Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

mrenka
13. júl 2007

hm,tak moje nadsenie z toho ako malu prekvapim zmenou mlieka dopadlo tak,ze ma totalne odignorovala,vyplula a este na mna aj zazerala co som si to dovolila.. 😠 😠 😀 😀

tilly
13. júl 2007

olaaa, len citam, nemam casu za chvilu zacina malemu minidisko a kedze je to maly zavislacik, tak musim tancovat s nim, ako jedina matka, inak vychova anglickych, nemeckych, spanielskych a ja neviem este akych deti je uplne ina ako nasa, ved budem pisat... najviac som prekvapena z tych kocikov... vsetko je tu jedna znacka, maclaren 😀

mrenka
14. júl 2007

tilly,no ano,aj v parizi su len tieto kociky,sem tam bebe confort,ine nic a same cierne,sive a tmave,ked som videla sivoruzovy,tak to bol normalne kriklac medzi tymi ostatnymi 😀 a pozerala som aj cenu,stoja cca 100eur

ervotoc
14. júl 2007

😀 bratranec dostal tiez maclarena 😀 ale červenyyyy 😀 svadobny dar od kolegov z Danska 😀 ale ten vychadza okolo 400eur 🙄

barunka
14. júl 2007

baby, včera som vravela o kúpaní manželovi, tak uvidíme, či ho spracujem 🙂

sylvie
14. júl 2007

ahojte,
konecne som sa sem dostala, sme u svokrovcov, takze len dnes a zajtra..
kukam, kolko ste toho popisali, to nemam sancu precitat..

cat, bola som v utorok tancovat.. boli sme len 2 ale aspon sa nam jasmina dost venovala.. konecne mi niekto normalne vysvetlil koniky.. ale sma aj dost kecali.. ukazovala nam aj nejake stare fotky.. ty brdo, ja som ani nevedela, ze ma 18 rocnu dceru, vraj ta, co tam sedela na tom koberci na recitali.. v novej slovenke je jasmina odfotena, aj taky kratky clanok je tam.. neprides tancovat bud. tyzden?

barunka, ake kupanie?

baby, nepribudla nova tehulka? 😉 😀

babulka
14. júl 2007

Sylvie??? Vies o niecom, o com ostatne nevieme? 😀

Kupanie - teda stretko pri Drazdiaku zajtra okolo 15.oo, to kupanie som navrhla len tak - s Matikom sme tam vzdy ked je pekne teplo, je tam cistucka voda, kde je plytka, tak sa aj pekne prehreje, Matik sa tam rad cvachta. Tak zajtra ma byt este vacsie peklo nez dnes a bola by skoda kdesi sa len tak prechadzat pomedzi domy. Baby, dufeam, ze sa pridate, ze tam nebudem sama plavkova.

Dojdiet vsetky, ktore mozete, nepptajte sa ci mozete - co ste pipi? Zajtra vas cakame v plnej polnej (teda kupacej 🙂 )

sylvie
14. júl 2007

babulka, neviem o nicom.. ale poslednu dobu nam tu nejak rychlo pribudali tehulky, tak preto sa pytam., ci zases nejaka nepribudla. 😉

sweetberry
14. júl 2007

ajooooooooooooooooj 🙂

sue
14. júl 2007

Maminy, ja neviem či sa zajtra pridám, dnes som bola von a bleeee teraz, tak neviem či to risknúť...
Babuli prosím napíš mi svoje č.t. do IP lebo som zabudla mobil v aute, tak in do pondelka som bez neho 🙄 tehudement 🙄

babulka
14. júl 2007

Sue, ak ti bolo dnes bleee, tak zajtra ma byt este teplejsie, tak ti bude este viac bleee. Mobil ti napisem, jasnacka, ze tehudemecia, ja som mala tiez, ale teraz mamidemencia je este horsia 😵

Baby, kde ste vsetky? Kukali ste tenis?

barunka
14. júl 2007

babulka, veru mamidemencia je horšia, ale to bude asi tým, že trvá dlhšie 🙂
ja tenis nekukám, mám blokovanú telku a navyše ma muž vôbec nevníma, len sa hrá a hrá.. čo na tom, že pred hodinou hovoril, že už vypína...

babulka
14. júl 2007

Barunka 😀 ja mam taku mamidemenciu, ze som si povedala uz prevcerom, ze idem zehlit a furt na to zabudnem 😵 Holt, hlava derava. Zajtra dofrcite?

sylvie
15. júl 2007

baby aj ja mam hroznu mamidemenciu.. co si nenapisem, to zabudnem.. a stale nieco hladam co neviem kam som dala..

vcera sme boli vonku okolo 16:30-18:30 s kamoskou, kt. je v 35tt a chuda mala co robit, dobre fucala.. to sme presli len asi 10 min. do mesta a potom sme si sadli vonku na terasu pod slnecnik.. inac, vraj je uz otvorena na 1,5 cm.. ja si uz nepamatam,neviete, je to normalne? doktorka jej na to povedala len ze sa ma setrit a vydrzat aspon do konca jula.. no ale to asi moc neovplyvni.. som jej povedala, nech radsej lezi..

cat
autor
15. júl 2007

čafte, my sme sa včra válali na Zlatých pieskoch aj s Tomim, mama pivo a deke a hrajúce sa dieťa pri nej, no dobre sme vyzerali 😀 dnes sa teším na ten Draždiak, už aj dám krpca spať aby sme čo najskôr mohli vypadnúť. No, idem ešte napiecť pizzový štrúdel pre svokrovcov a see you okolo tretej 😉

Babulka, volala si aj verulke, vie o tom?

babulka
15. júl 2007

Cat, napisem jej SMS. Uz sa tesim na Drazdiak, dnes je vonku peklo, ale tam pod tym ihriskom su aj stromy, aj slnko, tak deti sa zahraju vo vode a maminy mozme nachytat bronz - tada ja mam bronz na ksichte a na rukach a nohy ako z mliekarne 🙂 Cat, o tretej uz budeme stopro kdesi tam.
Kto sa este prida? 😉

cat
autor
15. júl 2007

ena ešte hovorila že prídu..
No ja musím najprv k svokre, len na chvilku a potom vyrazíme na Draždiak, ved ti zavolám 😉 a závisí aj od toho dokedy bude Tom spať, zvykne do 13.30h. ...
Sylvie- mne tie tance cez leto nevychádzajú, utorky mám zabité a štvrtky väčšinou tiež, ja sa asi znovu pridám až v septembri keď začnú oficiálne kurzy.. 😎 a mám pre teba to DVD potom😉

barunka, prídete teda?

sylvie
15. júl 2007

cat, to je skoda.. no a na to dvd sa uz neviem dockat, kam by som si ho mohla prist vyzdvihnut? a kedy?

ena
15. júl 2007

cat: no, neviem, ci my prideme, ked mam pravdu povedat, vooobec sa mi nechce dnes vonku vyliezat.. a okrem toho, krpec este nespi, a to je uz pol hod v postielke... on stale robi take naschvaly, ze ked sa niekde ide, tak ako naschval nebude spat ;)
Ty davas maleho spat uz o jedenastej? a kedy rano vstava? U nas 11sta hod na spanok nehrozi, budi sa okolo 7mej, ale o 11tej je este velmi sviezi.. nas cas medzi 12-13 tou, ale uz bolo aj take ze o druhej a niekedy je uz po pol hod hore..

Nakoniec mozno pojdeme von az k veceru..

megg
15. júl 2007

Ahojte mamulky, hlasime sa z rozpalenej oravy, je tu total hic, tak sedime v bazeniku a slnime sa 😎 a celucky den sme vonku, tak parada.

Tie maclareny ficia vsade po svete. Maju ich v mothercare.
A uzite si stretko pri vodicke. See you v auguste... 😉

mrenka
15. júl 2007

mamusiii,to je super,dosli tie peniazky?

inak u nas total fici bambulka,lili dostala na narodky a ked jej to zapnem,tak mam aj pol hodku uplny klud 😀

barunka
15. júl 2007

baby, my sme nakoniec nešli, manžel mi to zamietol. Chcel ísť ku svojim rodičom, tak sme nakoniec stvrdli tam. Tak sme im aspoň so Simi zjedli polovičku veľkého melonu, aby sme sa nenudili...

ena, Simi tiež vstáva o 6,30, niekedy o siedmej, ale spať musí ísť o 11-tej, najneskôr o 11,30 lebo inak večer nezaspí. A aj to ju dávame spať až o 20-tej a vykrikuje a hrá sa minimálne do pol deviatej.

cat
autor
15. júl 2007

eni, tomi ráno vstáva 6.30, potom zaspí cca 11.30 a večer chodí okolo pol 8-8h. škoda že ste neprišli, my sme sa s Matúškom bláznili vo vode, už keď moj syn robil cirkus a do vody by som ho nedostala ani hrubým nasilím. Matík bol perfektný, ten sa vôbec nebál ale bavil sa, bol zlatý 🙂

sylvie, ja sa musím niekedy zastaviť u Jasminy lebo visim niečo Magde, tak ti tam to DVD nechám v obálke s tvojím menom, ok?

ena
15. júl 2007

cat: my sme nakoniec vyliezli von az o pol osmej a to sme dosli len ku zmrzline na Fedinku 🙂)
Inak Filip tiez nema problem s vodou.. ako to, ze Tomasko voda ee ee ?🙂

verulka
16. júl 2007

cafte kocky, no mrzi mato, ale v nedelu sme boli v Rusovciach. hned rano sme navarili, nabalili, osedlali biky a vypadli. Dosli sme az poobede a boli sme (my dospelaci) totalne dead. Ale krpci vobec 😕 museli sme ist podvecer este von a dosli sme domov o 9. Ale zato deti zaspali asi minutu po ulozeni...Dnes sme uz absolvovali Drazdiak- Rano o d 9 do 13,30 a teraz je nam fajn.
Dakujem, ze ste na mna mysleli, len nam zvacsa tie vikendy nevychadzaju...
ozaj a ideme na dovcu- neikedy tento tyzdne, ale viac neviem- ani miesto ani na ako dlho 😀 ale viem, ze sa tesiiiim

cat
autor
16. júl 2007

eni, to netuším, ani kúpať sa už nechce 😠 ale dnes som ho šupla na balkone do bazenika ako vidno aj z fotos, no predchádzal tomu 20 minútový krik, rev a panika ☹

sweetberry
16. júl 2007

🙂 ahojte smiem sa pridat?

barunka
16. júl 2007

kočky, dajte vedieť, keď budete robiť ďalšiu kúpaciu akciu, tentokrát sa pokúsim muža zlomiť 😅 (možno mu zato aj čosi sľúbim)
cat a to prišlo len tak z ničoho nič že prestal mať rád kúpanie? Veď si pamätám ako si raz spomínala, že vám vždy plakal, keď ste ho chceli z vane vybrať.

sweetberry
16. júl 2007

tak neee 😅

barunka
16. júl 2007

sweetberry, prečo nie??? 😀