Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

barunka
4. sep 2007

srandi, no veru, simi je dosť vysoká kočka. čo sa nohy týka, tak simi má statočnú labu, nosí 24 🙂 čo sa výšky týka, tak tatinko s ňou maturoval cez víkend, lebo sme ju potrebovali zmerať, nameral cca 90 cm, čo by aj sedelo, nosí 92 oblečenie, 86 sú jej nohavice beznádejne krátke 🙂

sweetienka
4. sep 2007

sylvie, presne ako pises, aj Dianka sa hadze o zem, a vie byt velmi zuriva, ked nedostane to, co chce. teraz ma najnovsiu zalubu, ze ma taha ku chladnicke, chce, aby som ju otvorila a hladi do nej 🙂 ked je podam jogurt, alebo nieco ine, len kruti hlavou, ze nie, to nechce...a dociahne na dvere chladnicky a tak sa jej podarilo rozbit horcicu... a ked s nou nejdem tak reve a hodi sa o zem
a inac, ked je na spickach, tak uz chybaju milimetre, aby si sama otvorila dvere do izby, to len bude zabava, ked sa jej to podari 🙂

sylvie
4. sep 2007

sandri, prepac, som si nevsimla tvoj prispevok kvoli tomu ze v tom istom momente som posielala aj ja a potom som citala az dalsie prispevky..

ale aj tak si to neviem predstavit.. asi mi to budes musiet vysvetlit ked budeme vonku.. som nejaka nechapava.. 😉

sranda
4. sep 2007

sylvi, ježiši ja sa tu váľam od smiechu, ty si teda číslo... aaale Erik je bucik zlatý, žiadne tintitko, ja len na margo ostatných babúl, čo majú dievky, mreni aj Lili je riadna baba. Ale to je všetko genetika, to je tým že my dvaja sme malí.

sylvie
4. sep 2007

tak ericko dociahne zatial len na klucik.. sme radsej vsetky povyberali, lebo zacal s nimi nejak bastrngovat..aby sa nahodou nezamkol.. 😉 ale vytah si vie privolat a ked sme vnutri, tak postlaca aj ine poschodia, tak sa trochu povozime.. 😉

sranda
4. sep 2007

sylvi, o.k. oni sú celí radi, že majú plochu a vyvariujú to, aj ten betónový plot padne, ten je otrasný, keď sa sem vchádza, akoby začínalo geto.

barun, ja odpadnem z tej Simi, taká malá guliverka je z nej 😉 .

sweetienka
4. sep 2007

ena: kraaaasnucke babo 😉
sylvia, dianka ked bola u nasich tak vo vytahu dociahla akurat na zvoncek, tak celu cestu vyzvanala 🙂

barunka
4. sep 2007

tak simi mi nanešťastie dotiahne už na všetky kľučky, vláme sa kamkoľvek, najhoršie je, keď sa nateperí na záchod, lebo vždy skončia záchodové papiere v ňom. A to ich môžem vyložiť ako chcem vysoko, ona tam jednoducho vylezie, privlečie si taký stupienok z ikei, keď to nejde inak a už ide...
Pár krát sa mi už stalo, že mi utiekla aj von na ulicu cez bránu a kým som sa spamätala, ona už bola pomaly u krstnej 😀 😀 😀
čo sa týka hádzania sa o zem, tak simi už prestala, hodí sa už len tak raz za mesiac, našla som si dobrý spôsob ako na ňu a ona keď nedosiahne tým to čo chce, tak to prestáva byť pre ňu zaujímavé

sranda
4. sep 2007

Petra sa ešte nehodila, tak som zvedavá, vôbec si ju neviem predstaviť.
ena: fuuuha ten čas letí, si pamätám na prvé stretko v tej pizzerii, keď si čakala Filipiho, si mala tuším také riflové šaty a šup ho, už je na ceste druhý zbojník. Tak fajn, že je všetko v poriadku, len tak ďalej.

babulka
4. sep 2007

Sweetienka, chladnicka je aj u nas najlepsi televizor 🙂 matusko si uz vie otvorit dvierka sam, aj na mraznicke, tak som zvedava, aky bude ucet za elektrinu. Vsak nemozem mu byt za zadkom cely den 😒 teda v novom byte uz mame spojenu kuchynu s obyvackou, tak tam na neho uvidim 😀
Nam brali krv naposledy pri rocnej prehliadke, predtym nam robili testy na alergie vsetky mozne. Ale to nam dala gastroenterologicka, a vsetko bolo OK. Inac vraj anemiu spoznate ani nie podla farby pokozky, ale podla farby sliznic a usi (hovorila nasa gastro), ze ked sa pozrie dietatu na usi alebo do ust zvnutra, prip. na ocne spojivky, hned vie, ako je na tom s krvynm obrazom 😀

cat
autor
4. sep 2007

eni- ake pekne zabery z 3D 🙂

sue
4. sep 2007

Ahojte 🙂 ďakujeme za držanie palčekov, dnes sme už na liekoch a už je to oveľa lepšie... tak snáď to zvládneme...

mrenka
4. sep 2007

ena,krasne foto 🙂
sue,neboj nic 😉

sweetienka
5. sep 2007

sue, urcite to zvladnete, len pekne oddychuj 🙂
baby, my sme dnes hore uz od siedmej 😒 ani sa necudujem, vcera cez den nespala a zalomila potom uz o siestej vecer. obycajne zaspava medzi 20- 21 a rano spinka az do 8:30 prip. 9:30, takze aj ja som vyspata, no dnes je to des, ideme radsej von, nech sa preberiem 🙂
ozaj babulka, ja som este nikde nevidela bananovy sunar, aj tu v lekarni maju len kakaovy, kde ho kupujes?

barunka
5. sep 2007

sweetie, vybehni do tesca, tam majú banánový aj vanilkový. Kakaový sme ešte nemali, ale tieto dva Simi zbožňuje, hlavne ten banánový, ten je jej najobľúbenejší. Navyše teraz majú akciu, dve krabice za 400 Sk 😀 😀

cat
autor
5. sep 2007

..alebo aj v DM maju vsetky druhy..
baby nas krpcek je chory, vcera mal v noci cez 39 ☹ teraz sa zda ze mu nic neni tak neviem ci viroza al. zuby..

tilly
5. sep 2007

ahojte, ja som tak strašne unavená a o pár tisíc ľahšia 😀
sme boli 4 baby dnes v hainburgu, no nakúpili sme strašne, pr. topánky richterky z 49.90 na 15, svetrík z 18.90 na 6.89, gate z 10 na 2... kúpila som malému rovno dve zimné bundy, menžestráky, strašne veľa tričiek, pyžamko... všetko bolo minimálne o 50% lacnejšie, niektoré veci boli o 50% a potom ešte o 75% 😀 tak to ma úplne dostalo, som dostala od starého aj pochvalu, že som dobre nakúpila 😀

geegee
5. sep 2007

citala som tu par viet o velkosti topanok, tak pridam nasu velkost. MOje dieta nosi teraz c.24 😅

megg
6. sep 2007

ahojte mamusky, to co tu mame za zimu??? ☹ Ved to pocko je des a hroooza!

cat, ako je Tomimu lepsie? Mozno to bolo zo zubkov.
Tilly, no super si vystihla zlavy! 🙂 Aj ja sceeeeemmmm 😅
geegee, no tak 24 to su take pekne "labky" 😵 Ale Matusko je potom asi aj vysoky, ze?

My nosime 21tky. Teraz som malemu kupila take botky do vody neoprenove, no roooozkosneeee 😀

geegee
6. sep 2007

megg, Matusko ma nejakych 87cm, aspon co som sa snazila ho odmerat, tak mi to tak nejako vyslo. Nema byt po kom velmi vysoky, ale nohaty je asi po tatovi 😀 Matkove topanky vyzeraju ako pre skolkara 😀
U nas je kosa...vonku bolo vcera 5 stupnov 😝

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
geegee
6. sep 2007

ziza, aj ja len obcas kuknem, ale nemam cas citat 😀 Tak len pozriem, ci sa u nas nerobi dake stretko a idem zase prec 😀
Caro flauty objavil aj Matusko, ale on len mne ju nosi aby som hrala...on vyzera ako potomok nejakych ciganov - staci, ze zacnem robit napriklad TIK TAK TIK TAK...on uz citi rytmus a kyve tou malou prdelkou zboka nabok 😀

sweetienka
6. sep 2007

barunka, cat, dakujem za tipy 🙂
cat, ako je Tomaskovi?
tilly, paradny nakup 😉

cat
autor
6. sep 2007

ahojte, dakujem, bolo to len zo zubov, nastastie 😉 Ja mam depku z tohto pocasia 😢 😒

sweetienka
6. sep 2007

cat, super, ze je Tomi ok 🙂 a pocasie je hrozne, ani sa mi verit nechce, ze leto konci ☹
baby, v sobotu doobeda, ak nebude velmi skaredo, by mala byt barunka so Simonkou v ba, dufam, ze sa nam podari stretnut 🙂 este sice nevieme kde, ale kto by ste mali cas tak by ste sa mohli pridat, hm? 🙂

cat
autor
6. sep 2007

sweetie, sobota doobeda mne nehrozi, varim, upratujem, zehlim vtedy..
Vraj sa ma pocasie polepsit az od buducej stredy, co ma nesmierne tesi lebo 14.-16.9. tu mame Vinobranie 🙂 😎 tak vas potom pozyvam do Race 😎 😵 😀

megg
6. sep 2007

Cat, tak to urcite prideme, my sa snazime nevynechat ani jedno 🙂 A stihame to rovno pred dovolenkou. Mna v tomto pocasi drzi len ta radost, ze o necele dva tyzdne budeme v totalnom teplucku 😵 😵 Inak by som bola totalne zadepkovana 😅
No ale nechce sa nam uz sediet v byte, tak sa ideme poobliekat a aspon na hodku ideme von, lebo tu je to ponorkaaa 😔

cat
autor
6. sep 2007

jeej megg, tak to sa potom urcite stretneme niekde, my budeme najskor niekde okolo kolotocov, na tie sa Tomik nevie vynadivat a v maji pocas hodov som ho na jeden aj dala, ten najmensi. len som tam musela byt s nim a potom mi bolo zle 😝 😀 ale tesim sa 🙂

megg
6. sep 2007

tak to my budeme urcite tiez niekde tam, lebo Oli bude aspon okukavat deturence 🙂

tilly
6. sep 2007

tak by sme mohli dať na vinobraní stretko aj s manželmi, tí sa budú starať o harantov a my budeme koštovať burčiak 😀

baby, šak si zbehnite, veď hainburg je kúsoček za BA, z petržky ste tam skôr ako v lamači 😉 a NKD je v cetre, len treba dať pozor na obednú prestávku od 12.30 myslím do 14.00 😉 fakt sa tam oplatí ísť, nechala som tam 68 EUR 😅
ale tillyman ma pochválil, že som dobre nakúpila, tak to je úspech a kúpila som si tam prvé dobré pyžamko v mojom živote, na moje dlhé nohy som nevedela nič zohnať a tam som kúpila detské!!! a je mi dobré, je to 176tka, odteraz tam budem chodiť nakupovať, ale pravda je, že dospelácke veci tam majú len tie sedlácke, také tieto pohraničné, fuj, ale detské vecičky sú krásne, lacné a kvalitné