Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

snilko7
27. sep 2007

cat našťastie Paťko už spinká sám vo svojej izbičke, takže takto sa aspoň v noci môžem venovať len Kike a jeho nezobudíme...ja mám asi nejaký inštinkt sa zobudiť tesne predtým ako sa Kika chystá rozplakať a rýchlo ju vytiahnem k prsníku 😀 😎

certica
27. sep 2007

caaaaaaaaaaau snilko 😀 , vitaj doma 😎

tilly
27. sep 2007

ahojte, tak my máme rozbitú bradu, tak sa strašne na seba hnevám... nahneval ma, tak som ho poslala dole zo sedačky a on sa spadol o stôl, ani neviem, ako sa to stalo...

sue, super, oddychuj, drž sa a nechaj sa rozmaznávať 😉

snilko, aké je to, mať dve deti?

certica
28. sep 2007

sue, teba vitam doma tiez. setri sa, hlavne klud, nech pekne rastiete.
tilly 😀 (myslim tu tvoju otazku)

verulka
28. sep 2007

sue, vitaj doma...tesime sa velmi 😉

barunka
28. sep 2007

Baby, ja už tiež viem, aké je to mať doma hovadsky zlé decko. Už druhý deň Simi nič iné nerobí len vrieska ako šibnutá. Najprv chce ísť spať do postieľky, tak jačí, aby som ju tam dala. Dám ju tam a potom zasa jačí, že sa chce hrať, aby som ju vybrala a takto dokola. Najhoršie je, že keď ju chytí amok, tak ma začne mlátiť. Neviem odkiaľ to má, nikdy v živote som ju neudrela ani ja, ani nikto iný, s manželom sa nebijeme... Čo to má znamenať??? Ako mám dočerta toto riešiť??? Tu už nezaberá ani ignorácia, ani objatia. S nervami som v koncoch...

tilly
28. sep 2007

certica, aby som vedela, či sa do toho mám vôbec pustiť, lebo keby sa to podarilo tento mesiac, tak by mal domčo skoro tri a bol by medzi deckami v podstate taký vekový rozdiel ako medzi malými snilkáčmi 😉

certica
28. sep 2007

tilly, ved hej, len sa mi to lubilo. ale vies, ze kazde deco je ine... 😉 my budeme mat rozdiel 3r. a 2 mesiace, cize tiez nieco na ten sposob. viki ma posledne dni zalubu v malbe po stenach nasho interieru, tak som neskutocne happy. necham ho este do vianoc vyblaznit 😅 , potom vymalujeme 😀

barunka a neskusala si,ked ta simi otlka, tvarit sa ze places, lebo ta to boli...? ze ci sa nahodou nezlutuje 😅 😀

mercy
28. sep 2007

Barunka, mňa Riško zase z celj sily hocikedy uhryzne do brady,alebo do stehna, do ruky, do nosa, hocikam-už som celá dohryzená🙂

certica
28. sep 2007

mercy, viki mal v tom obdobi (veku) tiez sem tam hryzacie akcie, ale to fakt stalo za to. ono to prejde zachvilu neboj 😉 , potom nastupi dalsie... 😀

barunka
28. sep 2007

certi, skúšala, ale nezaberá. Práve naopak, čím viac ma to hnevá,čím som smutnejšia, tým sadistickejšiu radosť z toho Simi má (o to hlasnejšie sa rehoce)...
Robí to posledné dva-tri dni...

sue
28. sep 2007

Mercy, čítala som tvoj článok o Dorotke teraz v nemocnici - krásne si to napísala a musím pochváliť aj pána fotografa, lebo spravil naozaj nádherné fotky... klobúk dolu 😔
...a ďakujeme všetkým za privítanie 😅

cat
autor
28. sep 2007

barunka nejde zas simi nejaky zub? Tomas bol pred casom 3 dni ako cert vyhodeny z pekla a bola to vtedy stolicka 😖 a tiez ma surovo uhryzol do ramena ale scapala som ho tak uz si nedovoli. normalne som tam mala fialovu modrinu jak kazda piata tyrana 😀 🤐
Mercy, aj ten clanok o pani s dvomi postihnutymi dcerami bol skvely. Co su oproti tomu nase "problemy"..

