebe gratulujem k chlapcekovi...teda aj ja chceeeem 😀 eni a nepaci sa Ti, teda vam, meno Jakubko? 😉
cat, nadherne foto, ste tam krasni ty aj Tomasko, tiez by som Vas uz strasne rada videla...ozaj mrenka, megg, teda bude nejake stretko tento tyzden? ja by som prisla 🙂
no Dianka a zubky uz je to lepsie, spodne sa jej ciastocne prerezali tak prestala byt nervo, ale aj tak cim viac si uvedomuje, ze je samostatna jednotka, tym je to horsie, je tvrdohlava ako baran 🙂 teda vlastne aj je baran
my mame nozku 22, ale tiez sami zda uz strasne velka

megg
4. sep 2007

sylvie, aj vy beriete zelezo? nas to caka zajtra, odber krvi + ockovanie. Snad sa nam to zelezo uz upravilo... 😝

sranda
4. sep 2007

sylvi, rd su tak osve, celé to má vyplniť tú prázdnu plochu okolo Lied a rd.
tak Petra je tu asi ako popoluška, má 20-tku nohu 🙂 .

sylvie
4. sep 2007

megg, teraz sme ho pred ockovanim nejaku dobu nebrali.. ale inac sme ho brali od konca aprila..

sweetie, dianka sa kedy narodila? lebo ericko je tiez baran.. on je 21.3. a nozku ma tiez uz 22..

teraz neviem ci som pisala, ale erickovi konecne vysla jedna stolicka.. huraaaa.. prvy zub od januara.. takze uz mame zubov sedem.. 😀 a ide asi aj druha stolicka, lebo dnesna noc hruza, od 2 do 4 bol hore..

srandi, vlasi mi taha, ked ho vezmem na ruky niekedy..

sranda
4. sep 2007

tak to sa máš, že len niekedy, pri Petre by si už nemala také háro, ona je ďábel v tomto.

sweetienka
4. sep 2007

baby a preco vlastne chodite na odber krvi? totiz dianke este krv nebrali a tiez by ma zaujimalo ci ma dostatok zeleza, ja som v tehu brala zelezo a dost ma zaujima ci malej nieco nechyba.
sylvie, dianka je 20.4. 😉 vraj to budeme mat vesele s takymi tvrdohlavcekmi
my uz mame vonku zubkov 12 plus tieto dva prerezane spodne ocne, uz nech su vonku vsetky, aj tak neviem naco im je tolko zubov 🙂

sranda
4. sep 2007

sweetie, ani Petre ešte nebrali krv, som rozmýšľala, že to asi preventívne, či je dobrý krvný obraz a tak. Musím sa na to opýtať dr. Tiež som brala v tehu železo. A Dia má 22? Tak bude vysokáááá...

sweetienka
4. sep 2007

srandi no ona aj je vysoka a aj bude, ma byt po kom 🙂 som sa ju snazila zmerat, ma tak okolo 86cm, plus minus
tiez sa na tu krv musim dr. opytat

ena
4. sep 2007

sweetienka: nam tiez nebrali, len ked mal mozno necele 2 tyzdne z prsta.. a ako som tu citala, ze vsetky chodite na odbery, tak som sa spytala dr. ze aspon preventivne, tak sme boli zase z prsta.. a ze ukazkove vysledky, ze by mohol aj krv ist darovat 🙂 Tak dufam, ze mu to vydrzi..

My sme dnes boli oplieskat necele 2 tisicky za polhodinove 3D kino 🙂

sranda
4. sep 2007

sweeetie, 86 cm? Fííííha, tak Petra má tuším ledva 80, dokonca niektorá veľkosť č. 74 je jej dobrá. Ale je pravda, že my dvaja sme s výškou nič moc. Ja tak rátam, že Petra začne nosiť č. 86, keď bude mať 1.5 roka, to bude v novembri aj to jej bude až až. Zvláštne aké sú tie deti, a pritom je medzi nimi rozdiel len pár dní.

mrenka
4. sep 2007

sweetie cauko,no my sme rozmyslali s megg,ale vsak je take otras pocko,ze teraz neviem,ci pockame na lepsie next week alebo co...
my sme tiez boli na krv len na zaciatku a odvtedy nic 😕

sranda
4. sep 2007

mreni, tu tak fúúúúúúka... ja by som bola tiež za stretko na bud. týždeň. poobede idem ku kamoške, má 9-mesačné dvojčatá, dúfam, že ma neodfúkne, idem sa uistiť, že nemám toho tak veľa 😉 .

sweetienka
4. sep 2007

eni, no super, aspon Vam maly zamaval? 🙂 a brusko uz mas? 🙂
srandi 🙂 my mame kamosky o dva mesiace mladsie ako dianka a dianka pri nich vyzera ako skolkarka
a dnes mi normalne povedala maminka 🙂 taka vie byt zlata, ked chce

sylvie
4. sep 2007

sweetie, no neviem ako vy, ale my uz teraz to mame dost vesele.. 😉 take ze hadzanie na zem, ked nie je podla neho.. a pod.. 😉

nam dr. brala krv kvoli tomu, ze sa jej ericko zdal nejaky bledy a tak vlastne zistili, ze ma malo zeleza.. ale inac on je stale taky bledokozec, ale to ma asi po nas..

srandi, tak ako je to s tymi domami?

sranda
4. sep 2007

aj barun má veľkú kočandu, teda vysokú, keď sa stretneme, tak Petra bude medzi nimi ako liliputánka 🙂 . Petra začala až od minulého týždňa hovoriť mi mama, dovtedy len tata, tatovala do nemoty.

sweetienka
4. sep 2007

mreni, tak potom dajte vediet 😉

sylvie
4. sep 2007

srandi, neboj, budu dvaja liliputani aj s erickom.. 😉

sranda
4. sep 2007

sylvi, som ti napísala dnes o 11- stej. kuki lepšie, asi ti to ubehlo.