Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

glorita
6. sep 2007

tilly a ako sa vola ten obchod a kde presne v hainburgu je? 😵

mrenka
6. sep 2007

babule,to je vonku des,fuuuuuj 😖
a ked bude lepsie pocko bud.tyzden,tak by mohlo byt nejake stretko,hm? 😵 😵

tilly
6. sep 2007

obchod je NKD a je to pri takom kostole na spodku námestia

megg
6. sep 2007

no tilly, tak dik za super tip 😉

cat
autor
6. sep 2007

tilly ako "nezne" si to napisala ze "harantov" 😀 hehe, neboj, mne to nevadi a inak tiez mam taky plan ze Tominko a Denis budu s tatkami a my s boskou na ochutnavke burciaku 😀 no a mozno ani nebudem chciet burciak vidiet kedze budem akurat po piatkovej oslave 30tky 😝

kattum
6. sep 2007

Caute, hlasim sa len na kratko, uz od piatku sme na Sumave, len ja a maly u babicky a svagrinej s 2 mesacnym miminkom. Zacinam sa tej starostlivosti o 2 deti bat... pocasie je otrasne, len prsi a prsi a je zima, takze sme stale vnutri a Brunko je pekne otravny... no vydrzime

Dodatocne gratulujem Dominikovi k 2.narodeninaaam a Eni k urceniu pohlavia, gratulujem k pindikovi, takze i vy chlop! My to budeme mat potvrdene 25.9.

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sweetienka
7. sep 2007

baby, to ste super vymysleli, ze tatinkovia postrazia deti a maminky pojdu na burciak 🙂 my sa s rodinkou tiez chystame na vinobranie, tak dufam, ze sa tam stretneme viacere 🙂
cat, teeeda velky den sa blizi, 15-teho, ze? 🙂 keby si to nahodou prehnala s tequilou tak si das este jednu na vyrovnanie 😉 😀 a bude dobre
ziza, aky rozdiel medzi detickami by ste chceli? ja si zatial druhe babo tiez neviem predstavit, plne ma zamestnava tento moj certik

sylvie
7. sep 2007

ahojte,
ja tiez len na kratko.. som dost vycerpana, nevladzem.. s malym to zacina byt dost neznesitelne.. uz neobsedi ani chvilu v stolicke, hned ako doje uz z nej vylezie.. a len lieta po celom byte ako sarkan, vsetko vybera, rozhadzuje.. pomoooc, asi skoncim zachvilu na psychiatrii, k tomu toto depresivne pocasie.. 😒 no neviem si predstavit, ze by som pri nom mala byt tehotna..ja sa s nim stale natahujem.. pekne pockam, az kym pojde do skolky..
Tak sa majte krasne, pekny vikend a tehulky drzte sa.. 🙂

barunka
7. sep 2007

no, tak ja s druhým pravdepodobne (ak sa náhodou opäť inak nezadarí) asi počkám dosť dlhšie ako vy. Ja sa síce na Simi nemôžem sťažovať, na to, aká je živá, je aj neskutočne múdra a poslúcha väčšinou hneď ako jej niečo nakážem, zahrá sa aj sama, spapá všetko čo vidí, vypije všetko čo pred ňou neujde... Len ja sa na druhé dieťatko ešte necítim. Zatiaľ mi stačí Simi

ena
7. sep 2007

baby, sak praveze ked budu deti aspon 2, tak sa hadam aj spolu zahraju 😉 teda ... dufam 🙂

ena
7. sep 2007

filip ma celkom rad cudzie babatka, tak uvidime 🙂.;

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sranda
7. sep 2007

cat, juuuj to je vynikoš nápad, a Petrina krstná je z Harmónie, akurát mi včera volala, takže my tam určite budeme, a ty máš narodky zrovna vtedy musím "bonznúť", tak to bude cool....

barun, my sme na tom podobne.

cat
autor
7. sep 2007

..bude to cool pokial nebude prsat hlavne, kua uz ma vytaca tento cas.

Dnes rano nam 2 debili vrazili do plota, havarka ja hovado, do 10h tu boli policajti, fotili.., mame totiz fasa drahy bridlicovy plot, no nepoisteny, lebo ta poistka bola dych vyrazajuca 😠 😒 nastastie oskreli iba 6ks bridlic. keby tade niekto isiel tak neprezije, tu ludia jazdia ako k...i. 😠
Ja uz mam stavy ze chcem 2 babo 🙂 😎 cim skor tym lepsie 😵

sranda
7. sep 2007

ja zasa ráno keď som prišla k autu, tak nejaký "šikovníček" nezvládol odparkovať, albo nevie točiť a predný blatník je v háji. Je tam ošuchnutá zelená hrášková farba, tak teraz tu špiónujem z okna na autá... Rátam tak, že každý pôjde z práce domov v takomto počasí, tak to si manžel zguste. Je to chrapúň, mohol nechať za stieračom aspoň č. na mobil. Naozaj nemáme čo robiť, len chodiť po servise, pred chvíľou som bola dať meniť brzdy.
Taká som nas....tá.
Budúci týždeň má byť od stredy 25 stupňov, tak by to mohlo vydržať do nedele.

verulka
7. sep 2007

cafte, ena ma pravdu, ked je maly rozdiel vyborne sa zahraju. Aj starostlivost o 2.babo je odlisna od tej o prve. Jednoducho ste uz kusenejsie a nei tak velmi vystresovane 😉
Kattum, ty sa neboj. Je ine cudzie a vlastne 😉 Zo zaciatku trochu narocnejsie(ale asi tak ako to bolo po prvom babu a nevedali sme o a ako) a potom nabehne nejaky system a ani sa nenezdas a deti sa hraju spolu(sie aj hadaju a biju, ale je to prezitelne)
Cat, malo by sa mi o tebe nejako prisnit. To je zaujimave(a uper) ako sa ti objavila takato tuzba. Pamatam si, ze si vravela, ze fakt nieeee 😉 nechvam to vyjde ako planujete.
Tilly, skvely nakup- aj ja by som potrebovala nakupit, ale absolutne nemam cas 😝 tento zaciatok sk. roku je totalny zaberak.
Uzite si vinobranie- my tam uritwe nepojdeme, lebo tu asi nebudeme. Okrem toho, ked me boli mladulinki sme tam chodili a vzdy tam niekoho z kamosov brutalne zmlatili (ale to sme boli "nezavislaci"pubertai).
a nebojte, pekne pocko sa coskoro vrati- citim to v kostiach 😀

ena
7. sep 2007

verulka: k tomu snivaniu--> tebe sa prisnilo vtedy asi o nasom tretom bejby, kedze tebe sa snivalo o Nine.. ty vidis nejako az velmi dopredu 🙂

a k tym dvom detom.. ja ked som aupairkovala, zacala som s 20 mesacnym dievcatkom a ked potom po roku a pol pribudlo 2he babo, ja som nechapala, ze aka to bola pohodicka, len jedno dieta 🙂 Ale aj 2 bolo ok.. len ze je to fakt ine starat sa o cudzie , hlavne tam je to lahsie v tom, ze vecer a cez vikendy vratite babo rodicom 😀

verulka
7. sep 2007

eni, ale zase ked mas svoje, tak ho vychovavas ako uznas za vhodne a pritom si sefom 😉 tot vyhoda...
no vidis, zeby som videla az tak dopredu 😀 😀 😀

ena
7. sep 2007

verul: ja som mala family, ze v podstate som si cez den sefovala a robila program sama, hlavne aby deti boli najedene, vyspate a tak 🙂 si pamatam, ze stacilo len oznamit, ze chcem(e) si spravit vylet vlakom do IKEA 🙂, zbalila som deti, jedlo, a isli sme 😀

sweetienka
7. sep 2007

cat, hlavne, ze sa nikomu nic nestalo, ludia teraz vsade jazdia, ako keby boli nesmrtelni
a drzim palceky nech Vam to s druhym babom vyjde podla Vasich predstav, len baby, prosim Vas, nejakeho chlapceka nechajte aj pre mna 😀 😀 😀
inac predstavte si, ze zhruba od dvanastej az doteraz sme nemali prud, no na zblaznenie, vonku skaredo, vo vnutri som si ani telku nemohla zapnut, ani net, no hroza 🙂

babulka
7. sep 2007

Cat, druhe babo????? 😲 Pamatam, ked si vravela, ze v ziadnom pripade 😀 Ale ak si pamatate, ked som sa pytala, kto bude dalsi, aby sme uzavreli stavku, tak si moj tajny (teraz uz verejny) typ na najblisiu tehulku (tilly, sorry 😵 ). Tak drzim palce, nech vam to vyjde.
Sweetie, neboj, minimalne ja ti chlapca rada prenecham, v druhom vyklade by som si vybrala dievcatko a cukrovinky cierny princ. 😀

Inac, dnes smer dosli po Matika do BB, cely tyzden bol dobrucky, vydrzal to krasne bez nas. Strasne som sa na neho tesila, nesla som sa na neho dnes vynadivat. Je zas o nieco ukecanejsi (take tie kde si?, neni uz, mama aj ja...) a najoblubenenjsia pesnicka kukulienka (opakuje len refren ajajaj kukuku) 🙂
A uz sme prestahovani, tak uz su z nas vidiecania, ale spokojni vidiecania. Uvidim, ako to bude este kazde rano s cestovanim. Cat, Tilly.... kedy nas pridete pozriet?

megg
7. sep 2007

Jeej Babul, tak ste to vsetko pekne stihli, no supeer 🙂 A vidis Matik to zvladol. Juj uz vam bude super spolu v novom 🙂

sue
7. sep 2007

Babuli, tak krásne ste to zmákli 😵
Cat, však to bolo nedávno čo "druhé bábo ani náhodou" 😵
...takže držíme všetkým palčeky, nech vám to vyjde 😵

sranda
7. sep 2007

babul, to je neuveriteľné ako sa tie deti menia, kamoškinu malú som 2 týždne nevidela a je z nej úplne iné dieťa....a to tvoj Matík bude mať pomaly rok.
megg, aj Vám sa to kráti však? Už sa tešííííš...viem si predstaviť.
sue, to letí, že 23 tt, si pamätám keď si tam mala 9. Ozi a ako sa cítiš? Už ti je lepšie?
Barun, Simi by v tých papučkách tuším najradšej vybehla na korzo na nákupy.
A už som sa rozpamätala, jediný Nissan micra tu parkuje v tej farbe, ale ja ho vymaknem, určite netuší že som na materskej, somár jeden, určite to bola ženská, teda somárica...dobre to máme drcnuté moje nervy!

cat
autor
8. sep 2007

Ahojte, no ja sa sama nechapem 😀 kedysi som o druhom ani pocut a vcul.. 😀 a kedysi som chcela dievcatko a dnes by som radsej aj druheho chlopa 😲 (a tie cukrovinky), babulka to nemalo chybu 😀 😀

Vcera som bola u Bosky, Tomi a Deni sa krasne hrali, ani sa nebili, no taki boli zlati 🙂 hodim nejake fotos...

tilly
8. sep 2007

no babulka, gratulujem, musíš si nájsť štýl cestovania, buď budeš chodiť skôr, alebo tesne po ôsmej a to už vtedy ide, neboj, alebo si nájdeš bočné uličky, alebo už teraz premávku púšťajú cez špičku policajti, tak to nie je také strašné...

cat, tak to sa stavím, že budeš ďalšia tehulka a ja zas nič... už sú tehotné všetky, aj tie, čo nechceli, len ja stále nič, ale nemôžem sa čudovať, pri našich stretnutiach s manželom, ktorý robí 5 nocí (a to nerobí, že len v noci, odchádza z domu tak o tretej poobede, tak to už fakt nie je kedy...) v týždni... a dva dni je s malým, to som zas v práci ja, takže sa celkom slušne míňame, no ani nemáme kedy to dieťa splodiť... ☹

sue
8. sep 2007

Sranda, áno, už je to lepšie.. teraz zas kľud tak tri-štyri dni, odkedy máme tabletky a magnézium, tak je zas lepšie 😵
Tilly, tak to by chcelo pripraviť niečo v chodbe kam "odpracete" Dominika a vy sa chvilinku potuľkáte kým si ho vymeníte, hmm? 😉 😵 (inak my sme malého splodili v deň premiéry, teda asi hodinu pred ňou... aby sa to stihlo v plodné dni 🙄 ťažká romantika 🙄 😀 )

tilly
8. sep 2007

s domčom nie je problém... jeho by som vedela "umiestniť", problém je fakt s časom a s únavou... starý skoro vôbec nespí, som zvedavá, dokedy to budeme takto ťahať, to sa nedá... okrem toho to nemá vôbec žiadny význam...

ja už ani plodné dni nesledujem, bola by som rada za romantiku aj mimo plodných dní 😀 😨