• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vydaté / nevydaté maminky II.

10. júla 2015 
Tak ideme do nemocky, volala som dokimu a povedal, že v 25tt nie je normálne aby som ho necítila viac ako 12 hodín :frowning2:
22. sep 2007 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue akurat som ti isla pisat IP ze ako tehulkujete, tak veru bezkaj budem aj ja cakat na spravicky, drzime palceky, nebojkaj ved si zdriemlo babenko len troska no :wink:
22. sep 2007 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue, silno drzim palce, budem na vas mysliet...
22. sep 2007 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue neboj nic,malinky si tam haja,skontroluju ti ho a aspon budes kludnejsia,drzte sa :wink:
22. sep 2007 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue, neboj, aj ja som takto ležala, v 29tt, aj silvinka, obe sme odišli na reverz, malých vypočuli, len spinkali...

a je to počuť fonendoskopom, my sme počúvali, keď som mala hysáky :grinning:
22. sep 2007 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue,tak ako ste dopadli?
23. sep 2007 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sue, dufam ze sa coskoro ozves s tym ze je vsetko ok.. ja som tiez mimi hocikedy den aj dva necitila.. :wink:
23. sep 2007 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja uz pozeram hned konika, ze co sue :sweat_smile: tak cakaaaame :slight_smile:
23. sep 2007 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eeeeste nic??? no teda :grinning:
23. sep 2007 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neworkgirl ako ti Nikolka uz narastla :confused: :confused: :confused: ved nedavno si len bola tehu ,bábo a teraz pozeram ze uz aká velká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. sep 2007 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som nedockava...snad coskro dojdu nejake infosky...
23. sep 2007 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
takze sue je v nemocnici.necitila maleho tak ju prijali a suvisi to s tym ze ma tu chorobu a nerobi to asi babatku velmi dobre.
pravdepodobne ju pustia vecer domov tak na sa urcite ozve.
to len aby ste neumierali takym strachom ako ja :wink:
23. sep 2007 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue,tak ako?
23. sep 2007 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze babule mam pre vas zle spravy sue ostava v nemocnici :confounded: drobcek je strasne malinky tak sa prosim pomodlite za nasu zuzku a jej drobceka nech to zvladnu a nech vydrzia do konca :wink:
23. sep 2007 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lovacka, diky za spravy, pozdrav sue, ze na nu vsetky myslime a posielame pozitivnu energiu :sunglasses:
23. sep 2007 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda,ako to dobre islo a takto sa to pokazilo,chuda,dufam,ze nebude musiet lezat do konca tehu :frowning2: :frowning2:
23. sep 2007 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue by v takomto pripade pre niekoho ineho urcite vymyslela nejaku velkokonikovsku eksn,ako naposledy tie sviecky pre babatka,tak aspon takto na dialku jej posielame stasne vela energie,nech sa snazi mysliet pozitivne,drzime jej strasne palceky no a samozrejme nesmieme zabudnut na macka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. sep 2007 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lovacka, diky za info...sue, myslime a teba a macka, bude to v pohode :wink:
23. sep 2007 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mysllim ze teraz by sme mali zapalit sviecocku pre maleho macka aby mu prisla ta jeho energia od nas.mne je hrozne luto ze sue musi prezivat nieco take.ako keby mala toho malo :frowning2: pozdravim ju urcite a myslite na nu :wink:
23. sep 2007 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ma strašne mrzííí, dúfam, že to dobre dopadne, inak, ak ju to poteší, tak aj dominik bol o dva týždne menší a potom mal 4440g keď sa narodil, dúfam, že ju napumpujú nejakými vitamínmi, aby malý narástol, hlavne, nech všetko dobre dopadne, držíme palce z celého srdca... sue držte sa!!!
23. sep 2007 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue...drzime palce. Verim, ze vsetko bude OK :dizzy_face:
23. sep 2007 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue, drzte sa. urcite to dobre dopadne :slight_smile: a pridavam sa aj k tilly, tiez sme asi do 29tt zaostavali v raste o 10-14 dni a vsetko bolo v poriadku, aj ked som tiez chvilku pobudla v nem.
24. sep 2007 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue, je mi ľúto, že sa ti nakoniec tehu skomplikovalo, ale verím, že to dobre dopadne. Veď to malilinkaté stvorenie isto cíti, ako veľmi ho ľúbiš a bude sa snažiť čo najrýchlejšie dobehnúť to, čo doteraz v raste zameškal. Verím, že to nakoniec bude v poriadku a pomaly budeš kočíkovať svojho drobčeka aj ty.
24. sep 2007 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, máte nejaké nové info od sue???
24. sep 2007 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly sue lezi v nemocnici a musi odpocivat.ke na infuziach aby drobec trosku podratol kedze ma len 680g a mal by mat uz okolo kilecka.dostvaju vitaminky formou infuzie a ak sa nic nestane tak koncom tyzdna ich pustia domkov.drobec vraj kopka tak aspon ze ho uz citi.
zuzka vam velmi dakuje ze na nu myslite a pozdravuje vas :wink:
24. sep 2007 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my pozdravujeme sue a velmi na nu myslime,pevne verim ze budu v poriadku..
24. sep 2007 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lovacka, tak tvoje halsenie je rozhodne pozitivne. dakujeme
Sue, Macko drzima Vam place :wink:
24. sep 2007 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lovacka tak super :wink:
24. sep 2007 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj My sa pripajama a Sue a mackovi drzime palce a myslime na nich.. posielame kopec pozitivnej energie :wink:
24. sep 2007 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte. barunka, snilko je este v nemocnici?
25. sep 2007 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok