Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

cat
autor
14. sep 2007

reakcia na bilboardovu kampan s potratmi: 😀 😀 😀

http://img23.imagevenue.com/img.php?image=10314...

sranda
14. sep 2007

kočky, viem že to sem nepatrí, ale musím to napísať. Vytáčajú ma lady-celebrity, ktoré v tehu nerozprávajú nič iné, len ako budú vychutnávať materstvo a samé ťuťu-muťu a potom sa dočítam, ako sa hrnie hrrrrrrrrr do práce, rozdáva hranice kojenia a vopred si určuje mantinely vo vzťahu mama-dieťa. Nepoviem nič, keby bola odkázaná na prácu, lebo jej sociálna politika je na nule, ale je to modelkomisska a čo ja viem čo, tak tomu nerozumiem. A jej dieťa pred foťákom pooooooozuje, tak určite s nej bude modelka. Veď to každé dieťa!!!! ale to ona asi nevie.... som myslela, že sú to výmysly bulváru, ale v článku sú "priame reči".

sranda
14. sep 2007

ešte som zabudla, tak ak Kristínka neurobí kopikopi, tak predsalen to vyjde na 17.9. 🙂 . No držím päste.

eta
14. sep 2007

cat,super odkaz 😀 😀 😀
a mohli by tam prihodit este par dalsich celosvetovych chyb 🙂

snilko7
14. sep 2007

srandi ešte sme furt 2 v 1 a neviem či to stíhame do pondelka...lebo to idem iba na príjem a vraj nebudú hneď vyvolávať...normálne už chytám depku..ale nechcem vidieť akú chytím zasa v nemocnici, ak tam budem musieť ležať dlhšie 😝

zuz11
14. sep 2007

cat 😀 😀 😀 skoda ze tu nie je smejko co sa za brucho chyta 😀 😵

tilly
14. sep 2007

cat, dobréééé, dobrá fotka 😀

snilko, držím držím palce

sranda
14. sep 2007

snili aaaaaaaaaaale, prosím ťa aká depka!!! No čo si pipi? Všetko je v najlepšom poriadku. Ja som mala TP 30.4. a malá sa narodila 3.5. a prednosta kliniky dokonca povedal, že dnesmusíme porodiť, lebo by sa tam držala do vianoc.

cat
autor
14. sep 2007

sranda, ja som presne o tomto pisala v teme To je sila vo volnej diskusii 😝
snilko, zlatko, ty mysli pozitivne, aka depka, neboj, vsetko dobre dopadne, este mas predsa 3 dni do terminu a to je casuuu 😉

ten bilboard aj mna paradne rozosmial, este Tomanovu tam mohli prikreslit 😀

snilko7
14. sep 2007

baby viete čo je asi najhoršie..že ja už nemám chuť vyjsť na ulicu..to nepočúvam nič len priblblé otázky typu: ty si ešte celá? ešte si doma? a podobne...už mám chuť vraždiť...radšej už ani nereagujem na takéto reči, lebo by som musela povedať niečo škaredé 😅 a najlepšie je že už aj Paťko sa ráno zobudí a pribehne do izby ku mne a spýta sa: už ide von bábetko 😅 😕

ervotoc
14. sep 2007

cat to si kde vyhrabala 😀 😀 😀 😀

mrenka
14. sep 2007

cat super 😀
sranda,to som citala aj ja,no to ma dost zarazilo,presne 6mesiacov ani o den viac,krava 😝
snilko,neboj,kristinka chce byt asi presne na termin 😵 😵 uz ked si vydrzala doteraz,2-3dni hore dole,pohoda,alebo sups na burciak,mozno to malu navnadi 😀

snilko7
14. sep 2007

mrenka ten burciak radsej vynecham, prehana ma aj bez neho 😝 ale to bude z tej hovadsky stiplavej klobasky co som pojedla 😀

sranda
14. sep 2007

kati, už som si to kuki, no rovnaký názor máme. A ešte keď vidím moderátorku V.P. cvičiť s bábätkom a teleráne, tak ma ide poraziť, ako ho gúľa, tak to si musela zaplatiť kurz cvičenia s bábätkami aby sa malý vedel otáčať??? Ona je tiež na halvu. A ešte tam prišla aj cvičiteľka no to bola procedúúúúúúúúra. A ten ficko som sa nasmiala.
snili, ja viem presne čo cítiš, nám ešte svokor vyvolával /býva v malom mestečku, kde všetci vedia čo máš za oknom/, že ho ľudia zastavujú a vypytujú sa, a on nám volal, že čo im má povedať. No som myslela, že sa tu picnem. PAťKO je o.k., ale ľuďom vo všeobecnosti hrabe a nie sú normálni.

sranda
14. sep 2007

mreni, dnes mi prišlo nové quelle, je tam to kresielko, idem ho malej objednať. Inak prišli neviem prečo 2 ks, mám priniesť niekomu zajtra na vino? Sú tam len hračky.

snilko7
14. sep 2007

srandi však práve...už aj môj manžel je vytočený, lebo každé ráno si kupuje noviny a tá tetka v stánku sa ho furt spýta: ešte nič? už hovoril že asi bude kupovať noviny inde 😝 tí ľudia si fakt neuvedomujú akí sú otravní a hlavne veď ich do toho nič nie je...ešte nevravím ak rodina sa pýta, že sú nervozni..to ešte pochopím...ale cudzí ľudia 😕 😅 😎

sranda
14. sep 2007

teraz je tehu Dara, tak tej čo sa týka práce, uznám ak naspieva nové CD, ale len s detskými pesničkami, teda pesničky pre deti, ale to ona asi nevymyslí. Na to treba viac kreativity.

sranda
14. sep 2007

snili, no to ti nebudem písať, teda už píšem ako moja stará mama obvolala celú rodinu na veľkú noc, lebo sme nebrali telefóny a ni neotvárali dvere a povedala im, že ak sa niečo bude diať, teda ak budem rodiť, tak očakáva telefón. No mentorovala, až sa hory zelenali. Tak to bola taká blamáž, že až. Ona nemá attitude. A to ´volala do maminej strany, lebo ona je otcova mama.

sranda
14. sep 2007

mreni, peknučké fotky s Olim a Lili. Nebudete vy s megg náhodou svatky? 🙂 😉 .

mrenka
14. sep 2007

no je to mozne 😀
v tom quelle je viac veci do izbicky,my mame to rozkladacie aj to male kresielko a este baldachyn,kobercek,zrkadlo,a ten valec na vecicky - babka kupovala 😀

tilly
14. sep 2007

tak ako zajtra? lebo ja už nebudem na nete...

tak pri kolotočoch zhruba o 15.00???

o 16.00 bude nejaká akcia, má tam byť aj šašo, tak tam my určite pôjdeme, milujeme šašov

certica
15. sep 2007

cat, VSETKO NAJ a vitaj v klube 3-kovych 😎 😀

sranda
15. sep 2007

Katka, k dnešným narodeninám Ti prajeme len to najlepšie do ďalšieho života, hlavne zdravie pre teba a celú rodinku, veľa pokoja, pohody, čo najmenej starostí a samú radosť.

cat
autor
15. sep 2007

dakujem pekne 🙂 🙂

..nejako sa mraci, ale riskneme to, okolo 15h pri kolotococh 😎

tilly
15. sep 2007

cati všetko naaaaaaaaaaaaaaj 😉

baby, tak my sme tam boli, ale tam bolo tak strašne veľa ľudí, že sme sa nepretlačili s kočíkom, domi spal, tak sme nechceli, aby do neho ľudia narážali, je mi to ľúto, ale snáď sa uvidíme vo štvrtok 😉

sranda
15. sep 2007

tilly, aj my sme boli, stretla som tam chvalabohu sweetienku, najprv sme bolli na kolotočoch, Petra zmakla 3 a keď sme už boli ohučaní a malá pomaly v delíriu, chcela som volať tebe cat, len sme sa nevedeli vymotať a v tom som stretla sweet.
Dianka je taaaaaaak zlaté dievčatko, sweetie nehnevaj sa, ale mne to pripadalo ako stretko "dlháňov s liliputánmi", sme sa potom rehotali v aute. veď sem hodím zopár fotos, tak uvidíte.

cat
autor
15. sep 2007

diky tilly 😉
aj my sme stretli sweetie s Diankou, Dianka a Tomi boli tiez na kolotoci aj fotos upravim a hodim.
Sweetienka, nehnevaj sa ze som tak rychlo musela ist, mne doslo strasne zle, uplne navaly triasky a zimnice, dosledok vcerajsej burlivej oslavy 😀

barunka
15. sep 2007

ahojte baby.
cat ty dnes oslavuješ?? Tak to ti teda želám všetko najlepšie... Len nechápem tomu klubu 3-kových... 😲 😲 😲

my sme boli so Simi na záťahu v Blave vo štvrtok. Odchádzali sme ráno o deviatej a dotrepali sme sa domov o šiestej večer, ale simi bola úžasná a nakúpili sme kopu vecí 🙂

sweetberry
15. sep 2007

ahojkajte

megg
15. sep 2007

Cat vsetko najlepsie k narodeninkam! Pekne to pooslavuj 😉

My sme tam dnes boli, ale nikoho sme nestretli. Zdrzali sme sa len chvilku, bolo tam strasne natesno.