barunka
28. sep 2007

cat, ja netuším, čo Simi je. V podstate je takáto odvtedy, čo nespí poobede, z nejakého záhadného dôvodu jačí, len čo ju chcem dať spať. Má aj trošku zvýšenú teplotu, vyrážky ako v puberte a hryzie. Na bruchu mám taký hryzanec, že normálne spočítam, koľko zubov má v papuľke... Ktovie či to vôbec súvisí alebo nie..
Aj teraz tu stojí pri mne namiesto spania, tatinko ju chcel uložiť do postele, ale vrieskala na neho, že ona nece čičí, tak simonka nečičí ale tlačí sa ku mne...

snilko7
28. sep 2007

barunka milá, vypni si vysielačku, lebo nám rušíš tú našu a Kika nám konečne zaspinkala....inak ťa budem musieť odrovnať, lebo som už aj tak s nervami v koncoch ☹

certica
28. sep 2007

😀

snilko7
28. sep 2007

certica som ťa pobavila 😅 mne nie je do smiechu a ešte ani mobil si neviem nájsť, tak jej neviem ani brnknúť 😅

certica
28. sep 2007

ved som chcela podotknut, ze mobilom by to bolo asi istejsie a promptnejsie, dobre ze som mlcala, este by si odrovnala aj mna 😀

sue
28. sep 2007

Snilko a nemôže k nim manžel zbehnúť alebo tak?

snilko7
28. sep 2007

sue, vypli sme babysitter....toto budeme musieť doriešiť, nechápem prečo sa rušíme, na to asi tí výrobcovia nemysleli
certica neboj už mi klesá krvný tlak, takže už začínam byť zasa v pohode 😎

cat
autor
28. sep 2007

snilko, aj my chytame cudzie dieta pravidelne ☹

certica
28. sep 2007

mas doma tlakomer? 😕 uz koncim, som hnusna, vyzera to skodoradostne, ale neni to tak myslene, len "odlahcujem situaciu" 😀 . to ste tak s barunkou blizko seba?

sue
28. sep 2007

No my tu nebudeme mať koho chytať - každý na mňa pozerá ako na debila, že chcem monitor dychu a vysielačku... že čo to je a načo to je 😅

snilko7
28. sep 2007

certica delí nás len zopár domov a jeden roh 😀 ja tlakomer nepotrebujem, stačí že mi búši srdce na spánkoch 😝
však počkaj za pár mesiacov...ja už som skonštatovala, že môcť vrátiť čas tak druhé dieťa až keď prvé pôjde do školy 😝

certica
28. sep 2007

neboj, ja si to vylizem az do dna. uz teraz mavam nervy na dranc, naposledy dnes rano. jedine stastie, ze som isla prec a mala volne doobedie

snilko7
28. sep 2007

tak ja kým toto rozdýcham budem potrebovať asi hoooodne času...ale zasa nemenila by som Kiku za nič na svete, len Paťko by sa mohol vrátiť do svojich normálnych koľají, lebo toto je hrozné....on býval občas zlý a neposlušný, ale od môjho návratu z pôrodnice sa doslova vyžíva ak mi môže robiť naprieky a jeho najobľúbenejšou činnosťou je zobúdzanie Kristínky 😖 😠

snilko7
28. sep 2007

tilly mať dve deti, z ktorých jedno je trojročné je horor...ale možno ten horor robí len Paťko 😖

certica
28. sep 2007

neboj, to sa utrase, len vydrzat tych par tyzdnov, mozno 2-3 mesiace 😉

snilko7
28. sep 2007

certica 😀 ty vieš vždy tak povzbudiť 😎 ale ja mám nervy aj z toho že Kika je strašný žrút a ja nestíham "produkovať" toľko mlieka, takže furt vreští od hladu a potom musíme miešať do fľašky...no a včera som si ešte dala aj jednu nektarinku a potom sme celú noc nespali, lebo Kiku prehánalo 😖

certica
28. sep 2007

snilko, vies, co mna motivuje a drzi pri zmysloch? ze aj ked to bude pravdepodobne o drzku, aspon skor zhodim tie nadobudnute kila navyse 😎 😀