• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vydaté / nevydaté maminky II.

10. júla 2015 
...ach jo, tak to je potom ťažké...
8. sep 2007 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly, tak nech sa to rychlo na lepsie obrati...
Sue, super, zew je ti lepsie.
Babulka, gratulujem k prestahovaniu a nech v novom zazijete co najviac krasnych a prijemnych chvil :wink:
Cat, ja sa velmi tesim, ze mas chut na dalsie babo :dizzy_face: Budem drzta paste
8. sep 2007 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snilko a co Kristinka?
Eni gratulujem :wink:
8. sep 2007 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ervotoc ahoj...Kristínka nechce von, asi jej je v brušku dobre :sweat_smile:
8. sep 2007 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snilko, no na teba som myslela, že ako sa asi máte :wink:
8. sep 2007 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja dúfam, že si tie peniaze aj užijeme, lebo teraz ich len zarábame a nestíhame míňať, veď si ani nemám čo obliecť a keby som nebola na tom super výlete v haine, tak nemám čo obliecť ani domčovi, asi by som mala do toho hainu ísť ešte raz, alebo rovno no SCS :grinning:
8. sep 2007 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly už sme doma nervozny, ale ak neporodím do štvrtka, tak už pôjdem do nemocnice na sledovanie - kvôli jazve po prvom cisárskom, keďže teraz by som chcela rodiť normálne, teda ak nebudú komplikácie....no a neviem si predstaviť čo bude robiť Paťko toľko bezo mňa..a ja bez neho :sweat_smile:
8. sep 2007 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ty si mala prvý cisársky? aj ja, ale nabudúce chcem zas... a tiež sa bojím, že ako to domčo zvládne, keď raz nebudem pár dní doma, ale to sú len také naše obavy, decká to zvládnu lepšie ako my :wink:

držím palce, aby to bolo skôr ako vo štvrtok a nech je to rýchle a krásne, hlavne, nech ste obe zdravé

inak to máš super, že to bude kočka, máš nejaké veci aj po simonke?
8. sep 2007 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no povyberala som si tie najkrajšie kúsky od segry, ale neodolala som ani mimibazaru :grinning:
ja sa bojím len preto, lebo teraz ako chodím už každý štvrtok do Ružinova do poradne, tak spáva v stredu v noci Paťko u mojej babky, no a to sú strašné scény - on chce ísť domov, nechce spinkať...pomaly plačeme obidvaja..a to predtým tam spával úplne v pohodičke, len teraz neviem čo je s ním :sweat_smile:
prvý som mala cisársky, oficiálne nepostupujúci pôrod :pensive:
8. sep 2007 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi cíti tvoje obavy... možno sa bojí, že tam zostane dlhšie, alebo má strach o teba, alebo už žiarli na bábo :astonished: ???

ojojoj, mimibazar, to je žráč peňazí :grinning:
8. sep 2007 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s tým mimibazarom máš pravdu...ale keď tam majú tak super veci...ale už sa krotím :grinning:
8. sep 2007 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, niekedy sa tam dá super nakúpiť, len už sa mi stalo, že som nebola úplne spokojná... ale kupujem hlavne richterky, s tými som bola vždy spokojná, aj s predávajúcou
8. sep 2007 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue, to som rada, že sa ti polepšilo.
snilko, Kristínka sa u teba váľa, lebo vie čo ju čaká :wink: a neboj veď si pašáčka, think positive a všetko bude tutti frutti.
8. sep 2007 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my teraz zháňame nejaké prechodné boty pre Paťka, ale aj s tou ortopedickou klenbou, lebo začína mať ploché nôžky, tak by som to nerada zanedbala...lebo naša super doktorka pri prehliadke len skonštatovala, že už má ploché nôžky a neposlala nás ani k ortopedovi...pre ňu to jednoducho tým konštatovaním skončilo
8. sep 2007 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snilko, kupujem od tejto baby, normálne zmeraj paťkovi nohu a objednaj o cm väčšie, ona tam vždy uvádza vnútornú dlžku, ja meriam tak, že domča postavím na papier a obkreslím mu nohu :wink:
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=5606
8. sep 2007 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=1637779 teraz som mu objednala tieto, ale to sú už piate topánky od tej baby :sweat_smile:
8. sep 2007 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wau...vy máte 26 nohy??? lebo aj Paťko má akurát 26 a to sú mu ešte o kúsok väčšie, ja mu tiež obkresľujem nohu a vychádza mi 16 cm
8. sep 2007 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
srandi, veru, Simi si tie papuče zamilovala, takže teraz mi nezostáva nič iné, len zohnať podobné v jej veľkosti. V týchto sa niekedy nevie postaviť, keď spadne, ale na druhej strane to má výhodu, nevie tak rýchlo lietať....
Inak mimochodom, ja tipujem, že snilko porodí 19-teho. Ona aj ja sme totižto 7-meho len iný mesiac, tak si myslím, že aj Kika so Simi si to takto naplánovali :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2007 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, aj my máme 16 cm :wink:
barunka, ale do 19 je ešte strašne veľa času :astonished: :grinning:
9. sep 2007 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly barunka počíta s tým že najoficiálnejší termín - teda podľa menzesu mám 17.9....aj keď podľa ultrazvukov mám úplne odlišné
9. sep 2007 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, ale ti dopraje :grinning:
takže ty si zrejme tiež mala ešte jeden menzes, že? a mala si úplne normálny, alebo bol nejaký divný?
9. sep 2007 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, ja jej doprajem, však ale to by prenášala len dva dni. Ja som bola nútená dva týždne :grinning: :grinning: to zvládne :slight_smile:
Aj keď každú noc manžela buzerujem, či má zapnutý telefon keby niečo a že chcem ísť s nimi :grinning: :grinning: škoda, že snilko ma nechce :sweat_smile:
9. sep 2007 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly ja som mala v decembri ale už len dva dni...no ale asi sa počítal aj ten, keďže nejako nerodím :sweat_smile:
9. sep 2007 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej tu sme v neakom uz ocakavani, co tak zajtra snilko?
9. sep 2007 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz môže byť, zajtrajší termín mi už navrhla aj kamoška - ona má zajtra narodky :grinning:
9. sep 2007 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snilko, tak potom... co mozes urobit dnes, neodkladaj na zajtra... :grinning:
/deviateho deviaty sa dobre pamata :wink: /
9. sep 2007 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikke u mňa určite...ja mám dneska meniny :grinning: :grinning:
9. sep 2007 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to teda vsetko najlepsie! :dizzy_face:
/idem mrknut, koho je dnes v kalendari... :sweat_smile: /
9. sep 2007 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj, ake zname meno, to treba zablahozelat aj adminke :wink:
9. sep 2007 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martina :grinning: inak som mala v pláne rodiť v piatok...to som mala narodky :grinning: :grinning: :grinning: ale Kika má zjavne iné plány :sweat_smile:
9. sep 2007 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok